خبر

 • تک بورد - ایالات متحده از آمازون ، گوگل ، مایکروسافت و دیگران می خواهد تا در مبارزه با جرایم سایبری به آنها بپیوندند

  ایالات متحده از آمازون ، گوگل ، مایکروسافت و دیگران می خواهد تا در مبارزه با جرایم سایبری به آنها بپیوندند
  13 روز و 5 ساعت قبل

  تهدیدات سایبری به سرعت در حال افزایش است ، به طوری که در حال حاضر یک گروه کاری دولتی برای هماهنگی اقدامات و جلوگیری یا مقابله به مثل در برابر حملات سایبری ، به ویژه آنهایی که توسط گروه های تحت حمایت دولت خارجی انجام شده ، وجود دارد. دولت ایالات متحده از شرکت های فناوری خواسته است تا سهم خود را در این تلاش جدید انجام دهند ، بنابراین از سازمان ها می خواهد که در همکاری مشترک جدید دفاع سایبری شرکت کنن

  دولت آمریکا از Big Tech می خواهد تا از تلاش های خود برای بهبود امنیت زیرساخت های حیاتی کشور در برابر تهدیدات سایبری حمایت کند. بر اساس گزارشی از وال استریت ژورنال ، این ابتکار توسط وزارت امنیت داخلی هدایت می شود و قصد دارد دولت و بخش خصوصی را در دفاع از کشور در برابر حملات سایبری گرد هم آورد.

  در ابتدا ، همکاری مشترک دفاع سایبری با تهدید فزاینده باج افزار و همچنین حملات به ارائه دهندگان رایانش ابری مقابله می کند.

  حتما بخوانید: تکامل باج افزارها: چگونه به اینجا رسیدیم؟

  جن ایستری که به تازگی به عنوان مدیر آژانس امنیت سایبری و امنیت زیرساخت های DHS (CISA) سوگند یاد کرده است ، در مصاحبه ای با مجله گفت: "این امر به طور منحصر به فرد مردم را در زمان صلح گرد هم می آورد ، بنابراین ما می توانیم برای چگونگی برنامه ریزی خود برنامه ریزی کنیم. "در زمان جنگ پاسخ می دهم. "

  https://techbord.com ایالات متحده آمازون ، گوگل را می خواهد ، مایکروسافت و دیگران برای پیوستن به آنها در مبارزه با جرایم سایبری

  این ابتکار همچنین شامل به اشتراک گذاری اطلاعات و بحث در مورد راههای بهبود زمان های پاسخگویی هر زمان که ایالات متحده با تهدیدهای دیجیتالی بزرگی مانند هک SolarWinds سال گذشته یا حمله باج افزارهای Colonial Pipeline امسال مواجه است.

  تا کنون ، شرکت هایی که به این همکاری علاقه نشان داده اند عبارتند از: مایکروسافت ، آمازون ، گوگل ، Verizon ، AT&T ، Lumen ، Palo Alto Networks و CrowdStrike.

  ایسترلی همچنین در کنفرانس Black Hat در لاس وگاس ، جایی که از شرکت ها خواست روابط جدیدی را برقرار کنند ، سخنرانی اصلی کرد. با کالج ها و دانشگاه ها و یافتن راه هایی برای افزایش نیروی کار امنیت سایبری کشور. او همچنین از متخصصان صنعت خواست تا امنیت سایبری را در سازمان های خود بشارت دهند.

خبرهای دیگر از امنیت