خبر

 • تک بورد - اپل برنامه های اسکن دستگاه ها را برای مواد سوء استفاده از کودکان به تعویق انداخت

  اپل برنامه های اسکن دستگاه ها را برای مواد سوء استفاده از کودکان به تعویق انداخت
  24 روز و 20 ساعت قبل

  چه اتفاقی افتاده؟ اپل اعلام کرده است که برنامه های خود را برای به کارگیری سیستم اسکن آیفون ها و iCloud برای موارد سوء استفاده جنسی از کودکان (CSAM) به تعویق می اندازد ، اما لغو نمی کند. پس از اینکه اپل ماه گذشته این ویژگی را اعلام کرد ، نگرانی طرفداران حفظ حریم خصوصی و همچنین بحث شدید در مورد اینکه آیا می تواند فراتر از اسکن برای CSAM گسترش یابد را برانگیخت.

  اپل بیانیه ای را برای سازمان های خبری از جمله Ars Technica منتشر کرد که تأخیر را تأیید کرد. در این بیانیه آمده است: "ماه گذشته ما برنامه هایی را برای ویژگی هایی که به منظور کمک به محافظت از کودکان در برابر شکارچیانی که از ابزارهای ارتباطی برای به کارگیری و سوء استفاده از آنها استفاده می کنند و گسترش مواد سوء استفاده جنسی از کودکان [CSAM] محدود می کند ، اعلام کردیم".

  < p> "بر اساس بازخوردهای مشتریان ، گروه های حمایتی ، محققان و دیگران ، تصمیم گرفته ایم تا قبل از انتشار این ویژگی های بسیار مهم ایمنی کودک ، در ماه های آینده زمان بیشتری را صرف جمع آوری اطلاعات و بهبود آنها کنیم. "

  < p> اپل اطلاعات بیشتری در مورد برنامه های خود ، مانند مدت زمان تاخیر یا تغییراتی که در ویژگی اسکن ایجاد می کند ، فاش نکرده است.

  اوایل ماه اوت ، اپل اعلام کرد که شروع به کار می کند اسکن کردن آیفون ها و حساب های iCloud هنگام عرضه iOS 15 در پاییز امسال. یک پایگاه داده از هش تصاویر CSAM شناخته شده از مرکز ملی کودکان مفقود شده و استثمار شده (NCMEC) در هر دستگاهی که یکی از سیستم عامل های اپل را اجرا می کند ذخیره می شود. هوش مصنوعی هش هر تصویری که در iCloud بارگذاری می شود را با آن پایگاه داده مقایسه می کند. اگر تصویری پرچم گذاری شود ، اپل آن را برای بررسی انسانی قرار می دهد و سپس تعیین می کند که آیا باید به NCMEC ارسال شود.

  ما برنده هستیم. اپل در حالی که تحقیقات بیشتری را انجام می دهد ، ابزارهای اسکن تلفن مورد نظر خود را با تاخیر اعلام کرده است. اما این شرکت باید پا را فراتر بگذارد و برنامه های خود را برای قرار دادن یک درب پشت به طور کامل در رمزنگاری خود کنار بگذارد. https://t.co/d0N1XDnRl3

  - EFF (EFF) 3 سپتامبر 2021

  بسیاری نگران هستند که دولت ها بتوانند اپل را تحت فشار قرار دهند تا تصاویر را بیش از CSAM اسکن کند. اپل پیشتر گفته بود که چنین خواسته هایی را رد خواهد کرد. حداقل یک محقق یک وضعیت فرضی را مطرح می کند که در آن دولت آمریکا می تواند از اپل عبور کند و NCMEC را تحت فشار قرار دهد تا پایگاه داده ذخیره شده در دستگاه ها را تغییر دهد.

  بنیاد مرزهای الکترونیکی (EFF) معتقد است که هیچ مهم نیست که یک درب پشتی چقدر محکم است ، هنوز در پشتی است. اپل وقتی از قفل کردن آیفون های مظنون برای اجرای قانون خودداری کرد ، همین استدلال را مطرح کرد. همچنین نگرانی هایی وجود دارد مبنی بر اینکه اسکن تلفن های افراد ، متمم چهارم را نقض می کند.

  ظاهراً کارکنان خود اپل در مورد این موضوع داغ شده اند. برخی می گویند این امر به شهرتی که اپل برای اولویت بخشیدن به حریم خصوصی کاربران ایجاد کرده است ، لطمه می زند. دیگران فکر می کنند این سیستم جدید ممکن است گامی در جهت پیاده سازی رمزگذاری سرتاسری در iCloud باشد.

خبرهای دیگر از امنیت