خبر

 • تک بورد - اوکراین مزرعه ربات روسی را که یک میلیون حساب جعلی را که اطلاعات نادرست را منتشر می‌کنند، تعطیل می‌کند

  اوکراین مزرعه ربات روسی را که یک میلیون حساب جعلی را که اطلاعات نادرست را منتشر می‌کنند، تعطیل می‌کند


  8 روز و 17 ساعت قبل

  چه اتفاقی افتاده؟ پلیس اوکراین مزرعه ربات‌های بزرگ دیگری را که توسط روسیه اداره می‌شد را در این کشور تعطیل کرد که برای انتشار تبلیغات و اخبار جعلی درباره جنگ در سراسر شبکه‌های اجتماعی استفاده می‌شد. این اولین مزرعه ای نیست که توسط پلیس سایبری اوکراین (SSU) بسته می شود، اگرچه تصور می شود یکی از بزرگترین مزرعه ها باشد.

  SSU می‌نویسد که هدف مزرعه بی‌اعتبار کردن رهبری اوکراین و بی‌ثبات کردن وضعیت اجتماعی و سیاسی کشور بود. گروهی که آن را ایجاد کرده است، که اکنون SSU آن را متلاشی کرده است، اطلاعات نادرستی را در اینترنت منتشر کرد که برخی از آنها به فعالیت های رهبری عالی نظامی و سیاسی کشور مربوط می شد.

  https://techbord.com <b>اوکراین</b> <b>مزرعه</b> <b>ربات</b> <b>روسی</b> را <b>تعطیل</b> کرد که یک <b>میلیون</b> <b>حساب</b> <b>جعلی</b> را که <b>اطلاعات</b> <b>نادرست</b> را <b>منتشر</b> می‌کردند <b>تعطیل</b> کرد

  این مزرعه که مخفیانه در پایتخت کیف، خارکف و وینیتسیا کار می‌کند، بیش از یک میلیون حساب ربات و چندین گروه در شبکه‌های اجتماعی دارد. شبکه های رسانه ای با مخاطبان تقریباً 400000 نفر.

  SSU همچنین حداقل 5000 سیم کارت را پیدا کرد که برای ایجاد و نگهداری جعلی استفاده می شد. حساب های رسانه های اجتماعی و 200 سرور پروکسی برای جعل آدرس های IP و جلوگیری از مسدود شدن توسط وب سایت ها. نرم افزار سفارشی ویژه ای توسعه داده شد تا اپراتورهای مزرعه بتوانند به طور خودکار حساب ها را در محبوب ترین شبکه های اجتماعی مدیریت کنند.

  https:/ /techbord.com <b>اوکراین</b> یک <b>مزرعه</b> <b>ربات</b> <b>روسی</b> را که یک <b>میلیون</b> <b>حساب</b> <b>جعلی</b> را که <b>اطلاعات</b> <b>نادرست</b> را <b>منتشر</b> می‌کنند <b>تعطیل</b> می‌کند

  آژانس می‌گوید سرویس‌های ویژه روسیه همچنین از مزرعه برای انتشار اطلاعات نادرست در مورد آنچه در جبهه اتفاق می‌افتد و انجام "عملیات خرابکارانه اطلاعاتی" از جمله ادعای درگیری بین رئیس جمهور ولودیمیر زلنسکی و ژنرال‌های ارشد وی استفاده کردند. کمپینی برای بی اعتبار کردن بانوی اول.

  رهبر گروه SSU می نویسد: پشت مزرعه یک شهروند روسی است که در کیف زندگی کرده و خود را به عنوان یک "کارشناس سیاسی" معرفی کرده است.

  https://techbord.com <b>اوکراین</b> <b>مزرعه</b> <b>ربات</b> <b>روسی</b> را که یک <b>میلیون</b> <b>حساب</b> <b>جعلی</b> را که <b>اطلاعات</b> <b>نادرست</b> <b>منتشر</b> می کند <b>تعطیل</b> می کند

  " دشمن سعی می کند از هر فرصتی برای دامن زدن به اختلافات داخلی یا دستکاری افکار عمومی استفاده کند. متأسفانه، آگاهانه یا ناآگاهانه، برخی از نیروهای سیاسی اوکراینی با دشمن بازی می کنند و جاه طلبی های خود را بالاتر از منافع دولتی قرار می دهند. /p>


  تگ ها:

  اوکراین , مزرعه , ربات , روسی , میلیون , حساب , جعلی , اطلاعات , نادرست , منتشر , تعطیل , می‌کند


  v 15
خبرهای دیگر از امنیت