خبر

 • تک بورد - اطلاعات بیشتر به سرقت رفته از CD Projekt Red آشکار می شود

  اطلاعات بیشتر به سرقت رفته از CD Projekt Red آشکار می شود
  13 روز و 8 ساعت قبل

  به نظر می رسد حمله باج افزار در ماه فوریه توسط CD Projekt Red - توسعه دهندگان The Witcher و Cyberpunk 2077 - شدیدتر از آنچه تصور می شد ، باشد. علاوه بر کد منبع سرقت شده برای چندین بازی اخیرشان ، CDPR اکنون همچنین بیان کرده است که ممکن است داده های حساس کارمندان نیز به خطر بیفتد.

  CD Projekt Red فاش کرد که در اوایل سال جاری قربانی حمله باج افزار شده است ، به سرورهای خود آسیب رسانده و یک یادداشت باج گذاشته است.

  در حالی که آنها به سرعت توانستند بازیابی کنند نسخه پشتیبان تهیه شده از آنها ، داده های به سرقت رفته شامل کد منبع Cyberpunk 2077 ، The Witcher 3 ، نسخه منتشر نشده The Witcher 3 با گرافیک اشعه ای ردیابی شده و Gwent بود که آخرین مورد توسط هکرها کمی بعد از اعلام عدم تمایل CDPR به مذاکره توسط هکرها منتشر شد.

  چند روز بعد ، ادعا شد که دارایی های مسروقه فروخته شده است و - جلوگیری از اشکالات قبل از انتشار Cyberpunk برای حلقه های خجالت آور که QA Projekt Red را زیر سوال می برد - به نظر می رسید که این همان است. اما اکنون ظاهراً تمام داده های بازی دزدیده شده دوباره ظاهر شده اند (علی رغم اینکه "بدون توزیع دیگر" شرایط فروش آن وجود دارد!) ، همراه با SDK های کنسول ، و آخرین اعلامیه CDPR هر دو این موضوع را تأیید می کنند و اعتراف می کنند داده های حساس مربوط به کارمندان و پیمانکاران نیز به سرقت رفته است. 10 ژوئن 2021

  این ، به همراه فیلم نسخه پیش آلفای Cyberpunk که هفته گذشته درز کرده است ، خبر خوبی برای این شرکت نیست ، که بیان می کند برای پیگیری کار با آژانس های اجرای قانون از جمله یوروپول و اینترپل در حال کار است. هکرها آنها همچنین مشتاقانه تأکید می کنند که این امر نمی تواند تأیید کند که داده های فاش شده دستکاری شده است یا خیر.

خبرهای دیگر از امنیت