خبر

 • تک بورد - از حملات باج افزار می ترسید؟ ویژگی داخلی

  از حملات باج افزار می ترسید؟ ویژگی داخلی "Ransomware protection" ویندوز 10 را امتحان کنید
  29 روز و 7 ساعت قبل

  تهدیدهای باج افزار: تهدید باج افزار همچنان در سراسر جهان در حال رشد است. بازیگران بدخواه از این هک های رمزنگاری داده برای گرفتن پول از بیمارستان ها ، مشاغل و حتی خطوط لوله انتقال گاز طبیعی بزرگ استفاده کرده اند. اثرات ممکن است ویرانگر باشد. گرچه مصرف کنندگان عادی معمولاً هدف شاداب هکرها محسوب نمی شوند (به استثنای برخی موارد) ، اما عایق بندی خود در برابر این حملات به بهترین شکل ممکن همچنان مفید است

  البته روشهای واضحی وجود دارد: پشتیبان گیری از داده های خود در حالت آفلاین ، درایوهای محلی به طور منظم ، نگه داشتن پرونده های مهم در بیش از یک مکان امن و جلوگیری از بارگیری رسانه های مشکوک یا باز کردن ایمیل های ماهی (و به نوعی به نظر من از به اشتراک گذاشتن یک شبکه با افرادی که این کار را می کنند جلوگیری کنید) 101 مرحله امنیت داده معمول.

  اگر آن مراحل غیر عملی ، غیرممکن یا به سادگی برای شما مفید نباشند (شاید قبلاً آنها را انجام داده باشید) ، ممکن است گزینه دیگری داشته باشید. همانطور که توسط فوربس اشاره شده است ، ویندوز 10 دارای "ویژگی محافظت از Ransomware" داخلی است که برای هر کاربر با نسخه به روز منطقی سیستم عامل در دسترس است.

  این ویژگی برای یک سیستم وجود داشته است در حالی که ، اما به نظر می رسد بیشتر تحت رادار همه پرواز کرده است. من این گزینه را در گذشته در حین جستجوی منوهای تنظیمات ویندوز 10 خود (که بیشتر برای غیرفعال کردن دورسنجی است) مشاهده کرده ام ، اما تاکنون زیاد به آن فکر نکرده ام.

   https://techbord.com از حملات باج افزار می ترسید؟ ویژگی داخلی

  اگر چنین هستید می خواهید آزمایش کنید که این ویژگی مطابق هدف کار می کند ، سعی کنید با استفاده از چند برنامه شخص ثالث ، برخی از تصاویر را از پوشه Pictures خود ویرایش کنید. در حالت ایده آل ، از Windows یک پیام خطا و یک اعلان رویداد امنیتی دریافت خواهید کرد.

  اگر به امنیت یک برنامه خاص کاملاً اعتماد دارید ، می توانید با ایجاد یک "" از آن محافظت کنید تا از این محافظت عبور کند. " برنامه مجاز. "این را می توان از طریق اعلان های امنیتی ذکر شده در قبل یا از طریق صفحه محافظت Ransomware انجام داد. در هر صورت ، برنامه های مجاز شما به طور معمول می توانند به همه پرونده های شما دسترسی داشته باشند. همانطور که مایکروسافت هشدار می دهد ، فقط این اجازه را به برنامه هایی بدهید که شخصاً آنها را بررسی کرده اید زیرا هرگز نمی دانید چه زمانی ممکن است یک نرم افزار به خطر بیفتد (و بنابراین تمام داده های پایین دست خود را به خطر بیندازید).

  https://techbord.com از حملات باج افزار می ترسید؟ ویژگی داخلی

  < p> در مورد روحیه های فقیری که قبلاً مورد حمله باج افزار قرار گرفته اند ، چه می کنید؟ آیا مایکروسافت برای آنها تسکینی ایجاد می کند؟ خوب ، نوعی اگر شما یک کاربر OneDrive هستید که به طور منظم از اطلاعات شما پشتیبان تهیه می کند ، پاسخ مثبت است. مایکروسافت می گوید OneDrive از ابزارهای "کشف و بازیابی باج افزار داخلی" (با فرض اینکه آن را با دستگاه ویندوز خود پیوند داده اید) برخوردار است. می توانید در اینجا درباره این فناوری و نحوه استفاده از آن بیشتر بیاموزید.

  برای همه افراد دیگر: موفق باشید.

  امیدوارم که این PSA کوچک حداقل برای چند مورد مفید واقع شده باشد. شما. اگر تصمیم دارید از دسترسی پوشه کنترل شده استفاده کنید ، حتماً یک نظر را در زیر بنویسید و نحوه پیشرفت را به ما اطلاع دهید. همچنین اگر می توانید برای محافظت از داده های خود در برابر این نوع حمله به روش های دیگری فکر کنید ، خیالتان راحت باشد.

  اعتبار مستند: vchal

خبرهای دیگر از امنیت