techbord.com آی بی ام (IBM) دیگر فناوری تشخیص چهره را با هدف کلی نمی سازد

آی بی ام (IBM)، می گوید که فناوری تشخیص چهره دیگر ارزش توسعه و فروش ندارد، زیرا به نظر می رسد که در پیشبرد تعصب نژادی و نقض حقوق و آزادی های بشر نقش دارد. با این حال، طرفداران حفظ حریم خصوصی شک و تردید دارند و فکر می کنند که این شرکت به سادگی راهی برای مبدل کردن خلاص شدن از شر یک شعبه تجاری پیدا کرده است که سالها نتوانسته است سود کسب کند

آی بی ام (IBM)، به اعضای كنگره گفت، که در حال عقب نشینی از بازارعمومی تشخیص چهره با هدف کلی است، و این بدان معناست كه دیگر هیچ نرم افزاری برای تجزیه و تحلیل چهره توسعه ویا برای بفروش نخواهد بود. این شرکت در نامه ای که به اعضای کنگره ارسال شده است توضیح داد که در پی رسوائی های اخیر پیرامون سوء رفتار پلیس و بی عدالتی های نژادی، به این تصمیم رسیده است. این شرکت استدلال می کند که در حالی که فناوری تشخیص چهره می تواند به مقامات کمک کند تا از جوامع محافظت کنند، سیاست هایی که بر استفاده از آن حاکم است بسیار آرام هستند و باید در اسرع وقت اصلاح شوند.

اروین کریشنا (Arvind Krishna)، مدیر آی بی ام (IBM)، به نمایندگان مجلس گفت: اکنون زمان شروع گفتگوی ملی در مورد اینکه آیا و چگونه باید فناوری تشخیص چهره توسط سازمانهای اجرای قانون داخلی بکار رود. وی همچنین خاطرنشان كرد: آی بی ام (IBM) استفاده از هر گونه فناوری، از جمله فناوری تشخیص چهره ارائه شده توسط سایر فروشندگان، را برای نظارت جمعی، پروفایل نژادی، نقض حقوق اساسی و آزادیهای انسانی را حمایت نخواهد کرد.

کریشنا در ادامه توضیح داد که هوش مصنوعی یکی دیگر از ابزارهای قدرتمند است که دارای پتانسیل بسیار خوبی برای ایمن نگه داشتن مردم است اما به همان اندازه تشخیص چهره نیز خطرناک است که هنگام توسعه و استفاده توسط افراد مغرض مورد استفاده قرار می گیرد.

آی بی ام (IBM) دیگر فناوری تشخیص چهره را با هدف کلی نمی سازد

برخی از فعالان متقاعد نشده اند که اهداف آی بی ام (IBM)،کاملاً نودوستانه می باشد. به اوا بلوم دامنت (Eva Blum Dumontet) از حفظ حریم خصوصی بین المللی (Privacy International) گفت، بی بی سی این شرکت مسئول پروژه های شهر هوشمند در سراسر جهان است که شامل نصب دوربین های مدار بسته در فضاهای عمومی و توسعه سکوهای پلیس هوشمند است، که شامل توانایی جستجوی مظنونین با صدای پوست در فیلم های ضبط شده می باشد.

وی همچنین خاطرنشان كرد كه اظهارات آی بی ام (IBM) در اطلاعیه، توسعه ابزارهای تشخیص چهره ویژه برنامه را رد نکرد. و برخی دیگر گمان می كنند كه آی بی ام (IBM) صرفاً اذعان می كند كه از هوش مصنوعی و فناوری تشخیص چهره عقب مانده است و فشار آوردن به راه حل های فرعی ارزش ریسك های مالی و حقوقی را ندارد. و با توجه به اینکه این فناوری دقیقاً از نظر خط تولید شرکت به حساب نمی آید، تصمیمی آسان است که حتی می تواند به نفع تصویر عمومی آی بی ام (IBM) باشد.

فضای هوش مصنوعی و تشخیص چهره از اواخر به شدت مورد بررسی قرار گرفته است، ازACLU  بخاطر نگه داشتن سوابق مرزی پرونده امنیت داخلی و شرکت هایی مانند Clearview AI که نامه های دزدی را ازبین برده اند، وهمچنین از غول های اینترنتی به دلیل ضبط کردن مجموعه های داده های تصویری و ویدئویی عمومی روی سیستم عامل های خود، شکایت کرد.

اتحادیه اروپا ممنوعیت صریح فناوری تشخیص چهره را در نظر دارد، در حالی که چین مایل است برعکس عمل کند و حتی استفاده از آن را نیز برای برنامه های ساده مانند عضویت در خدمات سلولی، می خواهد. اگر چه به نظر می رسد شرکت های فناوری چینی در حال شکل دادن به استانداردهای تشخیص چهره سازمان ملل هستند که خبر بدی برای کشورهای در حال توسعه می باشد.

آی بی ام (IBM) دیگر فناوری تشخیص چهره را با هدف کلی نمی سازد
security/آی-بی-ام-ibm-دیگر-فناوری-تشخیص-چهره-را-با-هدف-کلی-نمی-سازد

آخرین مطالب سایت
techbord.com پس از خروج آجیت پای ، جسیکا روزنورسل صندلی FCC را بر عهده می گیرد
techbord.com Microsoft Edge یک تولید کننده رمز عبور ، تم های اولیه و
techbord.com Super Bowl امسال جریان 4K یا HDR را کسب نخواهد کرد
techbord.com بنیاد Raspberry Pi میکروکنترلر 4 دلاری با سیلیکون سفارشی راه اندازی می کند
techbord.com گزارش شده است که هدست VR اپل دارای یک فن یکپارچه ، طراحی پارچه و پشتیبانی از لنزهای طبی است
techbord.com Capcom امروز میزبان Resident Evil Showcase است ، در اینجا نحوه تماشا را مشاهده می کنید
copyright 2020 techbord.com
تمامی حقوق برای وبسایت تک بورد محفوظ است. استفاده از مطالب فقط با ذکر نام و لینک به صفحه منبع امکان پذیر است.