خبر

 • تک بورد - آمازون پلت فرم پیام رسان Wickr را بدست می آورد

  آمازون پلت فرم پیام رسان Wickr را بدست می آورد
  7 روز و 18 ساعت قبل

  برداشت ویرایشگر: به نظر می رسد آمازون در حال قرار دادن پلتفرم به عنوان ابزاری در درجه اول برای مشتریان AWS است ، اما همچنین امکان فشار بیشتر به چت رمزگذاری شده در سطح مصرف کننده وجود دارد. برنامه هایی مانند WhatsApp و Signal از اواخر در بخش عمومی پیشرفت های چشمگیری داشته اند و با توجه به اینکه ویکر در حال حاضر در پورتفوی خود قرار دارد ، تصور اینکه آمازون برای برخی از این کاربران رقابت کند ، چندان

  آمازون اعلام کرد Wickr ، یک شرکت نرم افزاری در خارج از شهر نیویورک را که در فن آوری ارتباطات رمزگذاری شده از انتها به انتهای آن تخصص دارد ، خریداری کرده است. شرایط مالی این معامله اعلام نشده است.

  آمازون در اعلام این خرید گفت که نیاز به ارتباطات ایمن در حال تسریع است ، به ویژه با توجه به انتقال به محیط های کاری ترکیبی که توسط همه گیری Covid-19 ایجاد شده است. استفان اشمیت ، معاون اصلی و مدیر ارشد امنیت اطلاعات برای AWS ، گفت: "شرکت ها و سازمان های دولتی تمایل فزاینده ای برای محافظت از ارتباطات خود در بسیاری از نقاط دور دست دارند." / p>

   https://techbord.com آمازون بستر پیام رسانی ایمن Wickr را بدست می آورد

  ویکر تا این مرحله توسط مشتریان عمومی و مشتریان سازمانی برای ارائه ارتباطات ایمن استفاده شده است. خدمات در سراسر پیام رسانی ، تماس های صوتی و تصویری ، به اشتراک گذاری فایل و همکاری. این شرکت یک طرح اساسی برای افراد و تیم های کوچک ارائه می دهد که استفاده از آن رایگان است و هر ماه حداکثر 25 دلار برای سطح پلاتین با ویژگی های اضافی در نظر می گیرد.

  اشمیت گفت که AWS بلافاصله خدمات Wickr را ارائه می دهد ، با اضافه کردن اینکه مشتریان و شرکای تجاری موجود می توانند مانند امروز از این سرویس استفاده کنند.

  اعتبار تصویر پیوتر سوات ، عکاسی ساندری

خبرهای دیگر از امنیت