خبر

 • تک بورد - آخرین تبلیغات Wyze یک مینی فیلم طنز درباره خطرات زندگی حومه است

  آخرین تبلیغات Wyze یک مینی فیلم طنز درباره خطرات زندگی حومه است
  7 روز و 9 ساعت قبل

  برای LOLz: روز سه شنبه ، Wyze دو و نیم دقیقه تبلیغ جدید برای Wyze Video Doorbell Pro جدید خود ارسال کرد. به طور معمول ، تبلیغات برای زنگ درب ویدئویی توجه ما را جلب نمی کند مگر اینکه چیزی واقعاً پیشگامانه ارائه دهد. با این حال ، روش طنزآمیز Wyze برای معرفی جدیدترین محصول خود باعث شد تا در لیست یافته های TechSpot جایگاهی پیدا کند.

  این آگهی بازرگانی ، که بیشتر شبیه یک فیلم کوتاه است ، بر روی یک خانه عجیب دو طبقه آمریکایی تمرکز دارد. راوی با صحبت در مورد چگونگی رواق جلویی اختراع آمریکایی شروع می کند. لحن مسالمت آمیز او و صحنه آرام وقتی دوربین جلوی خانه را نشان می دهد ، هرج و مرج را به زودی تکذیب می کند.

  در حالی که راوی به بازی آرام خود ادامه می دهد ، یک بچه محله به خانه نزدیک می شود. Wyze زنگ درب ویدئو. او سپس مکرراً زنگ را می زند در حالی که صورت خود را به دوربین می چسباند. تقلب های او توجه صاحب خانه را به خود جلب می کند ، درست همانطور که بچه دوربین را تکان می دهد و با صاحب خانه در تعقیب داغ فرار می کند.

  از آنجا ، همه جهنم از بین می رود و وایز تقریباً به همه ضربه می زند. تروپ حومه و میم موجود است. بچه در حال بازی Ding Dong Ditch است؟ بررسی. پستچی بسته ای را در آستانه حمل می کند؟ بررسی. حمله سگ عصبانی و گاز گرفتن پستچی؟ بررسی. بچه های محله شیطانی به صاحب خانه تخم می زنند؟ بررسی. کیسه کاغذی شعله ور سگ سگ روی تشک خوش آمدید؟ بررسی کنید.

  در حالی که این همه دیوانگی در حال رخ دادن است ، بازیگر صدا هرگز گویای مورگان فریمن خود را نمی شکند.

  "شاید وقت آن رسیده که درهایمان را باز کنیم ، " راوی می گوید در حالی که همسر صاحب خانه کیسه مدفوع آتشین را بیرون می آورد. "زیرا هنگامی که بالاخره داخل به بیرون باز می شود ، جادو اتفاق می افتد. و این چیزی است که ایوان جلوی آمریکا را به یک مکان جادویی تبدیل می کند. "

  ویژگی TechSpot است که در آن ما هوشمندانه به اشتراک می گذاریم ، مطالب خنده دار یا جالب در سراسر وب.

خبرهای دیگر از امنیت