آخرین مطالب با موضوع security

techbord.com اکوسیستم بسته نرم افزاری اپل می تواند محل پنهان سازی کامل برای هکرهای نخبه باشد

اپل به دلیل روش باغبانی دیواری خود مشهور است و به دلیل ارتقا security امنیت و حفظ حریم خصوصی به عنوان ویژگی برتر محصولاتش مشهور است. با این حال ، محققان امنیتی معتقدند که این بدان معناست که هکرهایی که موفق به شکستن دیوار می شوند ، اغلب بیشتر از آنچه فکر می کنید ، شناسایی نشده باقی می مانند.

techbord.com سایت Parler-like Gab هک شد ، 70 گیگابایت داده اکنون در اختیار یک گروه فعال است

چه اتفاقی افتاده؟ پس از تعطیلی پارلر ، بسیاری از کاربران آن به سکوی مشابهی به نام Gab که اخیراً هک شده بود سرازیر شدند. این گنجینه شامل داده های عمومی و خصوصی در مورد 15000 کاربر گاب است که یک منبع مهم جامعه شناختی در اختیار روزنامه نگاران و محققان قرار می دهد.

techbord.com کوالکام و سوفوس معامله امنیت سایبری را منعقد می کنند که مزایای 5G و AI در رایانه ها را برجسته می کند

یکی از سوالات بزرگی که برخی از افراد در مورد ادغام اتصالات سلولی در رایانه های شخصی داشته اند این است که این اتصالات دقیقاً چه کاری انجام می دهند؟ یا به بیان دیگر ، برخی تعجب کرده اند که چه فایده ای دارد؟ چندین قابلیت مهم وجود دارد که می توانید با یک رایانه شخصی همیشه متصل به دست بیاورید ، اما یک معامله تازه اعلام شده بین کوالکام و Sophos یک جذابیت جدید را در این فرصت ها ایجاد می کند.

techbord.com بدافزار جدید macOS کشف شد ، اما تهدید ناشناخته مانده است

یک قطعه اسرارآمیز بدافزار macOS توسط محققان امنیتی کشف شده است. تصور می شود که این بدافزار حدود 30،000 Mac در سراسر جهان از جمله رایانه های جدید M1 مجهز به Apple را تحت تأثیر قرار می دهد. این بدافزار Mac ها را تحت تأثیر قرار می دهد تا هر ساعت یک سرور کنترل را بررسی کنند ، اما تهدید واقعی کاربران تاکنون یک معما نیست.

techbord.com Pandemic به کلاهبرداران عاشقانه کمک کرد تا در سال 2020 رکورد 304 میلیون دلار را بدست آورند

این همه گیر تأثیرات زیادی به همراه داشته است - کمبود تراشه ، صنعت پررونق بازی های ویدیویی ، کار در خانه و تبدیل شدن به یک امر عادی ، و غیره - گرچه یک پیامد کمتر مورد انتظار ، مبلغ هنگفتی است که به دلیل کلاهبرداری های عاشقانه از دست رفته است. در سال 2020 ، 304 میلیون دلار از مردم تنها رکورد خورده است که در مقایسه با سال 2019 حدود 50 درصد افزایش داشته است.

techbord.com CD Projekt Red با حمله باج افزار برخورد کرد ، هکرها تهدید به انتشار کد منبع Cyberpunk 2077 کردند

چه اتفاقی افتاده؟ CD Projekt Red ، توسعه دهنده Cyberpunk 2077 و سری Witcher ، مورد حمله باج افزار قرار گرفته است. مرتکبان تهدید می کنند که کدهای منبع را به بزرگترین بازیهای خود درز کرده یا می فروشند و اسناد مربوط به حسابداری ، اداری ، حقوقی ، منابع انسانی ، روابط سرمایه گذاران و موارد دیگر را به "تماس هایشان در روزنامه نگاری بازی" ارسال می کنند.

techbord.com یک هکر سعی کرد منبع آب یک شهر فلوریدا را مسموم کند

WTF ؟! هدف اکثر هکرها سود مالی ، ایجاد اختلال یا سرقت اطلاعات است ، اما یک حادثه در یکی از شهرهای فلوریدا هدف شوم تری داشت: مسموم کردن منبع آب. اجرای قانون محلی و فدرال اکنون در حال تحقیق درباره هک ناموفق هستند ، که دسترسی مجرم یا عاملان دسترسی از راه دور به تصفیه خانه محلی را مشاهده کرد.

techbord.com با خودداری بیشتر قربانیان از پرداخت ، پرداخت باج افزارها کاهش می یابد

Ransomware همچنان یک آفت محسوب می شود ، اما خبرهای خوبی وجود دارد: متوسط ​​مبلغ پرداختی توسط قربانیان پس از بیش از یک سال افزایش شدید ، در Q4 کاهش یافت. دلیل؟ شرکت های کمتری در مقابل مطالبات باج تسلیم می شوند.

techbord.com کسب و کار امنیتی مایکروسافت در سال 2020 10 میلیارد دلار درآمد کسب کرد و در سال گذشته 40٪ رشد داشت

فعالیت مایکروسافت در سال 2020 در میان افزایش تقاضا برای رایانه های شخصی و همچنین مشاغلی که تلاش دیجیتالی سازی کرده و خدمات امنیتی شرکت را انتخاب کرده اند ، به رشد خود ادامه داد. برخی از افزایش درآمد نیز به دلیل کنسول ها بود ، اما ممکن است ادامه مشکلات عرضه تا حدی محدود باشد.

techbord.com بیش از 500 میلیون شماره تلفن کاربران فیس بوک از طریق ربات تلگرام برای فروش است

چه اتفاقی افتاده؟ یک آسیب پذیری فیس بوک که در سال 2019 وصله شده است ، منجر به فروش شماره تلفن بیش از 500 میلیون کاربر از طریق یک انجمن تاریک جرایم اینترنتی وب شده است. خریداران علاقه مند می توانند با استفاده از ربات تلگرام اطلاعات را در پایگاه داده جستجو کنند.

techbord.com Ring امروز برای برخی از دوربین های خود رمزنگاری end-to-end انجام داد

چرا مهم است: آمازون شروع به گسترش رمزگذاری end-to-end (E2E) در تعداد انگشت شماری از دوربین های امنیتی Ring خود کرده است. تاکنون ، ویدئویی که از سرورهای Ring به دستگاه دریافت کننده کاربر مانند تلفن هوشمند یا لپ تاپ منتقل می شود ، بدون رمزگذاری ارسال شده است. از لحاظ تئوریک ، هیچ چیز مانع بازیگر بدی برای رهگیری و مشاهده آن خبرها نشده است.

techbord.com باج افزار Ryuk بیش از 150 میلیون دلار از قربانیان فشرده شده است

جرم پرداخت نمی کند ، بنابراین گفته می شود ، اگرچه اپراتورهای عامل باج افزار Ryuk احتمالاً مخالف هستند. محققان امنیتی بر این باورند که جنایتکاران بیش از 150 میلیون دلار از قربانیانی که دیه بیت کوین را تحویل می گیرند ، کسب کرده اند.

آخرین مطالب سایت
techbord.com شخصی تراشه M1 اپل را درون iMac قرار داده است
techbord.com FedEx 2 میلیارد دلار سرمایه گذاری خواهد کرد تا سال 2040 کاملاً خنثی از کربن باشد
techbord.com تلویزیون اپل با
techbord.com نتفلیکس سریع خنده ها را که یک خوراک کمدی به سبک TikTok برای مشترکان است ، راه اندازی می کند
techbord.com Bethesda یک درگاه DoR 3 PlayStation VR برای عرضه در تاریخ 29 مارس آماده کرده است
techbord.com Google قول داده است که سابقه مرور شما را به تبلیغ دهندگان متوقف کند
copyright 2020 techbord.com
تمامی حقوق برای وبسایت تک بورد محفوظ است. استفاده از مطالب فقط با ذکر نام و لینک به صفحه منبع امکان پذیر است.