خبر

 • تک بورد - Virgin Orbit اولین پرتاب تجاری خود را با حمل ماهواره برای ناسا می بیند

  Virgin Orbit اولین پرتاب تجاری خود را با حمل ماهواره برای ناسا می بیند
  29 روز و 11 ساعت قبل

  TL؛ DR: برای اولین بار ، بوئینگ 747 سفارشی ویرجین اوربیت به 35000 فوت افزایش می یابد و یک موشک را که چندین ماهواره کوچک برای ناسا حمل می کند ، پرتاب می کند ، امیدوار است که آنها را به مدار بفرستد. این اولین پرواز تجاری استارت آپ و بزرگترین آزمایش آن از زمان ماموریت ناموفق آن در ماه مه گذشته خواهد بود.

  ویرجین اوربیت ، سرویس پرتاب ماهواره سر ریچارد برانسون که مشتریان کوچک ماهواره را هدف قرار می دهد ، امروز پس از یک آزمایش ناموفق در ماه مه سال 2020 ، دومین تلاش خود را برای پرتاب انجام می دهد.

  لباس پرتاب ماهواره ویرجین با پرواز سفارشی کار می کند هواپیمای بوئینگ 747 به 35000 فوت و پرتاب موشکی به نام LauncherOne که محموله مشتری را حمل می کند. سپس LauncherOne مشتعل شده و از نظر تئوریكی یك یا چند ماهواره كوچك را در مدار قرار می دهد.

  از سال 2018 ، Virgin Orbit به طور پی در پی آزمایش های پرواز پیچیده تری را آغاز كرده است كه در پرتاب كامل در ماه مه گذشته به اوج خود رسید. این آزمایش با سقوط موشک LauncherOne از هواپیمای 747 شکست خورده بود ، که پس از آن به درستی مشتعل شد ، اما مشکل در خط سوخت اکسیژن مانع از فرار آن به مدار شد.

  با توجه به وضعیت هوا مناسب و سخت افزارهای ما بسیار عالی هستند شکل ، تیم ما در حال راه اندازی برای راه اندازی فردا است. اما لذت واقعی شروع اواخر امشب است که ما شروع به بارگیری سوخت خود ، RP-1 ، روی LauncherOne می کنیم. صبح هنگام باز کردن روز با بارگذاری برودتی LOX ، همه شما را می بینیم. . pic.twitter.com/5yZc5tQyu6

  - Virgin Orbit (Virgin_Orbit) 16 ژانویه 2021

  به نظر می رسد این شرکت مشتاق است آزمایش خود را امروز ساعت 1 بعدازظهر آغاز کند. همانطور که انتظار داشتیم با آزمایشهای SpaceX در اواخر زمان انتظار داشته باشیم ، جریان مستقیمی در جریان نخواهد بود ، اما شرکت Virgin در طول این رویداد به طور زنده توییت خواهد کرد.

  با عملیات ماموریت # LaunchDemo2 ما در حال حاضر در با نوسان کامل ، اینجا یک صبح هیجان انگیز است در بندر هوایی و فضایی Mojave! بارگیری LOX بر روی موشک آغاز شده است ، و ما بسیار خوب به نظر می رسیم که تقریباً ساعت 10:30 صبح اقیانوس آرام به هدف پرواز خود برسیم. pic.twitter.com/naBppEJRhD

  - Virgin Orbit (Virgin_Orbit) 17 ژانویه 2021

  اگر این یک تست را بخوانید کمی نادرست است زیرا اولین ماموریت تجاری Virgin Orbit برای مشتری خود ، ناسا است. بسته آن گروهی از ده ماهواره به سفارش چندین دانشگاه است که وظایفی از جمع آوری اطلاعات آب و هوا تا از بین بردن بقایای مداری را انجام می دهد.

  ظاهراً این پرتاب برای اوایل ماه دسامبر انجام می شد ، اما به دلیل تأخیر در آن انجام شد. قرنطینه های مربوط به تخمدان از اعضای مهم کارکنان. مدیر عامل ، دان هارت اطمینان حاصل کرده است که اقدامات احتیاطی برای ایمن نگه داشتن تیم آنها با شروع آزمون انجام شده است.

  این یک آزمون مهم برای لباس جوان است زیرا به عنوان اثبات مفهوم فن آوری آنها عمل می کند. ، که بر خلاف SpaceX ، بر روی مقرون به صرفه بودن صنایع دستی کوچکتر تمرکز دارد. در مطالب بازاریابی Orbit آمده است: "برای مدت طولانی ، پرتاب کنندگان با مشتریان ماهواره ای کوچک مانند شهروندان درجه دوم رفتار می کردند."> به نظر می رسد که اخبار فضایی مربوط به میلیاردرها در اواخر سال و به دلیل به نظر می رسد ناسا روش های مختلفی برای ورود به استراتوسفر دارد. اگر این پرتاب خوب پیش رود ، خیلی زود انتظار بیشتری خواهیم داشت.

خبرهای دیگر از علوم پایه