خبر

 • تک بورد - Virgin Galactic در تاریخ 11 ژوئیه ریچارد برانسون را به فضا می فرستد

  Virgin Galactic در تاریخ 11 ژوئیه ریچارد برانسون را به فضا می فرستد
  23 روز و 11 ساعت قبل

  چرا مهم است: ماموریت Virgin’s Unity 22 خدمه کاملی از دو خلبان و چهار متخصص ماموریت را در خود جای داده است. از جمله خدمه ، خود ریچارد برانسون است که تجربه شخصی فضانوردی شرکت را ارزیابی خواهد کرد. این همچنین می تواند به این معنی باشد که برانسون ، رقیب پرواز فضایی ، جف بزوس را به فضا خواهد برد.

  Virgin Galactic ، شرکت پروازهای فضایی تاسیس شده توسط ریچارد برانسون ، اعلام کرده است که اولین پرواز کاملا خدمه خود ممکن است به زودی در 11 ژوئیه انجام شود ، در انتظار همکاری هوا و هیچ نگرانی ایمنی در آخرین لحظه .

  به طور مشخص ، برانسون و سایر اعضای تیم محیط کابین ، راحتی صندلی ، تجربه بدون وزنه و البته منظره زمین از کشتی را ارزیابی خواهند کرد. این جنبه ها ممکن است بی اهمیت به نظر برسند ، اما وقتی برای چنین تجربه ای هزینه های هنگفتی می پردازید ، بدون شک می خواهید تا حد امکان مناسب باشد. . اگر مأموریت طبق برنامه ریزی شده در 11 ژوئیه آغاز شود ، این بدان معناست که برانسون جف بزوس را به فضا خواهد برد. بنیانگذار آمازون ، اگر به یاد بیاورید ، ماه گذشته اعلام کرد که او و برادرش در اولین پرواز فضایی انسانی Blue Origin برای 20 ژوئیه قرار دارند. رسانه ها. روز پرواز ساعت 9 صبح شرقی شروع می شود.

خبرهای دیگر از علوم پایه