خبر

 • تک بورد - Virgin Galactic از سفینه فضایی پر زرق و برق نسل بعدی خود ، VSS Imagine رونمایی می کند

  Virgin Galactic از سفینه فضایی پر زرق و برق نسل بعدی خود ، VSS Imagine رونمایی می کند
  8 روز و 11 ساعت قبل

  سفینه های فضایی: دهه ها قبل که جهان برای اولین بار آینده سفرهای فضایی را متصور شد ، تصورات جمعی ما تصاویری از شاتل های براق و براق را به وجود آورد که می توانند ما را بسیار فراتر از منظومه شمسی منتقل کنند. در حالی که ما هنوز برای دستیابی به مورد دوم کاملاً راهکار داریم ، Virgin Galactic با کلاس کاملا جدیدی از شناورهای فضایی چشم نواز در حال کار برای ساخت اولی است: "SpaceShip III. "

  ویرجین امروز اولین کشتی در این کلاس را فاش کرد: VSS Imagine. این ناو که می تواند آزمایش های پروازی را از اوایل سال جاری آغاز کند ، با حرکت فضاپیما بسیار خیره کننده است. از ویژگی های این آن پایان زیبایی از رنگ ، لهجه های فیروزه ای ، و بدنه ای براق و ظاهرا آیرودینامیکی است.

  بر اساس Virgin Galactic ، نمای بیرونی فلزی براق در نظر گرفته شده است تا به تصور "آینه محیط اطراف" باشد. از فضای آشنا زمین به خلا cold سرد فضا منتقل می شود.

  علاوه بر چشمگیر بودن ، نمای بیرونی همچنین از محافظت حرارتی اضافی نیز برخوردار است ، که مطمئناً برای کشتی ای که قصد سفر به آن سوی زمین را دارد مفید خواهد بود. لایه ابر محافظ.

  Virgin Galactic می گوید که Imagine از "طراحی مدولار" استفاده می کند که ظاهراً امکان بهبود سرعت پرواز و عملکرد دسترسی به تعمیر و نگهداری را فراهم می کند ، به این معنی.

  تصور کنید که به زودی آزمایش زمینی از طریق مجموعه ای از "پروازهای سرسره" آغاز شود. پس از شروع این آزمایشات ، ویرجین مراحل ساخت دومین خودروی کلاس SpaceShip III خود را آغاز می کند. VSS Inspire.

  ما مشتاقانه منتظر دیدن VSS Imagine در عمل هستیم و به خاطر ویرجین ، امیدواریم که اولین آزمایش های سرسره آن به خوبی انجام شود. اگر این کار را انجام داد ، ما حتماً شما را در اینجا به روز می کنیم ، بنابراین با ما همراه باشید.

خبرهای دیگر از علوم پایه