خبر

 • تک بورد - SpaceX ممکن است یک تونل حفر کند تا پرتاب های مکرر در تگزاس جنوبی انجام شود

  SpaceX ممکن است یک تونل حفر کند تا پرتاب های مکرر در تگزاس جنوبی انجام شود
  29 روز و 7 ساعت قبل

  مقامات شهرستان حاضر نخواهند بود هزینه این پروژه را بپردازند. این جاده دو خطه در امتداد تجهیزات مونتاژ و پرتاب موشک شرکت حرکت می کند.

  ساکنان تگزاس جنوبی در درجه اول از بزرگراه برای سفر از براونزویل و شهرهای مجاور به ساحل بوکا چیکا ، جنوبی ترین ساحل در تگزاس استفاده می کنند. وقتی جاده بسته است ، هیچ کس نمی تواند به ساحل دسترسی پیدا کند یا در آن بماند.

  خواندن بیشتر

  در برنامه ایلان ماسک برای ساختن یک کشتی فضایی در هفته - و استقرار مریخ

  این وضعیت تبدیل شده است یک سردرد لجستیکی برای SpaceX ، که به دنبال بسته شدن جاده ها برای حرکت سخت افزار موشک در طول جاده و آزمایش و پرتاب است. همچنین برای ساکنان نزدیک و کسانی که از ساحل توسعه نیافته لذت می برند ناخوشایند بوده است.

  در حال حاضر ، ایلان ماسک ، بنیانگذار SpaceX ، یک راه حل بالقوه دارد. براونسویل هرالد گزارش می دهد که مقامات شرکت ماسک در The Boring در ماه جولای با مقامات شهرستان کامرون ملاقات کردند تا در مورد حفر تونل از انتهای جنوبی جزیره پادری جنوبی تا انتهای شمالی ساحل بوکا چیکا و تسهیل دسترسی متناوب به جزیره مانع بحث کنند.

  تبلیغات

  چنین تونلی چند هدف را برآورده می کند. این می تواند دسترسی عمومی به ساحل را در همه زمان ها ، به جز در هنگام تلاش برای پرتاب و آزمایش های فشار قوی ، فراهم کند. همچنین می تواند رفت و آمد کارکنان SpaceX را که در جزیره South Padre ، Port Isabel و سایر مکانها زندگی می کنند ، به طور قابل توجهی کوتاه کند ، در غیر این صورت بیش از یک ساعت با تاسیسات شرکت Starbase در بوکا چیکا فاصله دارد.

  فاصله جزیره پادر جنوبی تا انتهای شمالی ساحل بوکا چیکا کمتر از نیم مایل است ، اما مسیر از زیر یک کانال حمل و نقل عبور می کند ، بنابراین تونل باید در عمق زمین حفر شود. شرکت Boring قبلاً یک تونل حفر کرده است ، پروژه ای به طول 1.7 مایل در لاس وگاس که 52 میلیون دلار هزینه داشت. به گفته روزنامه ، مقامات شهرستان حاضر به پرداخت هزینه پروژه در تگزاس جنوبی نیستند. مقامات شهرستان است. این پروژه ممکن است متوقف شود تا زمانی که SpaceX بررسی زیست محیطی را با اداره هوانوردی فدرال انجام دهد. در صورت اخذ مجوز فدرال برای پرتاب خودرو Starship خود از Starbase ، SpaceX به احتمال زیاد در توسعه این تاسیسات به عنوان محل پرتاب اقدام خواهد کرد.

  این امر به احتمال زیاد منجر به ساخت تونل می شود ، زیرا به این شرکت اجازه می دهد تا اغلب ، حتی نه به طور کامل ، بزرگراه بوکا چیکا را برای فعالیت های راه اندازی آن ببندد.

خبرهای دیگر از علوم پایه