خبر

 • تک بورد - SpaceX با یک عکس واحد ، پیامی نه چندان ظریف به تنظیم کننده های FAA ارسال کرد

  SpaceX با یک عکس واحد ، پیامی نه چندان ظریف به تنظیم کننده های FAA ارسال کرد
  13 روز و 3 ساعت قبل

  ماسک می گوید: مهار Starship به معنای جلوگیری از این پیشرفت است.
  نزدیک به یک قرن پیش ، انسانها برای اولین بار با سرعت بی سابقه ای به سمت آسمان حرکت کردند. عصر آسمان خراش ها بود.

  در طول نیم قرن قبل از 1920 ، جمعیت ایالات متحده دو برابر شد. در همان زمان ، انقلاب صنعتی شعله ور شد و با متمایل شدن آمریکا به جنگ جهانی اول و تولید ماشین آلات و مواد برای مبارزه در اروپا ، به اوج خود رسید. پس از جنگ ، رشد جمعیت و افزایش قابل توجه بهره وری صنعتی منجر به افزایش چشمگیر نیازهای فضای اداری شد-از سال 1870 تا 1920 ، تقاضا برای فضای اداری ایالات متحده ده برابر شد.

  خواندن بیشتر SpaceX دیشب 29 موتور Raptor را بر روی یک موشک Super Heavy نصب کرد

  در نتیجه ، با این تقاضای بالا و تامین مالی ارزان ، ساخت آسمان خراش در طول دهه بیست و پنجم افزایش یافت. ابتدا ساختمان اعتماد 71 طبقه بانک منهتن ، با 71 طبقه ، در شهر نیویورک بالا رفت. بعد از آن ساختمان کرایسلر با 77 طبقه و در نهایت ساختمان امپایر استیت با 102 طبقه دنبال شد.

  این لحظه رونق و وعده در آمریکا بود. مهندسان ایستاده در پیش نویس جداول ، این سازه ها را با استفاده از بتن مسلح و معماری های جسورانه طراحی کردند. سپس ، کارگران روزمره آنها را بالاتر و بالاتر در آسمان ساختند و ناهار خود را در ابرها خوردند. ناهار بر فراز آسمان خراش در سال 1932. بزرگنمایی/ناهار بر فراز آسمان خراش در سال 1932. Wikimedia Commons

  در حال حاضر ، ممکن است دوباره این کار را انجام دهیم.

  روز جمعه ، تکنسین ها و مهندسان SpaceX برای اولین بار یک Starship و تقویت کننده Super Heavy آن را چیدند. اندازه کامل پشته حدود 120 متر یا تقریباً ارتفاع یک ساختمان 30 طبقه بود. تنها تفاوت؟ این آسمان خراش ده ها متر زیر فونداسیون خود را بر روی سنگ محکم نکرده بود. این آسمان خراش قرار بود پرواز کند.

  Starship بلندترین موشکی است که تا به حال ساخته شده است و هنگامی که در اواخر امسال یا اوایل سال 2022 پرتاب شود ، قوی ترین موشکی است که تا به حال پرواز کرده است. Starship اولیه ممکن است در سکوی پرتاب منفجر شود. در مرحله اول از 29 موتور موشک بی سابقه استفاده می شود ، و تجمع آنها در نزدیکی یکدیگر به این معنی است که در صورت خرابی یک موتور ، مهار خرابی ممکن است دشوار باشد. و این درست است ، زیرا SpaceX این ظرفیت را دارد که خودروهای بیشتری بسازد زیرا Starship به محصول نهایی نزدیک می شود. Starship روی یک موشک Super Heavy قرار گرفته است ، روز جمعه. بزرگنمایی/Starship روی یک موشک Super Heavy ، جمعه جمع شده است. SpaceX

  پس از این" بررسی تناسب "در روز جمعه ، یک جرثقیل بزرگ Starship را از بالای موشک Super Heavy خارج کرد. کارهای زیادی پیش از راه اندازی خودرو باقی مانده است. در کوتاه مدت ، کاشی های محافظ حرارتی بیشتری باید به قسمت بیرونی فولاد ضد زنگ Starship اعمال شود. اینها برای مدیریت گرمایش در هنگام ورود مجدد به اتمسفر مورد نیاز است.

  این شرکت همچنین کارهای فنی را در زمینه سیستم های گسترده زمین مورد نیاز برای سوخت رسانی به خودرو انجام می دهد. سپس ، آزمایشهای بی شماری از تقویت کننده Super Heavy وجود دارد ، از جمله تأیید توانایی آن برای مقاومت در برابر فشار قوی و شلیک های استاتیک سیستم محرکه. اداره هوانوردی ، که با SpaceX کار می کند تا ارزیابی زیست محیطی پرتاب چنین موشکی را از تالاب های تگزاس جنوبی انجام دهد. پس از انتشار "پیش نویس" این ارزیابی ، مدت زمان تقریبی 30 روز برای اظهارنظر عمومی وجود دارد. این امر مراحل دیگری را شامل می شود ، از جمله تعیین FAA در مورد این که آیا کاهش های زیست محیطی پیشنهادی SpaceX کافی خواهد بود یا نیاز به کار بیشتری است.

  روز جمعه ، ماسک یک پیام واضح به FAA و سایر موارد ارسال کرد. تنظیم کننده های فدرال یکی از عکسهای برانگیز ، به ویژه پیام او را به هر کسی که تماشا می کرد ، رساند. این کارگران را نشان می دهد که در زیر Starship ایستاده اند ، زیرا روی موشک مرحله اول فرود آمد. در انتشار نسخه سیاه و سفید ، ماسک دقیقاً می دانست که در بازگشت به عصر آسمان خراش ها چه می کند.

  آسمان خراش های قرن 21 در حال حاضر در حال ساخت هستند ، عکس فریاد می زند ، توسط مدرن مهندسان و جوشکاران چنین موشک هایی دیگر در پاورپوینت ها یا ماکت های چوبی یافت نمی شوند. آنها ماشینهای زنده و تنفسی هستند که تقریباً آماده تنفس آتش هستند. آگهی

  به نظر می رسد ماسک برای FAA می گوید ، تنظیم کننده های فدرال باید سهم خود را برای اطمینان از رسیدن آینده در برنامه انجام دهند. درست همانطور که آسمان خراش های قرن بیستم آغاز دوره جدیدی را نشان دادند و سرانجام آمریکا را وارد آینده ای مرفه در زمینه امور مالی ، ارتباطات ، بازاریابی و غیره کردند ، قرن بیست و یکم هم اکنون این را به یاد می آورد.

  عصر آسمان خراش ها به زودی فرا می رسد جای خود را به عصر فضا بدهد.

  مهار Starship به معنای جلوگیری از این پیشرفت است ، ماسک می خواست که قانونگذاران آن را درک کنند. زیرا ، دیگر بینایی ما در ابرها متوقف نمی شود ، بلکه بسیار دورتر از آنها گسترش می یابد. طی پنج دهه گذشته ، انسانها شروع به کشف منظومه شمسی کرده اند. اکنون وقت آن است که تجارت را در آنجا گسترش دهیم و انسان ها را در جهان جدید مستقر کنیم. البته برخی از مردم با این چشم انداز مخالفند ، اما ماسک روی این که دولت در نهایت طرفدار صنعت و پیشرفت باشد حساب می کند.

  و بنابراین ماسک در روز جمعه پیام واضحی ارسال کرد ، "ما آماده ایم" ، بدون این که واقعاً اصلاً گفتن هر چیزی عکسها همه صحبتها را انجام دادند.

خبرهای دیگر از علوم پایه