Pfizer قصد دارد به طور خصوصی مقامات بهداشتی ایالات متحده را در مورد پرونده خود در مورد عک">

خبر

 • تک بورد - Pfizer به تقویت کننده ها فشار می آورد زیرا متخصصان بهداشت می گویند بی ضرر و غیراخلاقی هستند

  Pfizer به تقویت کننده ها فشار می آورد زیرا متخصصان بهداشت می گویند بی ضرر و غیراخلاقی هستند
  16 روز و 8 ساعت قبل

  "چه بخشی از" این یک بحران جهانی نیست "که به دست ما نمی رسد؟"
  Pfizer قصد دارد به طور خصوصی مقامات بهداشتی ایالات متحده را در مورد پرونده خود در مورد عکسهای تقویت کننده COVID-19 توضیح دهد ، اما مقامات بهداشت عمومی ایالات متحده و جهانی دریغ نکرده اند که این ایده را علنی منفجر می کند ، و در این زمان عکسهای تقویت کننده را غیرضروری و غیراخلاقی در برابر نابرابری گسترده در عرضه جهانی واکسن می داند.

  Pfizer و شریک واکسن آن ، BioNTech ، پنجشنبه گذشته با اعلام اینکه در هفته های آینده مجوز استفاده از دارو و دارو را برای رژیم دوبارهای خود از سازمان غذا و دارو دریافت می کند ، خبرهای اصلی را به دست آورد. شرکت ها پیشنهاد می کنند که گرفتن عکس سوم بین شش تا 12 ماه پس از دوز دوم ضروری است. به گفته این شرکت ها ، در طی این پنجره ، ایمنی در برابر ویروس کرونا ویروس همه گیر کاهش می یابد ، به ویژه در افراد مسن. به گفته آنها ، عکس سوم می تواند سطح آنتی بادی را 5 تا 10 برابر آنچه بعد از دو مورد اول مشاهده می شود ، افزایش دهد.

  اما مقامات بهداشتی هفته گذشته سریع صحبت های تقویت کننده را انجام دادند و پاسخ ها فقط افزایش یافته است. چند روز پس از آن شدیدتر شد.

  وزارت بهداشت و خدمات انسانی ایالات متحده اواخر روز پنجشنبه بیانیه مشترک غیرمعمولی را از مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری ها و سازمان غذا و دارو منتشر کرد. در این بیانیه به صراحت خوانده شده است: "آمریکایی هایی که کاملا واکسینه شده اند در این زمان به تزریق تقویت کننده احتیاج ندارند."

  نیاز به واکسن

  در ادامه این بیانیه آمده است که آژانس های بهداشتی آمریکا هرگونه نیاز احتمالی به عکس های تقویت کننده را کنترل می کنند در آینده. اما مقامات بهداشتی تنها به داده های تولیدکنندگان واکسن اعتماد نخواهند کرد ، زیرا واضح است که در تصمیم گیری در مورد ضرورت عکسبرداری بیشتر ، تعارض منافع دارند.

  آگهی

  آژانس ها نوشتند:

  FDA ، CDC و NIH [انستیتوی ملی بهداشت] درگیر یک فرایند دقیق و مبتنی بر علم هستند تا بررسی کنند که آیا ممکن است تقویت کننده ای لازم باشد یا نه. این فرایند داده های آزمایشگاهی ، داده های آزمایش بالینی و داده های گروهی را در نظر می گیرد - که می تواند شامل داده های شرکت های دارویی خاص باشد ، اما منحصراً به آن داده ها متکی نیست. ما همچنان که داده های جدید در دسترس هستند ، به مرور آنها ادامه می دهیم و مردم را در جریان خواهیم گذاشت. اگر و اگر علم نشان دهد که آنها به میزان لازم نیاز دارند ، آماده دوزهای تقویت کننده هستیم.

  مقامات سازمان بهداشت جهانی روز دوشنبه در طی جلسه توجیهی مطبوعاتی COVID-19 بیشتر پیش رفتند. علاوه بر اشاره به کمبود شواهد در مورد نیاز به تقویت کننده در حال حاضر ، آنها صحبت در مورد دادن دوزهای سوم به افراد در کشورهای ثروتمند را سرزنش کردند در حالی که بسیاری از کشورهای با درآمد کم و متوسط ​​از نظر واکسن حتی دوزهای اول را به بیشتر آنها نمی دهند. آسیب پذیر ، یعنی کارکنان خط مقدم بهداشت و سالخوردگان.

  "کدام بخش از" این یک بحران جهانی است "مواجه نیستیم؟" مایک رایان ، مدیر اجرایی برنامه اضطراری بهداشت WHO ، در جلسه توجیهی گفت. "این هنوز یک بحران جهانی است و زمان آن است که از کسانی که در جامعه ما بیشتر آسیب پذیر هستند محافظت کند." اگر نتوانیم از افراد آسیب پذیر محافظت کنیم و به بحث در مورد تقویت کننده ها بپردازیم ، "پس فکر می کنم درباره ما قضاوت می شود ... من فکر می کنم با عصبانیت به عقب نگاه خواهیم کرد و با شرم به عقب نگاه خواهیم کرد."

  رایان و سایر متخصصان سازمان بهداشت جهانی خاطر نشان كردند كه هدف اصلی واكسیناسیون جلوگیری از بیماری شدید و مرگ است كه واكسنهای فعلی بسیار خوب عمل می كنند. اما تاکنون ، انگیزه اصلی برای در نظر گرفتن دوز سوم ، محافظت در برابر عفونت های خفیف است که ممکن است با کاهش اثر واکسن با گذشت زمان اتفاق بیفتد.

  تبلیغات

  پیشگیری از بیماری خفیف در افرادی که قبلاً واکسینه شده اند ، نباید در اولویت باشد رایان و دیگران می گویند ، افراد آسیب پذیر و واکسینه نشده هنوز در حال مرگ هستند. رایان گفت ، افزایش تولید واکسن که می تواند به تقویت کننده ها منجر شود باید "برای محافظت از آسیب پذیرترین افراد ، محافظت از کارمندان بهداشت و درمان ما در همه جای جهان [و] مرگ و بستری شدن در بیمارستان و ونتیلاتورها".

  "ناامیدکننده جدی"

  علاوه بر این ، با ادامه ویروس همه گیر کرونا در میان جمعیت های غیر واکسینه شده ، فرصت های بیشتری برای تکامل در انواع جدید و خطرناک تر وجود دارد. واکسن های فعلی تا حد زیادی در برابر انواع فعلی ، از جمله دلتا ، نوع بسیار قابل انتقال که برای اولین بار در هند در میان جمعیت عمدتا واکسینه نشده ظاهر شد ، م effectiveثر هستند. اما اثر واکسن ممکن است در برابر انواع بعدی مقاومت نکند. و اگر روشی وجود داشته باشد که بتواند به طور کامل از پاسخهای ایمنی واکسنهای فعلی طفره رود ، دوزهای سوم نه تنها از نظر اخلاقی سوال برانگیز بلکه بی معنی نیز خواهد بود. شیوع بیماری همه گیر ، "که در آن کشورهای واکسینه نشده همچنان رنج می برند و کشورهای بسیار واکسینه شده دارای احساس کاذب امنیتی هستند که بیماری همه گیری تا حد زیادی برای آنها تمام شده است.

  توزیع عادلانه واکسن نه تنها کار درستی است ، دکتر تدروس تأکید کرد ، این به نفع شخصی همه است.

  هنگامی که شما در نظر بگیرید که "بسیاری از کشورها حتی واکسیناسیون را شروع نکرده اند ، و کشور دیگری قبلاً اکثریت جمعیت خود را با دو دوز واکسینه کرده است و [ ] اکنون به سمت دوز سوم که تقویت کننده است حرکت می کند ، در واقع نه تنها ناامیدکننده است ، "گفت:" بسیار ناامیدکننده است. حتی هیچ منطقی هم ندارد. منطقی نیست. "

  روز شنبه ، واشنگتن پست گزارش داد که Pfizer و BioNTech برنامه ریزی کرده اند برای دیدار با مقامات آمریکایی در مورد پرونده تقویت کننده آنها به گفته کسانی که با برنامه های جلسه آشنا بودند ، آنتونی فاوچی ، مشاور ارشد پزشکی رئیس جمهور بایدن ؛ فرانسیس کالینز ، مدیر NIH ؛ روچل والنسکی ، مدیر CDC. جانت وودکاک ، عضو کمیسار FDA ؛ دیوید کسلر ، مدیر ارشد علوم برای پاسخ COVID-19 ؛ و جراح عمومی Vivek H. Murthy. پست گزارش داد که مشخص نیست چه کسی در آن شرکت خواهد کرد. این جلسه در ابتدا قرار بود برای روز دوشنبه برگزار شود ، اما پست گزارش داد که برنامه ممکن است تغییر کند.

خبرهای دیگر از علوم پایه