خبر

 • تک بورد - Neuralink از ایلان ماسک ویدیویی از میمون را که با ذهنش پنگ بازی می کند منتشر کرد

  Neuralink از ایلان ماسک ویدیویی از میمون را که با ذهنش پنگ بازی می کند منتشر کرد
  29 روز قبل

  چه اتفاقی افتاده؟ شرکت Neuralink از ایلان ماسک به تازگی ویدیویی را منتشر کرده است که میمون فقط با استفاده از ذهن خود در حال بازی یک بازی ویدیویی است. ماکاک فقط با فکر کردن در بازی پنگ قادر به حرکت دادن پاروها است.

  همانطور که راوی توضیح داد ، پاگر نه ساله حدود شش هفته قبل از فیلمبرداری ، یک Neuralink در مغزش کاشته شد. وی برای اولین بار در حال بازی بازی ای است که شامل نشانگر حرکت دادن به یک مربع رنگی است که مکان آن را تغییر می دهد ، و هر بار که وظیفه را با موفقیت انجام می دهد ، یک اسموتی موز به او پاداش می دهد.

  همانطور که پیجر بازی می کند ، Neuralink فعالیت نورون را ثبت می کند. داده ها برای تعیین اینکه کدام مناطق از مغز میمون در هنگام انجام اقدامات خاص دست شلیک می شوند ، استفاده می شود. هنگامی که الگوها یاد گرفتند ، جوی استیک قطع می شود ، اما میمون هنوز قادر است مکان نما را کنترل کند زیرا در مورد حرکات فکر می کند.

  بعدا ، ما می بینیم که پاجر در حال بازی پنگ است - با یک سطح چشمگیر مهارت - فقط از قدرت ذهن او استفاده می کند.

  هدف بلند مدت Neuralink این است که به افراد با حرکت محدود اجازه دهد با رایانه یا تلفن فقط با فکر کار کنند. ماسک در توئیتر خود نوشت که اولین محصول این شرکت این امکان را به "کسی که فلج است سریعتر از شخصی که از انگشت شست استفاده می کند با یک تلفن هوشمند استفاده کند" داده است. وی افزود که نسخه های بعدی می تواند پاراپلژیک ها را قادر به راه رفتن مجدد کند. > نسخه های بعدی می توانند سیگنال ها را از Neuralinks در مغز به Neuralinks در موتور بدن / خوشه های عصبی حسی منتقل کنند ، بنابراین به عنوان مثال ، پاراگلژیک ها می توانند دوباره راه بروند. > "MindPong نمایشی اولیه از توانایی های بالقوه N1 Link است ،" این شرکت در بیانیه مطبوعاتی گفت. "با این حال ، مهم است که بخاطر بسپاریم که این قطعه کوچکی از هدف دستگاه ما برای دستیابی به آن است. "

  "اولین هدف ما بازگرداندن آزادی دیجیتال به افراد فلج است. Neuralink در وب سایت خود می نویسد: "برای برقراری ارتباط راحت تر از طریق متن ، پیروی از کنجکاوی آنها در وب ، ابراز خلاقیت خود از طریق عکاسی و هنر و بله ، بازی های ویدیویی".

  < img alt = "" src = "https://techbord.com/picsbody/2104/2761-1.jpg " alt = "https://techbord.com الون ماسک Neuralink ویدیویی از میمون را که با ذهنش پنگ بازی می کند منتشر می کند " class = "b-lazy ">

  در سال 2017 بود که ماسک Neuralink را برای توسعه تله پاتی توافقی راه اندازی کرد. ثروتمندترین فرد در سال گذشته گفت که این فناوری به کاربران امکان می دهد موسیقی را مستقیماً در مغز خود پخش کنند.

  در طی جلسه ای در فوریه در کلاب هاوس ، ماسک فاش کرد که Neuralink امیدوار است آزمایش های انسانی امسال را آغاز کند. وی همچنین از یک میمون "با کاشت بی سیم در جمجمه خود که می تواند با استفاده از ذهن خود بازی های ویدئویی انجام دهد" نام برد.

خبرهای دیگر از علوم پایه