خبر

 • تک بورد - Neuralink از ایلان ماسک امیدوار است که آزمایش های انسانی امسال را آغاز کند

  Neuralink از ایلان ماسک امیدوار است که آزمایش های انسانی امسال را آغاز کند
  5 روز و 10 ساعت قبل

  رو به جلو: ماموریت Neuralink استفاده از رابط های پیشگامانه ماشین-مغز برای درمان بیماری های عصبی کشنده و کنترل دستگاه های ما با استفاده از ذهن ماست. اگر FDA آزمایشات انسانی را همانطور که الون ماسک پیشنهاد می کند ، تصویب کند ، ممکن است این شرکت گام بزرگی در این راه برداشته باشد. این شرکت قبلاً با موفقیت روی نخستیان و خوک ها آزمایش کرده است.

  ایلان ماسک Neuralink را در سال 2017 با هدف برقراری ارتباط مستقیم بین مغز انسان و ماشین آلات راه اندازی کرد.

  در حالی که فناوری در حال توسعه مطمئناً جالب است و کاربردهای زیادی دارد ، این شرکت هنوز آزمایش نکرده است انسان. این می تواند تغییر کند ، زیرا ماسک اخیراً گفت كه Neuralink می تواند تأیید FDA را برای شروع آزمایشات انسانی از اوایل سال جاری دریافت كند. بخشی از هرگونه مطالعات بالینی برای Neuralink به دلیل فلج بودن.

  Neuralink برای اطمینان از ایمنی ایمپلنت بسیار سخت کار می کند و در ارتباط نزدیک با FDA است. اگر همه چیز خوب پیش برود ، ممکن است بتوانیم آزمایشات اولیه انسانی را در اواخر امسال انجام دهیم.

  - الون ماسک (elonmusk) 1 فوریه 2021 فناوری Neuralink. سایر بیماری های عصبی مانند زوال عقل و بیماری آلزایمر می توانند به طور بالقوه بهبود یابند یا حداقل کشنده تر باشند. با این اوصاف ، به نظر می رسد اهداف بلند مدت این شرکت "همزیستی انسان / هوش مصنوعی" باشد. برخی از پیشرفت های Neuralink را نشان داد. ماسک گفت: "ما در حال حاضر یک میمون با کاشت بی سیم در جمجمه آنها و سیم های کوچک داریم که می توانند با استفاده از ذهن خود بازی های ویدیویی را انجام دهند." "او ناراحت کننده نیست و ظاهر عجیب و غریبی ندارد و حتی نمی توانید ببینید که کاشت عصب در کجا انجام شده است. "

  ماه اوت گذشته ، این شرکت یک نمایش زنده از فناوری آن ، نمایش توانایی پیش بینی حرکت یک خوک در حالی که روی تردمیل بود. تفاوت اصلی این است که تراشه داخل میمون بی سیم بود در حالی که خوک هنوز سیم کشی بود. اگر این شرکت بخواهد تراشه ای را در موضوعات انسانی پیوند دهد ، این یک مرحله حیاتی است.

  ما به طور واضح سالها با سایبورگ های انسانی فاصله داریم ، اما توانایی آزمایش روی انسان یک گام بزرگ برای شرکت محسوب می شود. . مزایای طولانی مدت سلامتی و نوید چنین فناوری فوق العاده است.

خبرهای دیگر از علوم پایه