خبر

 • تک بورد - Google یک برنامه پزشکی جدید — در خارج از ایالات متحده راه اندازی می کند

  Google یک برنامه پزشکی جدید — در خارج از ایالات متحده راه اندازی می کند
  6 روز و 2 ساعت قبل

  برنامه هوش مصنوعی پوست برای استفاده در اتحادیه اروپا تأیید شد اما نه با FDA.
  سالانه میلیاردها بار ، افراد برای کمک به کشف مشکل پوست خود به جعبه جستجوی وب Google مراجعه می کنند. اکنون ، Google در حال آماده سازی برای راه اندازی برنامه ای است که با استفاده از الگوریتم های شناسایی تصویر ، به شما کمک متخصص و تخصصی می دهد. یک نسخه آزمایشی مختصر در کنفرانس توسعه دهندگان شرکت در ماه گذشته نشان داد که

  در مطالعاتی که الگوریتم ها و پزشکان تصاویر بیماران گذشته را موشکافی می کنند ، دستگاه های متخصص پوست متخصص پوست را مطابقت داده یا از آن بهتر عمل می کنند. روکسانا دانشجو ، متخصص پوست و محقق در یادگیری ماشین و سلامت ، می گوید ، اما شواهد کمی از آزمایشات بالینی با استفاده از چنین فناوری وجود دارد و هیچ ابزار تجزیه و تحلیل تصویر AI برای استفاده از متخصصان پوست در ایالات متحده تأیید نشده است. وی می گوید: "بسیاری از افراد در شرایط دنیای واقعی تلاش نمی کنند.

  برنامه جدید Google هنوز از نظر بالینی معتبر نیست ، اما توانایی هوش مصنوعی این شرکت و ایجاد اخیر بخش مراقبت های بهداشتی آن باعث شده است برنامه پوستی هوش مصنوعی قابل توجه است. با این وجود ، خدمات پوستی کوچک و بسیار دور از چمن خانه و بزرگترین بازار آن در ایالات متحده آغاز خواهد شد. این سرویس به زودی لکه های پوستی آمریکایی را تجزیه و تحلیل نمی کند.





خبرهای دیگر از علوم پایه