اداره هوانوردی فدرال عصر دوشنبه اولین جلسه از دو جلسه عمومی مجازی را برای جلب نظر عمومی دربا">

خبر

 • تک بورد - FAA در محل پرتاب SpaceX جلسه شنود را انجام می دهد ، نظرات مثبت و منفی را می شنود

  FAA در محل پرتاب SpaceX جلسه شنود را انجام می دهد ، نظرات مثبت و منفی را می شنود
  16 روز و 18 ساعت قبل

  "این پروژه ای است که عمیقاً منطقه ما را تغییر خواهد داد."
  اداره هوانوردی فدرال عصر دوشنبه اولین جلسه از دو جلسه عمومی مجازی را برای جلب نظر عمومی درباره طرح SpaceX برای پرتاب موشک Starship خود از تگزاس جنوبی تشکیل داد.

  این جلسه که تقریباً چهار ساعت به طول انجامید ، هم از طرح های SpaceX برای توسعه تاسیسات Starbase خود و هم از مخالفت شدید برخوردار شد. محدود به نظرات سه دقیقه ای یا کمتر ، نزدیک به ده نفر در جلسه استماع در مورد زوم صحبت کردند. اظهارات به نفع SpaceX بیشتر از خارج از کشور بوده است ، از طرف افرادی که عموماً از تلاش های این شرکت برای تبدیل بشریت به "گونه چند سیاره ای" قدردانی می کنند. با این حال ، حامیان محلی زیادی نیز وجود داشت.

  اکثر کسانی که مخالف این طرح بودند گفتند که آنها در نزدیکی براونزویل یا ایالت تگزاس زندگی می کنند. آنها ترکیبی از نگرانی های زیست محیطی ، از جمله تخریب زیستگاه حیات وحش ، و همچنین تأثیرات بر جامعه تگزاس جنوبی ، مانند جنبش زدایی را ذکر کردند.

  برای SpaceX

  چندین طرفدار SpaceX گفتند که در نزدیکی کیپ کاناورال ، فلوریدا یا سایر مکان های پرتاب در سراسر کره زمین بزرگ شده است و تخریب محیط زیست در مجاورت آن مشاهده نشده است. روهان جوزف ، که خود را مهندس هوافضا ، "محیط زیست مادام العمر" و مرغدار معرفی کرد ، حفاظت از لاک پشت های دریایی در محل های پرتاب در هند را به عنوان نمونه ای از تأثیرات مثبت یک مکان پرتاب در یک منطقه ذکر کرد.

  < p> او همچنین تعجب کرد که چرا به نظر می رسد SpaceX اینقدر در مورد محل پرتاب خود مورد بررسی قرار می گیرد در حالی که در گذشته محل حفاری نفت در مجاورت آن وجود داشت ، یا اگر محیط بسیار بکر بود ، چرا اجازه ساخت جزیره South Padre در مجاورت داده شده بود. بالا جوزف گفت: "اگر SpaceX یک شرکت اکتشاف نفت بود ، هیچ س questionsالی مطرح نمی شد." تعدادی از حامیان نیز از توانایی پروژه در الهام بخشیدن به نسل جدید تگزاسیان یاد کردند. گیل آفار ، یک پرستار ثبت شده در تگزاس ، با کودکان در مدارس کار می کند و او می گوید وقتی موضوع SpaceX مطرح می شود چشم آنها روشن می شود.

  آستین بارنارد ، که می گوید تمام عمر خود را در براونسویل زندگی کرده است ، بزرگ شدن در تگزاس جنوبی را بدون هیچ گونه امیدی به آینده به یاد آورد. بارنارد می گوید: "جامعه اکنون این ایده را پذیرفته است که طلوع جدیدی برای بشریت آغاز شده است." "من این را بسیار هیجان انگیز و زیبا می دانم."

  یکی از کمیسرهای شهر براونزویل ، جسیکا تتریو کلیفا ، خاطرنشان کرد که قبل از تصمیم SpaceX برای حرکت به تگزاس جنوبی در سال 2013 ، این منطقه "فقیرترین جامعه در ایالات متحده." او گفت که اسپیس ایکس با آمدن به منطقه همه چیز را تغییر داده است ، از درک منطقه تا چشم انداز اقتصادی آن. او گفت که این شرکت در حال حاضر بیش از 2000 نفر را در محل کار می کند.

خبرهای دیگر از علوم پایه