خبر

 • تک بورد - DeSantis هنوز با ماسک ها مبارزه می کند - علیرغم موج ویروس کرونا ، از دست دادن دادگاه ، مشاوره کارشناسان و غیره.

  DeSantis هنوز با ماسک ها مبارزه می کند - علیرغم موج ویروس کرونا ، از دست دادن دادگاه ، مشاوره کارشناسان و غیره.
  19 روز و 21 ساعت قبل

  DeSantis همچنان مناطق را به دلیل صدور حکم ماسک با وجود محدودیت های قانونی مجازات می کند.
  در حالی که روند افزایش COVID-19 در استراتوسفر فلوریدا ادامه دارد ، ران DeSantis فرماندار هفته گذشته از حکم قاضی تجدید نظر کرد که ممنوعیت فرمانداری برای اعمال ماسک در مدارس را لغو کرد. قاضی تعیین کرد که ممنوعیت DeSantis "با قانون اساسی مشروط نیست".

  در اطلاعیه ای مبنی بر درخواست تجدیدنظر پنجشنبه ، وکلای DeSanitis ادعا کردند که درخواست تجدیدنظر باید باعث توقف خودکار شود و ممنوعیت حکم ماسک فرمانداری را تا زمان رسیدگی به تجدیدنظر حفظ کند. با این حال ، همانطور که CNN گزارش می دهد ، والدین شش شهرستان فلوریدا قبلاً برای تخلیه اقامت نامه اضطراری ارسال کرده اند.

  حداقل 13 منطقه در فلوریدا قبلاً تصمیم گرفته اند که ماسک های مدرسه را تعیین کنند ، این امر فرمانداری را از نظر قانونی در خطر می اندازد. ممنوعیت.

  حرکت DeSantis برای تجدیدنظر ، که انتظار می رفت ، باعث افزایش نگرانی و تشدید درگیری فرماندار با والدین ، ​​هیئت مدیره مدارس ، راهنمایی های بهداشت عمومی ، متخصصان پزشکی و کروناویروس کشنده می شود که هیچ علاقه ای به فلسفه نشان نداده است. یا استدلال های حقوقی.

  DeSantis تلاش کرد با صدور فرمان اجرایی در پایان ماه ژوئیه ، دستورات ماسک مدرسه را ممنوع کند. این فرمان بر اساس قانون "منشور حقوق والدین" بود که در ایالت 1 ژوئیه اجرا شد.

  جمعه گذشته ، جان کوپر ، قاضی شهرستان لئون ، دستور دی سانتیس را لغو کرد و خاطرنشان کرد که دستور والدین قانون لایحه حقوق اجازه می دهد تا سیاست هایی مانند دستورهای ماسک "منطقی و ضروری برای دستیابی به منافع قانع کننده دولتی" باشد. به نظر کوپر ، استفاده از ماسک در مدارس طبق قانون مجاز است مادامی که والدین راهی داشته باشند که هیئت مدیره مدارس را در واقع منطقی و ضروری تشخیص دهد.

  تبلیغات

  پشتیبانی از ماسک

  علاوه بر این ، کوپر به این نتیجه رسید که دستورات ماسک در واقع منطقی و ضروری به نظر می رسند. شواهد ارائه شده در کارآزمایی "نشان می دهد که سیاست های ماسک صورت که از راهنمایی CDC پیروی می کند ، در این مقطع زمانی منطقی و سازگار است. بهترین راهنمایی علمی و پزشکی و افکار عمومی در این زمان ، "کوپر در طول ارائه شفاهی حکم خود به پایان رسید. قانون اساسی ایالت را نقض می کند ، قوانین قاضی از آن زمان تا کنون ، داده های جدید تنها استفاده از ماسک صورت را به عنوان بخشی از رویکرد لایه ای برای کاهش شیوع COVID-19 در جامعه تقویت کرده است. در 1 سپتامبر ، محققان نتایج یکی از بزرگترین مطالعات ماسک با کیفیت بالا را انجام دادند و دریافتند که ماسک های جراحی در کاهش شیوع COVID-19 م effectiveثر است. این مطالعه ، شامل بیش از 340،000 بزرگسال در بنگلادش بود ، توسط محققان دانشگاه استنفورد و ییل انجام شد و به صورت پیش چاپ به صورت آنلاین منتشر شد.

  استفاده از ماسک صورت قبلاً توسط متخصصان برجسته بهداشت عمومی و بیماریهای عفونی ، به ویژه برای کودکانی که تا حد زیادی واکسینه نشده اند ، توصیه شده بود. در حالی که کودکان نسبتاً کمتر در معرض ابتلا به بیماری شدید و مرگ ناشی از COVID-19 هستند ، اما هنوز کاملاً قادرند بیمار شوند-حتی به طور جدی-و ویروس را به همسالان و بزرگسالان منتقل کنند.

  با افزایش موارد نوع دلتا ویروس و واکسن ها هنوز برای کودکان زیر 12 سال در دسترس نیست ، موارد COVID-19 در کودکان در سراسر کشور در حال افزایش است و بستری شدن در بیمارستان های کودکان از اواخر ژوئن تا اواسط آگوست تقریباً پنج برابر افزایش یافته است. کودکان همچنین نسبت بیشتری از موارد کلی COVID-19 را در همه گیری همه گیر تشکیل می دهند. همانطور که آکادمی اطفال آمریکا خاطرنشان می کند ، کودکان از زمان شروع همه گیری حدود 15 درصد از کل موارد COVID-19 را تشکیل داده اند. اما نسبت موارد آنها در هفته منتهی به 26 آگوست به 22.4 درصد افزایش یافته است. دانش آموزان ، بازدیدکنندگان و غیره - صرف نظر از وضعیت واکسیناسیون.

  شعله ور شدن فلوریدا

  ماسک زدن ، واکسیناسیون و رعایت سایر اقدامات بهداشت عمومی به ویژه برای فلوریدا بسیار مهم بوده است. شدیدترین و بالاترین افزایش کووید 19 در بین ایالت ها در هفته های اخیر. ایالت سانشاین اخیراً در موارد جدید روزانه ، بستری شدن در بیمارستان و مرگ و میر از رکوردهای قبلی فراتر رفته است. در حال حاضر به طور متوسط ​​حدود 20000 مورد جدید در روز در حال پیش بینی است و از اوج خود در ژانویه به طور متوسط ​​حدود 15000 مورد عبور کرده است. همچنین مرگ و میر در بالاترین حد خود در حدود 240 نفر در روز است. بستری شدن کودکان در پرونده های قبلی افزایش یافته است ، در حال حاضر به طور متوسط ​​حدود 68 مورد در روز در بیمارستان بستری شده و در حال افزایش است. اکثر موارد جدید و تقریباً همه بستری شدن ها و مرگ ها در میان افراد واکسینه نشده بوده است. تنها 53 درصد از جمعیت فلوریدا به طور کامل واکسینه شده اند. CDC جمعه ، ویزیت های اورژانس و بستری شدن کودکان و نوجوانان در بیمارستان در ایالت هایی که پوشش واکسیناسیون جمعیت کمتری دارند و در ایالت هایی که پوشش واکسیناسیون بالاتری دارند کمتر است.

  در نامه ای که ماه گذشته به DeSantis ارسال شد ، بیش از 800 پزشک فرماندار را به دلیل ممنوعیت "بی پروا" دستور استفاده از ماسک و عدم انجام اقدامات بیشتر برای ترویج واکسن برای افراد واجد شرایط مورد انتقاد قرار دادند. پزشکان می نویسند: "برای کودکان واجد شرایط واکسن ، تنها حمایتی که در برابر COVID-19 دارند این است که از ماسک استفاده کنند و اطرافیان نیز همین کار را انجام دهند." "آنچه ما را ناراحت کننده و ناراحت کننده می کند ، زیرا پزشکان شاهد این هستند که کودکان بدون درد و رنج رنج می برند در حالی که فرماندار دی سانتیس حمایت های ساده مانند ماسک و واکسیناسیون را رد می کند ... کافی است. فلوریدا باید ماسک بزند ، واکسن بزند و فرمانداری بخواهد رهبری کند."

  علاوه بر تجدید نظر خواهی از حکم دادگاه هفته گذشته ، DeSantis همچنین برای جریمه کردن مناطق مدرسه ای که مقررات استفاده از ماسک را اعمال می کنند ، تلاش می کند. کمیسر آموزش فلوریدا روز دوشنبه اعلام کرد که این ایالت از بودجه ایالت های آلاچوا و بروارد به دلیل استفاده از ماسک جلوگیری می کند. کمیسر قبلاً نامه هایی به نه منطقه مدرسه ارسال کرده بود که در مورد عدم رعایت دستورالعمل ماسک هشدار داده بود و همچنین تهدید به کسر بودجه می کرد.

خبرهای دیگر از علوم پایه