خبر

 • تک بورد - CDC دوره انزوا را برای کووید بدون علامت کاهش می دهد - نیازی به آزمایش منفی نیست

  CDC دوره انزوا را برای کووید بدون علامت کاهش می دهد - نیازی به آزمایش منفی نیست


  26 روز و 10 ساعت قبل

  داده‌ها دوره‌های کوتاه‌تری را پشتیبانی می‌کنند، اما کارشناسان می‌گویند آزمایش کلیدی است.
  از آنجایی که نوع ویروس کرونای فراقابل انتقال Omicron در ایالات متحده تحت تأثیر قرار می گیرد، مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری ها روز دوشنبه تصمیم بحث برانگیزی برای کاهش قوانین قرنطینه و ایزوله COVID-19 اتخاذ کردند.

  افزایش omcron کشور نمودارهای تعداد موارد را به صورت عمودی ارسال کرده است و در حال حاضر فشار شدیدی را بر سیستم‌های بهداشتی ایجاد کرده است، مشاغل را تعطیل می‌کند و در سفرهای تعطیلات و جشن‌ها ویران می‌کند. ایالات متحده در حال حاضر به طور میانگین روزانه بیش از 243000 مورد جدید کووید-19 را ثبت می‌کند، که نزدیک به بالاترین رکورد تاریخ این کشور است که میانگین آن در اوایل ژانویه سال 2021 به طور میانگین کمی بیش از 250000 مورد در روز ثبت شده است. با این حال، مقامات فدرال و کارشناسان بهداشت عمومی می‌گویند این تنها آغاز است. از موج بلند Omicron، که ممکن است تا ماه آینده به اوج خود نرسد.

  تصمیم CDC در روز دوشنبه برای کاهش بار اقتصادی موارد سر به فلک کشیده و به دنبال انباشته‌ای از داده‌ها است که نشان می‌دهد شیوع بیماری دو تا سه کاهش می‌یابد. چند روز پس از شروع علائم با این حال، برخی از کارشناسان بهداشت عمومی قوانین جدید را برای عدم رعایت الزامات آزمایش "بی پروا" نامیدند.

  از روز دوشنبه، CDC می‌گوید افرادی که تست COVID-19 مثبت دارند اما علائمی از خود نشان نمی‌دهند، می‌توانند خود را کاهش دهند. دوره انزوا از 10 روز به تنها 5 روز کاهش یافته است - اگرچه در اطراف افراد دیگر باید پنج روز دیگر ماسک بزنند. دستورالعمل جدید تصریح نمی کند که افراد باید قبل از پایان انزوا در دوره زمانی اولیه، آزمایش آنها منفی باشد.

  "این تغییر با انگیزه علمی است که نشان می دهد اکثریت انتقال SARS-CoV-2 در اوایل سال جاری رخ می دهد. CDC در اطلاعیه خود گفت: دوره بیماری، به طور کلی در 1-2 روز قبل از شروع علائم و 2-3 روز پس از آن." واکسینه نشده اند یا واکسینه شده اند اما موعد دریافت دوز تقویت کننده به پایان رسیده است. اگر فردی در یکی از این دو گروه در معرض فردی مبتلا به کووید-19 قرار گیرد - یعنی در یک دوره 24 ساعته برای مدت 15 دقیقه یا بیشتر در فاصله 15 فوتی از فرد آلوده قرار داشته باشد - می تواند تنها به مدت پنج روز قرنطینه شود. ، به جای توصیه قبلی 14 روزه. فرد در معرض تماس همچنان باید تا پنج روز دیگر پس از دوره قرنطینه ماسک کند. مجدداً، قانون جدید تصریح نمی کند که یک فرد در معرض آزمایش برای پایان دادن به قرنطینه، نتیجه آزمایش منفی دریافت کند.

  یک تعادل

  CDC دستورالعمل خود را برای افرادی که واکسینه شده اند تغییر نداده است. تقویت شده یا واکسینه شده و هنوز واجد شرایط برای تقویت کننده نیست. برای این گروه ها، افراد بعد از قرار گرفتن در معرض قرار گرفتن نیازی به قرنطینه ندارند مگر اینکه علائمی در آنها ایجاد شود. با این حال، CDC همچنان توصیه می‌کند که آنها آزمایش شوند و در داخل خانه ماسک بزنند.

  در بیانیه‌ای در روز دوشنبه، دکتر روشل والنسکی، مدیر CDC، توصیه‌های جدید را "تعادل" بین مبارزه با نوع قدرتمند و حفظ کشور خواند. عملکرد والنسکی گفت: "نوع omicron به سرعت در حال گسترش است و این پتانسیل را دارد که تمام جنبه های جامعه ما را تحت تاثیر قرار دهد." توصیه های به روز CDC برای ایزوله سازی و قرنطینه، آنچه را که در مورد گسترش ویروس و محافظت ارائه شده توسط واکسیناسیون و دوزهای تقویت کننده می دانیم متعادل می کند. . این به روز رسانی ها تضمین می کند که مردم می توانند با خیال راحت به زندگی روزمره خود ادامه دهند. پیشگیری بهترین گزینه ما است: واکسینه شوید، تقویت شوید، در مکان‌های عمومی سرپوشیده در مناطقی که شیوع قابل توجهی در جامعه وجود دارد، ماسک بپوشید، و قبل از اینکه جمع شوید، آزمایش بدهید. و رهبران صنعت، به ویژه کسانی که مسئول خطوط هوایی هستند. هزاران پرواز در طول تعطیلات لغو شده است که بخشی از آن به دلیل کمبود کارکنان بوده است. همین هفته گذشته، گروه تجاری خطوط هوایی، Airlines for America، CDC را لابی کرد تا دوره های انزوای توصیه شده را کاهش دهد.

  در بیانیه ای اواخر دوشنبه، دلتا ایر لاین از راهنمایی های به روز CDC استقبال کرد و گفت که "امکان انعطاف پذیری بیشتری را می دهد. برای دلتا برای برنامه ریزی خدمه و کارمندان برای حمایت از فصل شلوغ سفر تعطیلات و بازگشت پایدار مشتریان به سفر."

  دکتر هنری تینگ، مدیر ارشد بهداشت دلتا، اضافه کرد که "این یک برنامه ایمن و مبتنی بر علم است." و رویکرد عملی تر بر اساس آنچه که اکنون در مورد نوع omicron می دانیم."

  "بی پروا"

  اما، در حالی که سایر متخصصان بهداشت عمومی به طور کلی با نظر تینگ موافق بودند، آنها ناامید بودند که دستورالعمل جدید CDC به نتایج آزمایش منفی نیز نیاز ندارد. دکتر مایکل مینا، اپیدمیولوژیست دانشگاه هاروارد و مدافع قدیمی آزمایش سریع، دستورالعمل جدید را "بی پروا" خواند.

  او اشاره کرد که در حالی که برخی از افراد ممکن است تنها سه روز عفونی باشند، برخی ممکن است عفونی باشند. برای دوره های طولانی تر، حتی تا 12 روز. مینا در توییتر نوشت: «من مطلقاً نمی‌خواهم کنار کسی بنشینم که پنج روز پیش [مثبت] شده و آزمایش [منفی] نداده است. او نتیجه گرفت که نیاز به نتیجه آزمایش منفی برای ترک زودهنگام ایزوله "فقط هوشمندانه" است.

  به طور مشابه، دکتر سلین گاندر، متخصص بیماری های عفونی در دانشگاه نیویورک، در توییتر گفت که ایزوله سازی و قرنطینه کوتاه شده است. پریودها تنها زمانی معقول هستند که با آزمایش سریع همراه باشند. او نوشت: "مردم برای طیف وسیعی از زمان عفونی هستند. برخی برای چند روز. برخی دیگر، برای بیش از یک هفته." به روز رسانی آنها به این دلیل است که کشور در حال حاضر شاهد کمبود تست های سریع و صف های طولانی در مراکز آزمایش است. او در پایان گفت: «سیاست جداسازی CDC به دلیل کمبود آزمایشات آنتی ژن سریع انجام می شود. اما، مینا از این بهانه عقب نشینی کرد و آن را یک مشکل "مصنوعی" نامید که ناشی از عدم تقویت ظرفیت آزمایش در اوایل بیماری همه گیر بود.


  تگ ها:

  دوره , انزوا , کووید , بدون , علامت , کاهش , نیازی , آزمایش , منفی , نیست


  v 10
خبرهای دیگر از علوم پایه