خبر

 • تک بورد - CDC توصیه هایی را در مورد بهترین ماسک ها به روز می کند - اما فقط از شما می خواهد که یکی از آنها را بپوشید

  CDC توصیه هایی را در مورد بهترین ماسک ها به روز می کند - اما فقط از شما می خواهد که یکی از آنها را بپوشید


  13 روز و 17 ساعت قبل

  مدیر CDC می‌گوید بهترین ماسک همان ماسکی است که آمریکایی‌ها واقعاً از آن استفاده می‌کنند.
  از آنجایی که موارد ابتلا به ویروس کرونای فوق قابل انتقال omicron در ایالات متحده همچنان در حال افزایش است، بسیاری از کارشناسان از آمریکایی‌ها خواسته‌اند تا ماسک‌های خود را برای محافظت بهتر از خود ارتقا دهند. به عنوان مثال، ماسک های پارچه ای دست ساز که در بهار 2020 مد بودند را کنار بگذارید و گزینه هایی مانند

  با توجه به این تغییر، مرکز کنترل و پیشگیری از بیماری‌ها امروز اعلام کرد که در حال به روز رسانی دستورالعمل ماسک در وب سایت خود است، که از پاییز گذشته، قبل از رشد omicron، به روز نشده است. در همین حال، کاخ سفید فعالانه در حال بررسی ارائه ماسک‌های باکیفیت برای آمریکایی‌ها است.

  در یک کنفرانس مطبوعاتی در روز چهارشنبه، جفری زینتز هماهنگ‌کننده واکنش به ویروس کرونا در کاخ سفید جزئیات کمی در مورد اینکه برنامه توزیع ماسک فدرال ممکن است شبیه باشد ارائه کرد. یا زمانی که ممکن است اتفاق بیفتد، فقط توجه داشته باشید: "ما در حال حاضر در حال بررسی گزینه هایی هستیم که ماسک های باکیفیت بیشتری را برای همه آمریکایی ها در دسترس قرار دهیم."

  هر توزیع ماسک در آینده نیز احتمالاً بسیار زیاد است. دیر برای جلوگیری از سونامی موارد Omicron که اکنون بر فراز ایالات متحده است. اما همانطور که کارشناسان انتظار دارند می تواند به آمریکایی ها کمک کند تا سریعتر از این موج بهبود پیدا کنند و از امواج آینده جلوگیری کنند زیرا SARS-CoV-2 در حال بومی شدن است.

  با این وجود، امید است که آمریکایی ها به راحتی ماسک های با کیفیت بالا بزنند. -حتی زمانی که دولت آزادانه توزیع می کند- بیش از حد خوش بینانه به نظر می رسد. استفاده از ماسک در محیط‌های مختلف یکی از بحث‌برانگیزترین و تفرقه‌انگیزترین روش‌های پیشگیری از بیماری در سراسر همه‌گیری بوده است. متأسفانه، آنها حتی در سال سوم همه‌گیری و پس از بررسی‌های متعدد نشان‌دهنده اثربخشی آن‌ها در کمک به جلوگیری از شیوع COVID-19 باقی می‌مانند.

  در حالی که به‌روزرسانی آتی ماسک CDC احتمالاً اثربخشی بالای ماسک را برجسته می‌کند. - ماسک‌های باکیفیت، ماسک‌های دوتایی و ماسک‌های محکم، CDC روشن کرده است که تقریباً به هر نوع ماسک‌کاری رضایت می‌دهد، تا زمانی که دهان و بینی افراد را بپوشاند.

  در طول کاخ سفید. در نشست مطبوعاتی، روشل والنسکی، مدیر CDC، به صراحت صحبت کرد و گفت که وب سایت ماسک آژانس "در حال حاضر نیاز به به روز رسانی دارد." اما، او ادامه داد، "آنچه من می گویم بهترین ماسکی است که می توانید بپوشید... ماسکی است که می توانید بپوشید و می توانید در تمام طول روز آن را نگه دارید - که می توانید آن را در مکان های عمومی، داخل خانه تحمل کنید و تحمل کنید. جایی که باید آن را بپوشید."

  "ما اطلاعاتی در مورد فیلتراسیون بهبود یافته ای که در ماسک های دیگر مانند N95 رخ می دهد و اطلاعاتی که عموم در مورد نحوه انتخاب ماسک به آن نیاز دارند ارائه خواهیم کرد. دکتر والنسکی افزود. اما به طور کلی، "CDC همچنان توصیه می کند که هر ماسکی بهتر از بدون ماسک است."


  تگ ها:

  توصیه , مورد , بهترین , ماسک , خواهد , آنها , بپوشید


  v 6
خبرهای دیگر از علوم پایه