خبر

 • تک بورد - Blue Origin برای اولین پرواز تاریخی بشر از سیستم New Shepard خود تنظیم شد

  Blue Origin برای اولین پرواز تاریخی بشر از سیستم New Shepard خود تنظیم شد
  9 روز و 2 ساعت قبل

  Blue Origin قصد دارد دو پرواز دیگر با مشتری در سال 2021 انجام دهد.
  مقامات شرکت موشک Blue Origin گفتند که آنها برای اولین پرواز فضایی انسان در روز سه شنبه که م trackسس جف بزوس و سه مسافر دیگر را با یک هاپ suborbital 100 حمل می کنند ، همچنان در مسیر هستند. کیلومتر بالاتر از غرب تگزاس.

  استیو لانیاس ، مدیر پرواز اصلی این مأموریت ، طی تماسی با خبرنگاران گفت كه مهندسان "بررسی آمادگی پرواز" را برای پرتاب در آخر هفته انجام دادند و موشك و كپسول نیو شپارد را در شرایط كامل یافتند. هوا نیز با هر طوفان صبح زود که انتظار می رود قبل از زمان پیش بینی بلند شدن ساعت 8 صبح CT (13:00 UTC) منتقل شود ، منطقی به نظر می رسد.

  بزوس و سه مسافر دیگر - برادرش ، مارک ، هواپیمایی والی فانک ، پیشگام و یک مشتری پرداخت کننده از هلند به نام اولیور دیمن - طی آخر هفته در طی دو روز حدود 14 ساعت آموزش دیدند. پرواز آنها کاملاً مستقل خواهد بود. پس از پرتاب ، کپسول از موشک جدا می شود و مسافران حدود سه دقیقه بی وزنی دارند تا اینکه برای بازگشت به زمین باید به صندلی های خود بپیچند. باب اسمیت ، مدیرعامل Blue Origin ، گفت: مسافران با وارد شدن دوباره به جو زمین ، 5 کیلوگرم گرم را تجربه می کنند زیرا نیروی جاذبه بر روی وسیله نقلیه بازگشتی وارد می شود.

  اگرچه Blue Origin تعداد انگشت شماری از فضانوردان سابق را در کارمندان خود دارد ، اما این شرکت تصمیم گرفت اولین پرواز خود را با بزوس ، مهمانان دعوت شده وی و یک مشتری انجام دهد تا اینکه فضانوردان سابق خودرو را آزمایش کنند. صادقانه گفت: "ما در انجام این کار به صورت مرحله ای هیچ ارزشی نمی دیدیم."

  تبلیغات

  یک پیشنهاد دهنده ناشناس 28 میلیون دلار در یک حراجی برای یک صندلی در این پرواز پرداخت کرد اما پس از آن حمایت کرد Blue Origin گفت که به دلیل اختلافات در برنامه ریزی ، خارج شد. سپس شرکت در حراج به یک نائب قهرمان ، جو دمنس ، مدیر صندوق هجینگ هلندی روی آورد. وی برای پرواز با صندلی پسرش ، الیور ، قیمت مشخصی پرداخت کرد.

  اسمیت گفت 7500 نفر از 150 کشور در حراج Blue Origin برای صندلی New Shepard شرکت کردند. این شرکت هنوز مبلغی را برای صندلی های New Shepard اعلام نکرده است ، اما به نظر می رسد Blue Origin قصد دارد هر قیمتی را که در بازار تحمل می کند بدست آورد ، انتظار می رود که هزینه صندلی های پروازهای اولیه بیش از 1 میلیون دلار باشد. اسمیت گفت: "پروازهای اولیه با قیمت خوبی انجام می شوند."

  خواندن بیشتر Blue Origin با فرود موشک مواجه می شود ، این یک گام مهم در جهت پرواز مجدد فضایی است Origin قصد دارد دو پرواز دیگر انجام دهد پروازهای مشتری در سال 2021 ، و اگرچه این شرکت چیزی نگفته است ، اما به احتمال زیاد در سال 2022 حدود دوازده مأموریت از این دست انجام خواهد شد به شرط آنکه مشكل فنی قابل توجهی وجود نداشته باشد. یک پخش اینترنتی که انتظار می رود حدود 90 دقیقه قبل از زمان پیش بینی شده برای بلند شدن آغاز شود. بنابراین پخش وب باید در ساعت 6:30 صبح به وقت محلی در تگزاس یا حدود ساعت 11:30 به وقت محلی به صورت زنده پخش شود. با انتشار پیوند ، پخش اینترنتی در این داستان جاسازی می شود.

خبرهای دیگر از علوم پایه