خبر

 • تک بورد - 9 سیستم بیمارستانی مینه‌سوتا از مردم درخواست می‌کنند که کووید را جدی بگیرند

  9 سیستم بیمارستانی مینه‌سوتا از مردم درخواست می‌کنند که کووید را جدی بگیرند


  1 ماه قبل

  «چگونه می‌توانیم به‌عنوان یک جامعه کنار بایستیم و مرگ مردم را تماشا کنیم؟»
  نه سیستم بیمارستانی مینه‌سوتا یکشنبه نامه‌ای مشترک منتشر کردند و در آن می‌گفتند همه تخت‌هایشان پر است، پزشکان و پرستاران غرق شده‌اند و روحیه خود را از دست داده‌اند، و توانایی‌شان برای ارائه مراقبت تهدید می شود.

  آنها در نامه ای که به صورت آگهی تمام صفحه در روزنامه های سراسر کشور منتشر شد، نوشتند: «دلمان شکسته، غرق شدیم... وضعیت بحرانی است». این توسط مدیرانی از Allina Health، Children's Minnesota، CentraCare، Essentia Health، Fairview Health Services، HealthPartners، Hennepin Healthcare، Mayo Clinic، و North Memorial Health امضا شده است.

  مینسوتا در حال حاضر سومین نرخ بالاتر را دارد. آلودگی‌های روزانه جدید COVID-19 در هر ایالت در ایالات متحده، با 76 مورد در هر 100000 نفر. موارد ابتلا طی دو هفته گذشته 24 درصد افزایش یافته است و انتظار می‌رود که افزایش آنها ادامه یابد. مثبت بودن آزمایش در ایالت ستاره شمالی در حال حاضر بیش از 11 درصد است و تنها 64 درصد از ایالت به طور کامل واکسینه شده اند.

  میزان بستری شدن در بیمارستان در حال حاضر در بالاترین حد خود برای سال 2021 است، با میانگین هفت روزه بیش از 1770 و رو به افزایش. رکورد تمام دوران بستری شدن در بیمارستان در دسامبر گذشته با کمی بیش از 2000 نفر ثبت شد. به گفته Star Tribune، در روز جمعه، تنها 13 تخت از 1012 تخت ICU بزرگسالان در ایالت موجود بود.

  "بخش های اورژانس ما بیش از حد پر شده اند و ما در هر تخت در بیمارستان های خود بیماران داریم." نامه سیستم ها ادامه یافت. آنها هشدار می‌دهند که در حالی که امکانات آنها با موارد «اجتناب‌پذیر» کووید-19 پر شده است، اما این افراد مراقبت‌های دیگری از جمله حملات قلبی، جراحات تصادفات رانندگی، سکته مغزی، سرطان و آپاندیسیت را تهدید کرده است.

  تبلیغات

  گسترش را متوقف کنید

  "چگونه می‌توانیم به عنوان یک جامعه کنار بایستیم و شاهد مرگ مردم باشیم در حالی که یک گلوله ساده می‌تواند از یک بیماری خطرناک جلوگیری کند؟ دسترسی شما به مراقبت‌های بهداشتی به طور جدی توسط COVID-19 تهدید می‌شود. ما. باید گسترش را متوقف کرد!» نامه می خواند. این با درخواست از مردم برای دریافت واکسن و تقویت، پوشیدن ماسک، فاصله اجتماعی، و تشویق دیگران به انجام این اقدامات احتیاطی به پایان می رسد.

  مینسوتا تنها نیست که با موارد COVID-19 غرق شده است و بستری شدن در بیمارستان ایالات در سراسر غرب میانه و شمال شرق شاهد اعداد سرسام آور هستند که انتظار می رود با تعطیلات پایان سال بدتر شود. حداقل چهار ایالت قبلاً از گارد ملی برای کمک به کاهش بار بیماران خواسته اند: مین، نیویورک، نیوهمپشایر و ایندیانا.

  در سطح ملی، موارد جدید روزانه حدود 120000 نفر است که افزایش 43 مورد را نشان می دهد. درصد در طول دو هفته تعداد بستری شدن در بیمارستان نزدیک به 66000 نفر است که نسبت به دو هفته قبل 23 درصد افزایش داشته است. به طور کلی در همه گیری، ایالات متحده به مجموع 50 میلیون مورد COVID-19 و 800000 مرگ نزدیک می شود.

  تقریباً همه موارد در ایالات متحده در حال حاضر به دلیل نوع دلتا کروناویروس است که بیش از حد قابل انتقال است. اما کارشناسان با نگرانی در حال تماشای گسترش نوع omicron هستند که به نظر می رسد حتی سریعتر گسترش می یابد و می تواند آنتی بادی های محافظ عفونت های قبلی و دو دوز واکسن را دور بزند. کارشناسان می‌گویند که دوز تقویت‌کننده می‌تواند سطوح بالایی از محافظت را بازگرداند، و مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری‌ها از همه افراد 16 ساله و بالاتر می‌خواهد که دوز تقویت‌کننده دریافت کنند.


  تگ ها:

  سیستم , بیمارستانی , مینه‌سوتا , مردم , درخواست , کووید , بگیرند


  v 10
خبرهای دیگر از علوم پایه