خبر

 • تک بورد - 1.8 of از کارکنان بزرگترین ارائه دهنده خدمات درمانی NY به دلیل امتناع از واکسن اخراج شدند

  1.8 of از کارکنان بزرگترین ارائه دهنده خدمات درمانی NY به دلیل امتناع از واکسن اخراج شدند
  30 روز و 14 ساعت قبل

  کارگران واکسینه نشده می گویند ترجیح می دهند تا شلیک کنند - اما در واقع تعداد کمی از آنها ترجیح می دهند.
  Northwell Health ، بزرگترین ارائه دهنده خدمات درمانی در نیویورک ، دوشنبه اعلام کرد که فقط تعدادی از کارکنان خود را به دلیل عدم رعایت قوانین ایالت اخراج کرده است. دستور واکسیناسیون COVID-19-و هیچگونه اختلالی در مراقبت از بیماران در 23 بیمارستان سیستم و بیش از 830 مرکز سرپایی وجود نخواهد داشت

  در مجموع ، نورثول تنها 1400 نیروی کار بیش از 76000 نفر خود را اخراج کرد-این تقریبا 1.8 درصد است.

  "Health Northwell مفتخر است اعلام کند که نیروی کار ما-بزرگترین نیروی کار در ایالت نیویورک-است 100 درصد واکسینه شده است. " "این به ما این امکان را می دهد تا در تمام امکانات خود بدون وقفه به مراقبت استثنایی ادامه دهیم و باز و کاملاً عملیاتی بمانیم." به 1400 کارمند اخراج شده "ما مدیون 100 درصد واکسینه شدن در برابر COVID-19 به کارکنان ، بیماران و جوامعی هستیم که به آنها خدمت می کنیم."

  به نظر می رسد همان داستان در سراسر ایالت و کشور در حال پخش شدن دستورات است اعمال می شود اگرچه بخش عمده ای از نیروهای کار در ابتدا با رعایت دستورات واکسیناسیون مقاومت کردند ، تعداد کمی از آنها تا حد از دست دادن شغل خود پیش رفتند.

  در نتایج نظرسنجی که اواخر ماه گذشته توسط بنیاد خانواده قیصر منتشر شد ، 50 درصد از پاسخ دهندگان واکسینه نشده گفتند اگر از طرف کارفرمای خود واکسن کووید -19 را واکسینه نکنند. اما تجزیه و تحلیل غیررسمی اخیر محققان ارتباطات عمومی نشان داد که به نظر می رسد فقط برای بخش کوچکی از کارگران در اثر واکسن شغل خود را از دست می دهند. به عنوان مثال ، بهداشت دانشگاه ایندیانا تنها 0.3 درصد از نیروی کار را ترک کرد. تنها 0.6 درصد از کارکنان بیمارستان متدیست هوستون ، علیرغم تبلیغات زیاد مخالفان صوتی ، واکسن را ترک کردند. و فقط 2 درصد از کارکنان دلتا ایرلاینز به دلیل نیاز به واکسیناسیون یا پرداخت 200 دلار بیمه ماهانه هزینه اضافی را ترک کردند.

  "به عبارت دیگر ، بعید است که دستورات واکسن موجی از استعفا - اما به احتمال زیاد منجر به افزایش نرخ واکسیناسیون می شود. "

  این وضعیت در نیویورک در حال شکل گیری است ، که وظیفه ای سختگیرانه برای کارکنان مراقبت های بهداشتی دارد. ایالت هیچ جایگزینی برای واکسیناسیون مانند آزمایش هفتگی یا اضافه هزینه ندارد. این قانون همچنین اجازه معافیت های مذهبی را نمی دهد ، اگرچه این مسئله با چالش های حقوقی روبرو است. بخش های کوچکی ترک کرده اند ، اما تأثیر کمی بر مراقبت از بیمار دارند. در بسیاری از موارد ، داروهای واکسن در روزهای قبل از مهلت مقرر در روز دوشنبه 27 سپتامبر تلاش کردند. در آن زمان ، اریک اپلبوم ، افسر ارشد پزشکی بیمارستان سنت بارناباس در برانکس ، به نیویورک تایمز گفت که درصد کارگران بیمارستان با حداقل یک دوز در روز دوشنبه به 94 درصد رسید ، در حالی که جمعه قبل از آن تنها 88 درصد بود.

  به همین ترتیب ، جو کمپ ، سخنگوی نورثول به تایمز دوشنبه گفت که چند هزار نفر از کارکنان آنها عجله کردند. تا عکس های خود را زودتر از موعد مقرر دریافت کنند. و برخی ، که در ابتدا شغل خود را به دلیل عدم واکسیناسیون از دست داده بودند ، پس از دریافت اولین دوز برگشتند. کارکنان اخراج شده نورثول 30 روز فرصت دارند تا واکسینه شوند و برای اعاده مجدد درخواست دهند. اما کمپ خاطرنشان کرد که نورثول "آشکارا" برای موقعیت های خالی جدید استخدام می کند. وی گفت: "هدف این بود که افراد را واکسینه کنند ، نه این که افراد را خاتمه دهند."

خبرهای دیگر از علوم پایه