خبر

 • تک بورد - گیب نیول معتقد است که رابط های مغز و رایانه به ما اجازه می دهد که افرادی را ویرایش کنیم

  گیب نیول معتقد است که رابط های مغز و رایانه به ما اجازه می دهد که افرادی را ویرایش کنیم
  چند ثانیه قبل

  یک سیب زمینی داغ: نظریه الون ماسک مبنی بر اینکه احتمالاً همه ما در یک شبیه سازی زندگی می کنیم که از واقعیت پایه قابل تشخیص نیست ، ممکن است آنچنان که در ابتدا به نظر می رسید دور از ذهن نباشد ، خصوصاً پس از در نظر گرفتن اظهارات اخیر گیب نیول ، بنیانگذار Valve.

  در مصاحبه اخیر با نیوزلند 1 اخبار ، نیول به عمق موضوع رابط های مغز و رایانه (BCI) می پردازد. دور زدن قسمت های فیزیکی بدن مانند چشم ها که توانایی ما در تجربه چیزها را محدود می کند و واسطه مستقیم با مغز می تواند یک جهان کامل از امکانات را ایجاد کند و باعث شود جهان واقعی در مقایسه با تجربیاتی که قادر خواهید بود "صاف ، بی رنگ ، تار" به نظر برسد در مغز افراد ایجاد کنید. "

  " اما این جایی نیست که عجیب شود "، نیوول ادامه می دهد.

  موارد Twilight Zone هنگامی اتفاق می افتد که امکان ویرایش شما از طریق BCI وجود داشته باشد . به عنوان مثال ، نیول گفت یکی از برنامه های اولیه که انتظار دارد ببیند چیزی برای کمک به خواب است. به جای مصرف قرص برای کمک به خواب رفتن ، شما به راحتی وارد برنامه و voila می شوید ، این اتفاق می افتد.

  برای اکثر افراد ، این فوق العاده راحت به نظر می رسد یا کاملا وحشتناک نیول حتی اذعان می کند که صحبت کردن در مورد آن عجیب است اما معتقد است که این امر اجتناب ناپذیر است.

  اگر و وقتی فناوری مغز به این مرحله می رسد ، امنیت باید کاملا ضد گلوله باشد. عواقب رخ دادن اشتباهی در اینجا نجومی است و شاید حتی آنقدر بزرگ باشد که توجیه آوردن آن به بازار توجیه شود. به عنوان مثال ، اگر برای چیزی که فکر می کنید هشت ساعت خواب آور است دراز بکشید اما یک هکر آن را به 80 سال تغییر دهد ، چه اتفاقی می افتد؟ ناگهان ، شما در یک وضعیت Inception قرار می گیرید که یک زندگی کامل را در یک خواب زندگی می کنید.

  بدتر از این ، چه اتفاقی می افتد اگر کسی شما را برای انجام یک جرم "برنامه ریزی" کند؟ چه کسی در قبال اقدامات شما پاسخگو است؟

  اعتباری مدیر ارشد حساب

خبرهای دیگر از علوم پایه