techbord.com گوگل در حال ایجاد میکروسکوپ با AI و AR برای کمک به تشخیص سرطان است

گوگل با استفاده از پیشرفت های اخیر فن آوری برای بهبود دقت در تشخیص سرطان ، قراردادی را با واحد نوآوری دفاعی وزارت دفاع (DIU) برنده شده است. حدود پنج درصد از تشخیص ها به اشتباه انجام می شود و در نیمی از این موارد ، تشخیص نادرست باعث ایجاد مشکلاتی در جاده می شود.

گوگل قصد دارد هوش مصنوعی را با استفاده از سیستم عامل منبع باز TensorFlow برای شناسایی سلول های سرطانی در عکس های گرفته شده از میکروسکوپ آموزش دهد. آنها قبلاً با استفاده از Google Cloud Healthcare API برای شناسایی و تقسیم بندی مجموعه داده های موجود ، توسعه شبکه های عصبی را آغاز کرده اند. پس از آموزش کامل هوش مصنوعی ، آنها میکروسکوپ خود را با یک پوشش AR (واقعیت افزوده) یکپارچه طراحی می کنند که به پزشکان اطلاعاتی در مورد احتمال سرطانی بودن سلول ها نشان می دهد.

"برای درمان موثر سرطان ، سرعت و دقت بسیار مهم است ، "مایک دانیلز ، معاون رئیس بخش Google Cloud در بخش عمومی جهانی گفت. "ما با DIU همکاری می کنیم تا فناوری یادگیری ماشینی و هوش مصنوعی خود را برای کمک به پزشکان خط مقدم مراقبت های بهداشتی در مورد توانایی هایی که می تواند زندگی زنان و مردان نظامی ما و خانواده های آنها را بهبود بخشد ، فراهم کنیم."

گوگل در حال ایجاد میکروسکوپ با AI و AR برای کمک به تشخیص سرطان است
science/گوگل-در-حال-ایجاد-میکروسکوپ-با-ai-و-ar-برای-کمک-به-تشخیص.html

آخرین مطالب سایت
techbord.com پس از خروج آجیت پای ، جسیکا روزنورسل صندلی FCC را بر عهده می گیرد
techbord.com Microsoft Edge یک تولید کننده رمز عبور ، تم های اولیه و
techbord.com Super Bowl امسال جریان 4K یا HDR را کسب نخواهد کرد
techbord.com شخصی Linux را به Mac Mini جدید مبتنی بر Arm منتقل کرد
techbord.com بنیانگذار Pebble Beeper ، یک برنامه گپ جهانی را راه اندازی می کند که 15 سرویس برتر را در یک سرویس قرار می دهد
techbord.com بنیاد Raspberry Pi میکروکنترلر 4 دلاری با سیلیکون سفارشی راه اندازی می کند
copyright 2020 techbord.com
تمامی حقوق برای وبسایت تک بورد محفوظ است. استفاده از مطالب فقط با ذکر نام و لینک به صفحه منبع امکان پذیر است.