خبر

 • تک بورد - گزارش: واکسن COVID-19 فایزر ممکن است دوشنبه تأیید کامل FDA را دریافت کند

  گزارش: واکسن COVID-19 فایزر ممکن است دوشنبه تأیید کامل FDA را دریافت کند
  5 روز قبل

  طبق گزارشات ، مقررات نظارتی در تلاش هستند تا تأییدیه را در روز جمعه به پایان برسانند ، اما زمان بندی آن ممکن است دچار خطا شود. بار.

  آژانس نظارتی قبلاً یک هدف داخلی غیر رسمی برای صدور مجوز تا اوایل سپتامبر تعیین کرده بود. مقاماتی که با تایمز صحبت کردند گفتند که مقامات FDA در حال کار برای تأیید روز جمعه هستند ، اما آنها هنوز در حال انجام مراحل اداری و مذاکره با شرکت ها هستند. اگر این روند بیش از حد انتظار طول بکشد ، بازه زمانی ممکن است دوشنبه گذشته لغو شود ، اما آژانس در آستانه تأیید اوایل هفته آینده است ، Politico گزارش داد.

  در حال حاضر واکسن mRNA دو دوز Pfizer/BioNTech بر اساس مجوز استفاده اضطراری در ایالات متحده ارائه می شود. تا کنون ، 200 میلیون دوز فقط در ایالات متحده تجویز شده است. اگرچه واکسن بسیار م effectiveثر و بی خطر است ، اما تأیید کامل ممکن است برخی از واکسن ها را متقاعد کند که تزریق واکسن در واقع ایمن و م effectiveثر است. نظرسنجی قبلی بنیاد خانواده Kaiser نشان داد که 31 درصد از افراد واکسینه نشده در صورت تأیید کامل واکسن ، بیشتر احتمال دارد که واکسن خود را تزریق کنند.

  Advertisement

  Pfizer و BioNTech برای تأیید کامل برنامه ای ارسال کرده اند - یا Biologics برنامه مجوز (BLA)-در ماه مه و ژوئیه FDA بررسی برنامه خود را سریعاً دنبال کرد. به گفته تایمز ، FDA همچنین در حال بررسی BLA واکسن COVID-19 Moderna است و تأیید آن ممکن است در هفته های بعدی انجام شود.

  علاوه بر این که به طور بالقوه نوسانات را متزلزل می کند ، انتظار می رود که موافقت کامل موجی را ایجاد کند. دستورات واکسیناسیون - از بیمارستانها ، دانشگاهها و سایر کارفرمایان. دستورات به طور کلی در افزایش نرخ واکسیناسیون بسیار موفق هستند. با این حال ، تأیید کامل مقررات برای دستورات لازم نیست - و بسیاری از کارفرمایان قبلاً آن را صادر کرده اند. در ماه مه ، 28 مه ، کمیسیون فدرال فرصت های شغلی برابر تعیین کرد که کارفرمایان می توانند واکسیناسیون COVID-19 را با توجه به امکانات مناسب ، موظف کنند.

  با این حال ، کشور با موج ویرانگر ویروس کرونا روبرو است. -19 مورد ، که توسط نوع delta فوق العاده منتقل می شود. موارد ، بستری شدن و مرگ و میر در حال افزایش است-که در بسیاری از ایالت های واکسینه نشده به سطوح بی سابقه ای رسیده است-و تقریباً به طور کامل در میان واکسینه نشده قرار دارند. انتظار می رود این افزایش در هفته های آینده همچنان بدتر شود.

خبرهای دیگر از علوم پایه