به نسخه 4.10 گزارش موشک خوش آمدید! این هفته اتفاقات زیادی در حال رخ دادن است - البته به نظر می رسد این روزها همیشه کار">

خبر

 • تک بورد - گزارش موشک: Virgin Galactic قیمت بلیط ها را افزایش داد ، Starship در تگزاس افزایش یافت

  گزارش موشک: Virgin Galactic قیمت بلیط ها را افزایش داد ، Starship در تگزاس افزایش یافت
  20 روز و 18 ساعت قبل

  "گاهی اوقات سفر سختی بوده است."
  به نسخه 4.10 گزارش موشک خوش آمدید! این هفته اتفاقات زیادی در حال رخ دادن است - البته به نظر می رسد این روزها همیشه کارهای زیادی در فضا اتفاق می افتد. با این حال ، قابل توجه است که Virgin Galactic فروش بلیط را با قیمت بسیار بالاتر از سر می گیرد. و سپس آن داستان منحصر به فرد من در مورد تأخیر موتور BE-4 Blue Origin وجود دارد. من برای تلاش بعدی Astra نیز هیجان زده

  مثل همیشه ، ما از ارسالهای خواننده استقبال می کنیم ، و اگر نمی خواهید مشکلی را از دست بدهید ، لطفاً با استفاده از کادر زیر مشترک شوید (فرم در نسخه های فعال شده AMP سایت ظاهر نمی شود). هر گزارش شامل اطلاعاتی درباره موشک های کوچک ، متوسط ​​و سنگین و همچنین نگاهی سریع به سه پرتاب بعدی در تقویم است.

  https://techbord.com گزارش موشک: Virgin Galactic قیمت بلیط ها را افزایش داد ، Starship در تگزاس افزایش یافت

  فروش بلیط Virgin Galactic از سر گرفته می شود. به عنوان بخشی از درآمد سه ماهه دوم پنجشنبه خود ، ویرجین گالاکتیک اعلام کرد فروش مجدد "فضانوردان خصوصی" را بازگشایی می کند. ویرجین گفت که سه پیشنهاد مصرف کننده خواهد داشت: الف) یک صندلی واحد ؛ ب) زوج های چند نفره/دوستان/بسته خانوادگی ؛ و ج) خرید تمام پرواز. قیمت این پیشنهادات از 450،000 دلار برای هر صندلی آغاز می شود.

  هنوز ضررهای فعلی در حال انجام است ... این شرکت همچنین گفت که پرواز فضایی بعدی خود با موشک ، یونیتی 23 ، در اواخر سپتامبر از Spaceport انجام می شود. آمریکا در نیومکزیکو این پرواز یک پرواز درآمدزا با نیروی هوایی ایتالیا خواهد بود. به طور کلی ، این شرکت در سه ماهه دوم سال 2021 94 میلیون دلار ضرر کرد ، اما گفت که 552 میلیون دلار پول نقد و معادل آن در دست دارد.

  Astra راه اندازی خود را برای اواخر این ماه اعلام می کند. شرکت پرتاب کننده کوچک کالیفرنیا روز پنجشنبه اعلام کرد که موشک بعدی خود را در پنجره ای که از 27 آگوست تا 11 سپتامبر اجرا می شود ، امتحان می کند. این ماموریت یک محموله آزمایشی از نیروی فضایی ایالات متحده حمل می کند و از محل پرتاب این شرکت در جزیره کودیاک در آلاسکا نیروی فضایی یک محموله آزمایشی برای برنامه آزمایش فضایی راه اندازی می کند.

  تبلیغات

  تا زمان گردش این بار ... "ما از همکاری با Astra در این مأموریت بسیار هیجان زده هستیم و معتقدیم این سطح بسیار کم را به نمایش می گذارد سرهنگ کارلوس کوئینونز ، مدیر برنامه آزمایش فضایی وزارت دفاع ، گفت: "هزینه ، موبایل و قابلیت پرتاب سریع". پس از این راه اندازی ، Astra تحت قرارداد است تا دومین پرتاب را در اواخر امسال انجام دهد. آخرین تلاش پرتاب Astra ، موشک 3.2 در دسامبر 2020 ، تقریباً به مدار رسید. (ارائه شده توسط کن بین)

  گزارش موشک: خبرنامه Ars
  ساده ترین راه برای پیگیری گزارش فضایی اریک برگر ، امضاء است برای خبرنامه او ، ما داستانهای او را در صندوق ورودی شما جمع آوری می کنیم. ثبت نام کنید!

  شرکت چینی آزمایش فرود عمودی را انجام می دهد . به گزارش اسپیس نیوز ، Deep Blue Aerospace در اواخر ماه ژوئیه اولین آزمایش ارتفاع کم ارتفاع کم و فرود عمودی (VTVL) را انجام داد. این شرکت مرحله آزمایشی Nebula-M VTVL را در تاسیساتی در Tongchuan ، استان شانشی شلیک کرد و ارتفاع آن تقریباً 10 متر قبل از حرکت کوتاه و ایمن فرود آمد. این آزمایش بخشی از توسعه پرتاب کننده مداری سحابی 1 به قطر 2.25 متر بود که می تواند 500 کیلوگرم را تا 500 کیلومتری مدار همزمان خورشید بلند کند.

  شبیه سازی SpaceX ... عمیق Blue Aerospace این آزمایش را "پرش ملخ" توصیف کرد و به پروازهای آزمایشی Grasshopper SpaceX به عنوان بخشی از توسعه Falcon 9 اشاره کرد. پس از 10 ثانیه آزمایش آتش سوزی خودروی آزمایشی راستی آزمایی فناوری "Nebula-M" ، در 13 ژوئیه ، دو آزمایش آتش سوزی داغ 60 ثانیه ای در اواخر ماه انجام شد. گام بعدی یک آزمایش سطح 100 متر از مرحله Nebula-M2 است. (ارائه شده توسط کن بین و Unrulycow)

  پرتاب موشک جامد iSpace شکست می خورد. شرکت خصوصی چینی iSpace پرتاب موشک جامد Hyperbola-1 خود را در اوایل روز سه شنبه انجام داد ، اما این موشک با موفقیت به مدار مورد نظر خورشید نرسید. گزارش یک روز پس از پرتاب ، iSpace نشان داد که بارگیری مناسب به درستی انجام نشده است و در نتیجه ماهواره واحد قادر به رسیدن به مدار مورد نظر خود نیست.

  دومین شکست پیاپی ... در حالی که موشک عملکرد خوبی داشت ، ظاهراً مسئله فیرینگ مانع از رسیدن فضاپیما به سرعت مداری شد. این شکست دومین ضرر پیاپی برای iSpace است ، که یکی از اولین و تأمین کننده ترین شرکت های راه اندازی تجاری چین است. سال گذشته ، این شرکت 173 میلیون دلار در سری B بودجه برای یک سری پرتاب کننده جدید جمع آوری کرد. (ارائه شده توسط کن بن)

  موشک مومو با موفقیت شلیک شد . Interstellar Technologies اعلام کرد که موشک Momo6 خود را با موفقیت به ارتفاع 92 کیلومتری از محل پرتاب در شهر هوکایدو در تایکی به پرواز درآورد. پس از استقرار محموله حامی مالی در حداکثر ارتفاع ، موشک به اقیانوس آرام اصابت کرد ، ژاپن تایمز گزارش می دهد.

  سرانجام به گام خود رسید ... اگرچه این شکست بیشتر از موفقیت ها است ، اما این سومین مورد است. time Interstellar یک موشک زیر مداری Momo را با موفقیت پرتاب کرد. موفقیت های آن در ماه مه 2019 و در ژوئیه سال جاری به دست آمد ، بنابراین امیدوارم شرکت ژاپنی گام های بلندی را برداشته باشد. (ارسال شده توسط سونام)

خبرهای دیگر از علوم پایه