به نسخه 4.18 گزارش موشک خوش آمدید! طبق معمول ، هفته شلوغی در دنیای آسانس">

خبر

 • تک بورد - گزارش موشک: Virgin Galactic برای پرواز ترخیص شد ، Blue Origin

  گزارش موشک: Virgin Galactic برای پرواز ترخیص شد ، Blue Origin "شرط و باخت"
  7 روز و 23 ساعت قبل

  "فرهنگ Blue Origin بر پایه ای قرار دارد که شرایط سیاره ما را نادیده می گیرد."
  به نسخه 4.18 گزارش موشک خوش آمدید! طبق معمول ، هفته شلوغی در دنیای آسانسور بود و با نزدیک شدن به پایان ، ماه سپتامبر نیز به پایان می رسد. در حالی که سه ماه دیگر تا پایان سال باقی مانده است ، آیا دیگر شاهد عرضه موشک های مداری در سال 2021 خواهیم بود؟

  مثل همیشه ، ما از ارسالهای خواننده استقبال می کنیم ، و اگر نمی خواهید مشکلی را از دست بدهید ، لطفاً با استفاده از کادر زیر مشترک شوید (فرم در نسخه های فعال شده AMP سایت ظاهر نمی شود). هر گزارش شامل اطلاعاتی در مورد موشک های کوچک ، متوسط ​​و سنگین و همچنین نگاهی سریع به سه پرتاب بعدی در تقویم است.

  https://techbord.com گزارش موشک: Virgin Galactic برای پرواز ترخیص شد ، Blue Origin

  FAA پاک کردن Virgin Galactic را برای ازسرگیری پروازها پاک می کند. روز چهارشنبه ، FAA اعلام کرد که تحقیقات خود را در مورد پرتاب خودروی SpaceShipTwo ویرجین کهکشان در 11 ژوئیه پایان داده است. FAA اعلام کرد: "تحقیقات نشان داد که وسیله نقلیه Virgin Galactic SpaceShipTwo هنگام فرود از فضا از حریم هوایی تعیین شده خود خارج شده است." "FAA همچنین دریافت که Virgin Galactic در صورت لزوم انحراف را به FAA اعلام نکرد. ویرجین Galactic مجاز به انجام عملیات پروازی نبود زیرا تحقیقات در حال انجام بود. FAA از Virgin Galactic خواسته است تا تغییراتی در نحوه ارتباط خود با FAA در طول پرواز اعمال کند. عملیات برای حفظ امنیت عمومی. Virgin Galactic تغییرات مورد نیاز را ایجاد کرده است و می تواند به پروازها بازگردد. "

  پرواز به فضای بزرگتر هوایی ... ویرجین گالاکتیک ، برای پروازهای آینده ، فضای هوایی محافظت شده خود را گفت بزرگتر خواهد بود تا "اطمینان حاصل شود که Virgin Galactic دارای فضای هوایی محافظت شده زیادی برای انواع مسیرهای احتمالی پرواز در طول ماموریت های پرواز فضایی است." این شرکت همچنین اقداماتی را برای اطمینان از ارسال اطلاع رسانی به FAA در زمان واقعی انجام می دهد. ویرجین کهکشان همچنان می گوید پرواز فضایی بعدی آن با نام Unity 23 ، زودتر از اواسط اکتبر انجام می شود. این پرواز شامل اعضای نیروی هوایی ایتالیا خواهد بود. نکته دیگری که باید در ماه اکتبر تماشا شود: اختیار سهام سهام کارکنان در اواخر اکتبر است. چند نفر پول را می گیرند و می دوند؟ (ارائه شده توسط rico.j و کن بین)

  مدیرعامل شرکت هوافضا می گوید پرتاب کوچک "بیش از حد مشترک" شده است. استیو ایساکوویتز ، رئیس و مدیر عامل شرکت در مصاحبه ای با SpaceDotBiz. شرکت هوافضا ، در مورد بازارهای فضایی که احساس می کند عرضه آنها بیشتر از تقاضا است ، اظهار نظر کرد و به صنعت پرتاب کوچک اشاره کرد. "من فکر می کنم گفته شده است که تا کنون صدها شرکت مختلف در حال تلاش برای ورود به آن تجارت هستند. من فکر می کنم در حال حاضر کمتر از ده شرکت وجود دارد که سرمایه آنها جدی باشد و شاید نیمی از آن به احتمال زیاد به موفقیت برسد. در برخی بازارها ما فقط شاهد عرضه بیش از حد خواهیم بود. "

  تبلیغات

  تقاضای راه اندازی اختصاصی دارید؟ ... ایساکوویتز گفت: صنعت پرتاب های کوچک متمرکز بر افزایش تولید ماهواره های کوچک و تمایل به پرتاب های اختصاصی است. اما این صنعت می تواند به جهات دیگری برود. وی گفت: "ما تعداد زیادی ماهواره کوچکتر را بررسی می کنیم و برخی از سوالات بزرگ این است که آیا بهتر است آن بازار با وسایل نقلیه بزرگتر تجمیع شود یا به عنوان محموله ثانویه برای این وسایل نقلیه."

  The Rocket Report: An Ars newsletter
  ساده ترین راه برای پیگیری گزارش فضایی اریک برگر ، ثبت نام در خبرنامه وی است ، ما داستانهای او را در مقاله شما جمع آوری می کنیم. صندوق ورودی ثبت نام کنید!

  هوندا برای توسعه یک موشک کوچک و قابل استفاده مجدد . در بیانیه خبری روز پنجشنبه ، این شرکت گفت: "این توسعه موشک با پیشنهاد مهندسان جوان هوندا که می خواستند با استفاده از فن آوری های اصلی مانند فن آوری های احتراق و کنترل ، موشکی کوچک بسازند ، آغاز شده است. توسعه محصولات مختلف. " هدف آن این است که ظرفیتی معادل 1 تن در مدار پایین زمین داشته باشد.

  آیا جهان به موشک های بیشتری نیاز دارد؟ ... هوندا می گوید در حال حاضر "راکت های کافی برای پاسخگویی به تقاضا برای پرتاب ماهواره در دسترس نیست." در حالی که این امر از نظر فنی ممکن است در این لحظه دقیق باشد ، اما به سختی می توان دید که هوندا موفق به توسعه و پرتاب یک موشک کوچک قابل استفاده مجدد می شود. من همچنین تعجب می کنم که آیا این مورد در مورد مهندسان خودرو فرض می کند که علم موشک نمی تواند به این سختی باشد. من مشتاقانه منتظر پیشرفت هوندا هستم. (ارائه شده توسط کن بین)

  OneSpace قصد دارد از قایق ها و قطارها راه اندازی شود. شرکت راه اندازی چینی OneSpace ویدئوی تبلیغاتی جدیدی را برای سری موشک های مدولار و سوخت جامد Linglong خود منتشر کرد. به نظر می رسد این موشک دارای گزینه هایی برای افزایش مرحله فوقانی و همچنین امکان افزودن دو یا حتی چهار تقویت کننده تسمه ای است.

  قایق ها و قطارها ... این فیلم دو دقیقه ای بر مدولار تأکید می کند ماهیت موشک و نحوه طراحی آن برای حمل و نقل در ظروف بار. این ویدئو همچنین نشان می دهد که موشک نه تنها از سایت های پرتاب استاندارد ، بلکه از قایق و قطار پرتاب می شود. تصویر اخیر نشان می دهد که چنین موشکی می تواند به عنوان ICBM مورد استفاده قرار گیرد ، اگرچه احتمالاً این شرکت آن را برای محموله های تجاری بازاریابی می کند. (ارائه شده توسط IA)

  RocketStar آماده برای دومین تلاش برای پروازهای زیر زمینی . RocketStar مستقر در نیویورک قصد دارد برای اولین بار در پاییز امسال موشک خود را با نیروی هوایی به فضا پرتاب کند و نمونه اولیه ماهواره ای را برای راه اندازی نقشه برداری منابع Lunasonde در یک سفر کوتاه مداری در حومه حمل کند. به گزارش اسپیس نیوز ، موشک 12 متری که RocketStar آن را Cowbell می نامد ، بسته به الزامات ایمنی نهایی ناسا ، در پرواز آزمایشی خود به 21 کیلومتر می رسد. این موشک از پرتاب مجتمع 48 - یک پایگاه پرتاب چند منظوره در کیپ کاناورال ، فلوریدا پرواز می کند.

  از دریا به خشکی ... اگرچه RocketStar تخمین می زند که این ماموریت تنها هشت دقیقه طول خواهد کشید ، اما Lunasonde انتظار دارد که این زمان کافی باشد. برای تصویربرداری راداری زیر سطحی برای جمع آوری داده های بازتابی. RocketStar برنامه ریزی کرده بود تا Cowbell را در اولین پرتاب زیر شهری خود در اوایل سال 2019 پرتاب کند تا آنچه را که شرکت به عنوان موتور هوایی اختصاصی توصیف کرده است ، آزمایش کند. این تأخیر به دلیل تغییر از سکوی پرتاب دریایی به سکوی خشکی بود. (ارائه شده توسط Unrulycow و کن بین)

  تبلیغات

  Phantom Space ادعا می کند 240 میلیون دلار قرارداد پرتاب ماهواره دارد. Phantom Space ، شرکتی به رهبری مدیرعامل سابق Vector ، جیم کانترل ، می گوید که "برای طراحی ، ساخت و راه اندازی صورت فلکی 72 ماهواره ای" برای یک شرکت اینترنت اشیاء به نام Ingenu "به مبلغ 240 میلیون دلار ارزش" دست یافته است. به گزارش فاکس بیزنس ، این همکاری در حالی صورت می گیرد که فانتوم اسپیس به دنبال کاهش موانع برنامه های تجاری جدید در فضا است. انتظار می رود که ماهواره ها در اواخر سال 2023 با وسیله پرتاب Phantom's Daytona پرتاب شوند.

  Deere در چراغهای جلو ... داستان شامل یک تصحیح جالب در پایان است. ظاهراً شخصی ادعا کرده که اینگنو زیرمجموعه جان دیر است. "این مقاله قبلاً اظهار داشت که Ingenu زیرمجموعه جان Deere است ، اما اینطور نیست. Ingenu در بیانیه ای گفت که فروشندگان جان Deere ، و تا حدی کمتر جان Deere Corporation ،" از ابتکارات ماهواره ای Ingenu در مورد مزایای آن آگاه هستند. این ابتکارات در ارتباط با فناوری آنها می تواند به محیط زیست آنها بیافزاید. "" ما به خوانندگان واگذار می کنیم تا قابلیت استفاده از توانایی فانتوم را برای انجام این معامله ارزیابی کنند.

   https://techbord.com گزارش موشک: Virgin Galactic برای پرواز ترخیص شد ، Blue Origin

  اولین ماموریت Axiom تاریخ راه اندازی را دریافت می کند. ناسا اعلام کرد که Axiom اولین ماموریت خصوصی خود را به ایستگاه فضایی بین المللی Ax-1 ، زودتر از 21 فوریه 2022 انجام می دهد. این چهار مسافر که هرکدام 55 میلیون دلار پرداخت می کنند ، با وسیله نقلیه Crew Dragon به ایستگاه می روند. فضانورد سابق ناسا و معاون Axiom Space که به عنوان فرمانده ماموریت خدمت می کند. لری کانر به عنوان خلبان ماموریت خدمت می کند. مارک پاتی و ایتان استیبه به عنوان متخصصان ماموریت به ایستگاه پرواز می کنند. این اولین ماموریت خصوصی به ایستگاه فضایی خواهد بود. (ارائه شده توسط کن بن)

  انبار سوخت برای راه اندازی ظرف یک سال یا بیشتر . Orbit Fab ، استارتاپی که خدمات سوخت رسانی در فضا را ارائه می دهد ، یک تانکر پیشران را در مدار زمین ثابت در ماموریت فرود فضایی SpaceX Falcon 9 که برای اواخر سال 2022 یا اوایل 2023 پیش بینی شده است ، پرتاب می کند. انتقال وسیله نقلیه با استفاده از یک مسیر جدید "پرواز ماه" که وسیله نقلیه را ابتدا در پشت ماه می برد.

  انبار - آنجا ما گفتیم ... شرکت گفت که انبار سوخت آن حدود 100 کیلوگرم هیدرازین "دن فابر" مدیرعامل این نشریه گفت: "ما قبلاً چندین میلیون دلار قرارداد از نیروی فضایی و نیروی هوایی گرفته ایم که برای تأمین اعتبار پروازهای بنادر سوخت رسانی هزینه می کنند." برنامه این است که طی دو سال آینده "شاتل های سوخت" به مدار زمین ارسال شود. این یک گام به سمت ذخیره و انتقال سوخت در مدار است ، که مدتها به عنوان یک فناوری کلیدی قادر برای پروازهای فضایی پایدار تلقی می شد. (ارائه شده توسط کن بین).

خبرهای دیگر از علوم پایه