به نسخه 4.27 گزارش موشک خوش آمدید! و پس از دو هفته دوری، گزارش موشکی ">

خبر

 • تک بورد - گزارش موشک: FAA بررسی فضاپیمای تگزاس را به تعویق انداخت، SLS تا اواخر بهار می لغزد

  گزارش موشک: FAA بررسی فضاپیمای تگزاس را به تعویق انداخت، SLS تا اواخر بهار می لغزد


  20 روز و 23 ساعت قبل

  "SpaceX... در حال حاضر در حال تهیه پیش نویس پاسخ برای بیش از 18000 نظر عمومی است."
  به نسخه 4.27 گزارش موشک خوش آمدید! و پس از دو هفته دوری، گزارش موشکی بازگشته است. می‌خواهم بگویم برنزه‌ام، استراحت کرده‌ام و آماده‌ام، اما هی، از هر سه یکی بد نیست. به هر حال، پس از تعطیلات تعطیلات، اخبار زیادی برای گزارش کردن وجود دارد، پس بیایید مستقیماً به آن بپردازیم.

  مثل همیشه، از ارسال‌های خواننده استقبال می‌کنیم، و اگر نمی‌خواهید مشکلی را از دست بدهید، لطفاً با استفاده از کادر زیر مشترک شوید (فرم در نسخه‌های دارای AMP سایت نمایش داده نمی‌شود). هر گزارش شامل اطلاعاتی در مورد موشک های کوچک، متوسط ​​و سنگین و همچنین نگاهی سریع به سه پرتاب بعدی در تقویم خواهد بود.

  https://techbord.com <b>گزارش</b> موشک: FAA <b>بررسی</b> <b>فضاپیمای</b> <b>تگزاس</b> را به <b>تعویق</b> انداخت، SLS تا <b>اواخر</b> <b>بهار</b> می لغزد

  سرمایه گذار اوکراینی درخواست کرد از Firefly صرف نظر کند. بلومبرگ گزارش می دهد که دولت ایالات متحده از ماکس پولیاکوف، یک کارآفرین فناوری ثروتمند اوکراینی درخواست کرده است که سهام خود را در شرکت موشکی Firefly Aerospace Inc. بفروشد. ارتش در ارائه این درخواست به نگرانی های امنیت ملی اشاره کرد. پولیاکوف در سال 2017 پس از اعلام ورشکستگی شرکت، از Firefly با 200 میلیون دلار حمایت کرد و به او اعتبار داده شد که این شرکت را به چرخش درآورد. پولیاکوف قبلاً یک سال پیش از هیئت مدیره شرکت کناره گیری کرده بود

  آلفا در حالت تعلیق... با این حال مقامات دولتی و صنعت هوافضا به ابراز نگرانی نسبت به کنترل شرکت پولیاکوف بر این شرکت در میان ترس از این موضوع، همچنان اعتراض دارند. فناوری می‌تواند راه خود را به اوکراین، روسیه یا سایر کشورهایی که سعی در توسعه برنامه‌های موشکی دارند باز کند. پولیاکوف با فروش 50 درصد سهام خود در شرکت به خاطر فایرفلای موافقت کرده است. در این بین، به نظر می رسد که کار برای دومین پرتاب موشک آلفا این شرکت در پایگاه نیروی فضایی وندنبرگ در کالیفرنیا به حالت تعلیق درآمده است. (ارسال شده توسط Ken the Bin)

  نقص طراحی در شکست موشک کره ای ذکر شده است. اولین راکت ساخت داخل کره جنوبی، KSLV-2، اولین بار در اکتبر معرفی نشد. اسپیس نیوز گزارش می دهد که روی مخازن هلیوم که به درستی لنگر انداخته اند در داخل طبقه بالایی موشک سه مرحله ای. این موشک با سوخت نفت سفید و اکسیژن مایع، محموله ساختگی خود را هنگامی که موتور مرحله بالایی آن 46 ثانیه زودتر خاموش شد، در مداری ناپایدار رها کرد. یک بررسی شکست که توسط موسسه تحقیقات هوافضای کره انجام شد نشان داد که ساختارهای نامناسب طراحی شده اجازه می‌دهند تا مخازن هلیوم در مرحله بالایی در حین پرواز شل شوند و در نتیجه نشت موتور موشک از اکسیژن مایع محروم شود.

  تقویت فضا. لنگرها ... مخازن هلیوم با لنگرهای معیوب در داخل مخزن اکسیدکننده مرحله بالایی قرار داشتند که با اکسیژن مایع مورد نیاز برای احتراق موشک پر شده بود. با شل شدن مخازن هلیوم، آنها خطوط لوله را در مخزن اکسیدکننده مختل کردند و منجر به نشت اکسیژن مایع شدند که منجر به خاتمه زودهنگام اشتعال شد. این مشکل با تقویت لنگرهای مخزن هلیوم در KSLV-2 اصلاح خواهد شد. دومین پرواز آزمایشی موشک KSLV باید اواخر امسال انجام شود. (ارسال شده توسط Ken the Bin)

  گزارش موشک: خبرنامه Ars
  ساده ترین راه برای همگام شدن با گزارش فضایی اریک برگر امضا کردن است برای خبرنامه او، ما داستان های او را در صندوق پستی شما جمع آوری می کنیم. ثبت نام من!

  FAA سفینه فضایی جورجیا را تایید می کند، اما به نظر می رسد حماسه طولانی مدت در مورد اینکه آیا هواداران یک فرودگاه فضایی در سواحل جورجیا می توانند به پیش بروند یا نه، در دسامبر زمانی که اداره هوانوردی فدرال فضاپیمای کامدن را صادر کرد به نتیجه رسید. مجوز اپراتور سایت در 20 دسامبر. اما پس از آن پروژه بر سر یک اختلاف زمین با مشکل دیگری روبرو شد.

  آیا به رای گیری می رسد؟ The Current گزارش می دهد که قاضی دادگاه عالی، استفان اسکارلت، دستور منع موقتی را صادر کرده است که در حال حاضر، کامدن کانتی را از بسته شدن خرید مسیر یونیون کاربید 4000 هکتاری که این شهرستان در نظر دارد یک فرودگاه فضایی بسازد، منع می کند. مخالفان از طرف خود و حدود 4000 رای دهنده دیگر شهرستان که طوماری را برای رفراندوم در مورد خرید ملک امضا کردند، درخواست منع تعقیب کردند. (ارسال شده توسط Ken the Bin)


  تگ ها:

  گزارش , موشک , بررسی , فضاپیمای , تگزاس , تعویق , انداخت , اواخر , بهار , لغزد


  v 11
خبرهای دیگر از علوم پایه