به نسخه 4.20 گزارش موشک خوش آمدید! اگر این نسخه 4.20 خبرنامه است ، می دانی">

خبر

 • تک بورد - گزارش موشک: ویرجین گلکتیک کنار می رود ، SpaceX با شکایت زیست محیطی روبرو می شود

  گزارش موشک: ویرجین گلکتیک کنار می رود ، SpaceX با شکایت زیست محیطی روبرو می شود
  23 روز و 16 ساعت قبل

  "آیا فردا قادر به پیشروی خواهم بود؟ نه. آیا فردا می خواهم پیشرفت کنم؟ بله."
  به نسخه 4.20 گزارش موشک خوش آمدید! اگر این نسخه 4.20 خبرنامه است ، می دانید که ما دود اضافی را به ارمغان خواهیم آورد. پس اجازه بدهید به این کار برسیم.

  مثل همیشه ، ما از ارسالهای خواننده استقبال می کنیم ، و اگر نمی خواهید مشکلی را از دست بدهید ، لطفاً با استفاده از کادر زیر مشترک شوید (فرم در نسخه های فعال شده AMP سایت ظاهر نمی شود). هر گزارش شامل اطلاعاتی درباره موشک های کوچک ، متوسط ​​و سنگین و همچنین نگاهی سریع به سه پرتاب بعدی در تقویم است.

  https://techbord.com گزارش موشک: ویرجین گلکتیک کنار می رود ، SpaceX با شکایت زیست محیطی روبرو می شود

  Virgin Galactic ماموریت بعدی را به طور قابل توجهی به تأخیر می اندازد . شرکت گردشگری فضایی بعدازظهر پنجشنبه اعلام کرد که پرواز انسانی برنامه ریزی شده برای نیروی هوایی ایتالیا ، یونیتی 23 را به تعویق می اندازد و "برنامه تقویت برنامه ریزی شده" برای هواپیماهای حامل VMS Eve و فضاپیماهای VSS Unity را آغاز می کند. به طور موثر ، این بدان معناست که خودروها تا هشت ماه آینده برای تعمیرات و ارتقاء از خدمات خارج می شوند. به عنوان یکی از دلایل این تصمیم ، این شرکت از یک آزمایش اخیر استفاده کرد که "کاهش احتمالی حاشیه مقاومت برخی از مواد مورد استفاده برای اصلاح اتصالات خاص را مشخص کرد ، و این نیاز به بازرسی فیزیکی بیشتری دارد."

  پروازهای تجاری مایکل کولگازیر ، مدیرعامل شرکت گفت: "تصمیمات ما با تجزیه و تحلیل دقیق و کامل انجام می شود و ما بر اساس دقیق ترین و جامع ترین داده های موجود پرواز می کنیم." "وسایل نقلیه ویرجین کهکشان با حاشیه های قابل توجهی برای ایمنی طراحی شده اند و لایه های محافظتی را ارائه می دهند که بسیار بیشتر از بارهای تجربه شده و مورد انتظار در پروازهای ما است." این امر ماموریت یونیتی 23 را تا تابستان آینده به تأخیر می اندازد و شروع عملیات تجاری را حداقل تا سه ماهه چهارم 2022 به تعویق می اندازد. نیازی به گفتن نیست که این یک گام مثبت برای شرکتی نیست که روزی آرزوی پرواز هفتگی را دارد (اگر ماموریت به فضا نیست. (ارائه شده توسط کن بین)

  Blue Origin دومین پرواز انسان را تکمیل می کند. اگرچه پرتاب به دلیل مسائل نامشخص نزدیک به یک ساعت به تأخیر افتاد ، اما فضاپیمای نیو شپرد بلو اورجین صبح چهارشنبه با موفقیت از غرب تگزاس برخاست و 10 دقیقه و 18 ثانیه بعد با خیال راحت به زمین نشست. بر اساس گزارش Ars ، این کپسول در ارتفاع 107 کیلومتری قرار داشت. این دومین پرواز فضایی انسان Blue Origin بود و توجه گسترده ای را به خود جلب کرد زیرا خدمه شامل ویلیام شاتنر بازیگر Star Trek به عنوان مهمان جف بزوس بنیانگذار Blue Origin بود.

  تبلیغات

  الهام گرفته از جیمز تی کرک ... " شاتنر هنگام فرود گفت: "این برخلاف چیزی است که من قبلاً احساس کرده بودم." همه مردم جهان باید این کار را انجام دهند. " Blue Origin در حال حاضر یک پرواز خدمه دیگر را در سال 2021 با شش مسافر که هنوز نامشان مشخص نیست ، در ماه دسامبر انجام می دهد. سرعت انجام ماموریت های زیر مداری انسان باید تا شش تا 12 پرواز مسافر در سال 2022 افزایش یابد. اعتقاد بر این است که مانع اصلی افزایش سرعت ، بازسازی سپر حرارتی است - تقاضای زیادی از مشتریان وجود دارد ، حتی با قیمت 1 میلیون دلار و بالاتر برای یک در مأموریت های اولیه شرکت کنید. خبرنامه او ، ما داستانهای او را در صندوق ورودی شما جمع آوری می کنیم. ثبت نام کنید!

  Astra خرابی را توضیح می دهد ، تاریخ راه اندازی بعدی را تعیین می کند . این شرکت موشکی مستقر در کالیفرنیا هنوز در تلاش برای رسیدن به مدار است و تاریخ 27 اکتبر را برای پرتاب بعدی خود تعیین کرده است. این موشک که به سادگی "LV0007" نامیده می شود ، یک محموله آزمایشی با وزن چند ده کیلوگرم را برای نیروی فضایی ایالات متحده حمل می کند. این چهارمین تلاش این شرکت برای رسیدن به مدار است - و این در حالی است که سایر رقبای کوچک پرتاب یا با موفقیت در مدار خود می چرخند یا به زودی اولین تلاش خود را انجام می دهند. Ars می گوید.

  چهارمین بار جذابیت ... این هفته ، بنیامین لیون ، مهندس ارشد Astra اطلاعات بیشتری در مورد آخرین تلاش راه اندازی این شرکت در اواخر آگوست ارائه کرد. لیون نوشت: "مسئله ای که با آن مواجه شدیم چیزی بود که قبلاً ندیده بودیم." "تا مرحله بالابردن ، اولین مرحله سیستم توزیع پیشرانه موشک را با سوخت و اکسید کننده تامین می کند. ما سیستم را طوری طراحی کردیم که هنگام بلند شدن موشک به سرعت قطع و آب بندی شود. در این پرتاب ، پیشرانه ها از سیستم نشت کرده ، مخلوط شده و به دام افتادند. در یک فضای بسته زیر رابط بین موشک و پرتاب کننده. " در نتیجه ، یک موتور خاموش شد و موشک قبل از صعود به پهلو حرکت کرد. (ارسال شده توسط ivekadi)

  آزمایش موشک های چینی باله های شبکه . موشک Long March 2D چین پنجشنبه با موفقیت H-alpha Solar Explorer چینی و 10 ماهواره دیگر را به مدار فرستاد. به گزارش SpaceNews ، پیکربندی جدید موشک به آن اجازه می دهد تا برای اولین بار بیش از 10 ماهواره را مستقر کند در حالی که مرحله اول شامل باله های شبکه برای محدود کردن محدوده سقوط مورد انتظار در مرحله پایین تر است.

  انتظار می رود که از پرتاب بسیار بیشتر شود. هدف ... این سی و هفتمین مأموریت مداری کشور در سال 2021 بود. در ابتدای سال ، شرکت علوم و فناوری هوافضای چین قصد داشت بیش از 40 بار در سال 2021 پرتاب شود ، با ارائه دهندگان پرتاب تجاری به این تعداد. با پرتاب مجدد خدمه Shenzhou-13 به ایستگاه فضایی چین در روز جمعه ، به نظر می رسد که این هدف در سال جاری به خوبی انجام شده است. (ارائه شده توسط کن بن و EllPeaTea)

خبرهای دیگر از علوم پایه