به نسخه 4.13 گزارش موشک خوش آمدید! در حالی که ممکن است در راه اندازی کمبود LOX وجود داشت">

خبر

 • تک بورد - گزارش موشک: تلسکوپ وب آماده پرتاب است ، کمبود LOX اسپیس ایکس را کند می کند

  گزارش موشک: تلسکوپ وب آماده پرتاب است ، کمبود LOX اسپیس ایکس را کند می کند
  23 روز و 17 ساعت قبل

  "سرمایه گذاری های بزرگ مالیات دهندگان ناسا دور ریخته می شود."
  به نسخه 4.13 گزارش موشک خوش آمدید! در حالی که ممکن است در راه اندازی کمبود LOX وجود داشته باشد ، در این هفته خبری از کمبود اخبار نیست. بنابراین این گزارش طولانی می شود.

  مثل همیشه ، ما از ارسالهای خواننده استقبال می کنیم ، و اگر نمی خواهید مشکلی را از دست بدهید ، لطفاً با استفاده از کادر زیر مشترک شوید (فرم در نسخه های فعال شده AMP سایت ظاهر نمی شود). هر گزارش شامل اطلاعاتی درباره موشک های کوچک ، متوسط ​​و سنگین و همچنین نگاهی سریع به سه پرتاب بعدی در تقویم است.

  https://techbord.com گزارش موشک: تلسکوپ وب آماده پرتاب است ، کمبود LOX اسپیس ایکس را کند می کند

  Virgin Orbit برای عرضه عمومی ، گسترش پیشنهادات . Virgin Orbit از عواید ادغام با یک شرکت خرید ویژه برای توسعه تجارت راه اندازی خود و توسعه صورت فلکی ماهواره ای برای خدمات اشیاء اینترنتی و خدمات رصد زمین استفاده خواهد کرد. پس از ادغام با NextGen Acquisition Corp. II ، در قراردادی که انتظار می رود در پایان امسال بسته شود ، Virgin Orbit مبلغ 483 میلیون دلار سرمایه قبل از هزینه های معامله دریافت می کند. به گزارش اسپیس نیوز ، این قرارداد شامل 100 میلیون دلار بودجه از سوی بوئینگ و AE Industrial Partners می شود.

  برنامه هایی برای ارتقاء خودروها ... حدود 40 درصد از درآمد حاصل از این معامله به افزایش تولید سیستم LauncherOne اختصاص می یابد. ، از جمله سرمایه گذاری در قابلیت های پیشرفته تولید. این شرکت قصد دارد 35 درصد از درآمد این قرارداد را صرف تحقیق و توسعه کند ، مانند ارتقاء راه اندازی. ارائه سرمایه گذار به طور خلاصه "نقشه راه توسعه فناوری آینده" را شامل می شود که شامل ارتقاء موشک است تا عملکرد بار آن را تقریباً به 500-600 کیلوگرم برساند. این شرکت در حال مطالعه مرحله بالایی و وسیله نقلیه انتقال مداری و همچنین ارزیابی توانایی بازیابی و استفاده مجدد از مرحله اول است. (ارائه شده توسط کن بین)

  تبلیغات

  Blue Origin هفدهمین راه اندازی New Shepard را تکمیل می کند . به گفته Blue Origin ، این پرواز بدون سرنشین بارهای پشتیبانی شده توسط برنامه فرصتهای پرواز ناسا را ​​شامل می شود و شامل دومین پرواز تظاهرات سنسور Deorbit ، Descent و Landing سنسور فرود با مشارکت ناسا است. این مأموریت نمایشی ، که برای دومین بار در قسمت بیرونی تقویت کننده نیو شپرد پرواز کرد ، فناوری را آزمایش کرد که برای دستیابی به فرود دقیق در ماموریت های آینده ماه طراحی شده است.

  اسمیت می گوید ... "پس از پرواز بیش از باب اسمیت ، مدیرعامل می گوید ، هشتمین پرواز امروز این وسیله نقلیه تحت حمایت ناسا و آزمایش های تجاری انجام شده است ، از جمله 100 پرواز بار دیگر به فضا. ، منبع آبی. "ما از ناسا سپاسگزاریم که بار دیگر در این آزمایش با ما همکاری کرد و به تیم Blue Origin افتخار می کنیم که یک پرواز عالی در حمایت از همه مشتریان ما انجام داد." (ارائه شده توسط کن بین)

  گزارش موشک: خبرنامه Ars
  ساده ترین راه برای پیگیری گزارش فضایی اریک برگر ، امضاء است برای خبرنامه او ، ما داستانهای او را در صندوق ورودی شما جمع آوری می کنیم. ثبت نام کنید!

  چالش میلیاردر برای فرود فضایی اسکاتلند . به گزارش اسپیس دات کام ، یک دادگاه اسکاتلندی اعتراضات مالک زمینی میلیاردر را نسبت به مجوز برنامه ریزی به اپراتور یک پایگاه فضایی آینده در شمال اسکاتلند رد کرد. اندرس پوولسن ، سرمایه دار مد دانمارکی که دارای مالکیت بیشتری در انگلستان نسبت به ملکه و کلیسای اسکاتلند است ، در اوایل سال جاری یک بررسی قضایی علیه Space Hub Sutherland آغاز کرد.

  بخار کامل در پیش است ... ، قاضی ریموند دوهرتی از دادگاههای عالی اسکاتلند در حکمی 30 صفحه ای که روز جمعه منتشر شد ، تمام نکات دادخواست پوولسن را رد کرد و گفت: "هیچ یک از دلایل اعتراض به خوبی موجه نیست." شرکت حفاظت از طبیعت و گردشگری پوولسن Wildland Limited ، که دارای املاک مجاور فضانوردی آینده است ، به تصمیم مقامات محلی ، شورای Highlands ، اعتراض کرد که در اوت 2020 ساخت مرکز فضایی را روشن کرد. در صورت پذیرش ، این چالش می تواند برنامه های خود برای پرواز موشک ها از خاک انگلیس در سال آینده را متوقف کرده است. (ارسال شده توسط EllPeaTea)

  نسبیت اولین موشک Terran 1 را تا اوایل سال 2022 به تأخیر می اندازد . شرکت چاپ سه بعدی موشک Relativity Space تاریخ پرتاب آزمایشی موشک سبک تران 1 خود را از زمستان 2021 تا اوایل سال 2022 عقب انداخت. این شرکت برنامه به روز شده را در توییتر اعلام کرد ، در عین حال تأیید کرد که پرتاب خارج از کیپ کاناورال در فلوریدا ، TechCrunch گزارش می دهد.

  تبلیغات

  بدنبال هماهنگی بهتر ... سخنگوی شرکت به نشریه گفت که "هیچ دلیل واحدی" وجود ندارد که چرا تاریخ راه اندازی به تعویق افتاده است. "طی یک سال گذشته ، نسبیت ... معماری Terran 1 را اصلاح کرده ، یک موتور جدید ایجاد کرده و مواد آن را ارتقا داده است در حالی که COVID تعدادی از روندهای آن را کند کرده است." آنها راه اندازی تظاهرات را تا اوایل سال 2022 به روز کردند تا بتوانند بهتر با شرکای خود هماهنگ شوند. " (ارائه شده توسط کن بین)

  افزایش قیمت رزرو صندلی Virgin Galactic . به گزارش Parabolic Arc ، ویرجین گلکتیک از مسافران آینده خود در وسایل نقلیه زیر مداری SpaceShipTwo به دنبال سپرده 149 هزار دلاری است. این مبلغ کمی کمتر از یک سوم قیمت بلیط 450،000 دلار برای سفر به لبه فضا است. این پیام به مشتری ارسال شده است که مبلغ 1000 دلار برای یک صندوق واریز کرده بود.

  فرصتی برای بازگرداندن مبلغ بزرگ شما ... اگر دفترچه راهنمای چشم انداز تصمیم به جلو رفتن داشته باشد ، Virgin Galactic یک پیام ارسال می کند برنامه پروازهای فضایی در ماه سپتامبر 1. در پیام آمده است که مبلغ 1000 دلار بازپرداخت می شود در صورتی که فرد تصمیم نگیرد که اقدام نکند ، هنگامی که صندلی ها برای اولین بار در سال 2005 به فروش رفت ، بلیط ها 200،000 دلار هزینه داشتند و حداقل سپرده قابل استرداد مورد نیاز 20،000 دلار بود. (ارائه شده توسط کن بین)

  دولت استرالیا اجازه پرتاب موشک را می دهد. دولت فدرال موافقت نظارتی خود را برای پرتاب موشک تجاری در اواخر امسال از تأسیسات پرتاب جدید دارای مجوز در جنوب استرالیا اعلام کرده است. شرکت تایوانی TiSPACE پرواز آزمایشی موشک Hapith I خود را از مجتمع پرتاب مداری Whalers Way ، که توسط South Launch اداره می شود ، انجام می دهد.

  ساخت موشک نیز؟ ... تقویت کننده موشکی به ارتفاع 10 متر ، دو مرحله ای ، زیر مداری است و تاریخ پرتاب توسط TiSPACE و Southern Launch در ماه های آینده تعیین می شود. علاوه بر این ، TiSPACE در حال بررسی ساخت سیستم های موشکی کامل به استرالیا است. مقامات دولتی از مزایای بالقوه تبدیل شدن به یک بازیگر فعال تر در فضا یاد کردند. (ارائه شده توسط کن بین)

  می خواهید یک قطعه نیو شپرد داشته باشید؟ موسسه خیریه Blue Origin's Club for the Future اعلام کرده است که موشک مدل Estes New Shepard در ماه نوامبر به فضا پرتاب می شود به این مدل که توسط صنایع Estes Industries تولید می شود ، به مقیاس 1/66 از وسیله نقلیه پرتاب New Shepard Blue Origin کاهش یافته است تا تخیل خانواده های سراسر کشور را برانگیزد. هر جعبه دارای کارت پستال Club for the Future است.

  یک قیمت تحریک آمیز ... به گفته Estes ، این موشک کاملاً قابل استفاده مجدد است و همان پروفایل پروازی راکت واقعی را دنبال می کند. این کپسول قابلیت حمل بار را دارد و از تقویت کننده در نزدیکی اوج خود که تقریباً 400 پا است جدا می شود. سپس در زیر چتر نجات به زمین باز می گردد تا یک لمس ملایم انجام شود. می توانید آن را با 69.99 دلار از وب سایت Estes خریداری کنید.

خبرهای دیگر از علوم پایه