به نسخه 5.05 Rocket Report خوش آمدید! اکنون نگاه نکنید، اما ممکن است کمتر از چهار هفته تا پرتاب موشک سیست">

خبر

 • تک بورد - گزارش موشکی: اسپیس ایکس کره را به ماه، فرودگاه فضایی دعوی گرجستان، پرتاب کرد

  گزارش موشکی: اسپیس ایکس کره را به ماه، فرودگاه فضایی دعوی گرجستان، پرتاب کرد


  8 روز و 19 ساعت قبل

  "یونیون کاربید مطمئناً با کامدن قرارداد دارد."
  به نسخه 5.05 Rocket Report خوش آمدید! اکنون نگاه نکنید، اما ممکن است کمتر از چهار هفته تا پرتاب موشک سیستم پرتاب فضایی ناسا فاصله داشته باشیم. من دوازده سال است که این تقویت کننده را پوشش داده ام و بسیار آماده هستم تا بالاخره این اتفاق بیفتد. من در هفته های آینده پوشش زیادی برنامه ریزی کرده ام.

  مثل همیشه، از ارسال‌های خواننده استقبال می‌کنیم، و اگر نمی‌خواهید مشکلی را از دست بدهید، لطفاً با استفاده از کادر زیر مشترک شوید (فرم در نسخه‌های دارای AMP سایت ظاهر نمی‌شود). هر گزارش شامل اطلاعاتی در مورد موشک های کوچک، متوسط ​​و سنگین و همچنین نگاهی سریع به سه پرتاب بعدی در تقویم خواهد بود.

  https://techbord.com <b>گزارش</b> موشکی: <b>اسپیس</b> <b>ایکس</b> کره را به ماه، <b>فرودگاه</b> <b>فضایی</b> <b>دعوی</b> گرجستان، <b>پرتاب</b> کرد

  Georgia spaceport sues to force land sale. اولین شهروندان شهرستان کامدن با اکثریت قاطع مخالف یک فرودگاه فضایی پیشنهادی در جنوب شرقی جورجیا رای دادند. سپس، مالک 4000 هکتاری که طرفداران فضاپیما به دنبال آن بودند، گفت که به توافق برای فروش زمین به حامیان پروژه Spaceport Camden پایان می دهد. با این حال، کمیسران شهرستان کامدن از رویای ساخت فرودگاه فضایی که ساکنان محلی آن را نمی‌خواهند و مالک زمین نمی‌خواهد برای آن بفروشد، دست کشیدند. بنابر گزارش News4Jax، آنها مالک زمین، شرکت یونیون کاربید را به دادگاه برده اند.

  با نادیده گرفتن رأی دهندگان... ماه گذشته، یونیون کاربید در بیانیه ای گفت: «در نتیجه (از انتخابات)، دیگر توافق نامه اختیاری بین شهرستان و UCC وجود ندارد، و UCC قصد ندارد طبق توافق نامه قبلی، دارایی را به شهرستان منتقل کند." در طرح شکایت، استیو هاوارد، مدیر دولتی شهرستان کمدن، نوشت: "یونیون کاربید مطمئناً با کمدن قرارداد دارد. کانتی اعلام کرده است که آماده، مایل و قادر به بستن است. ما انتظار داریم یونیون کاربید به قرارداد خود عمل کند. تعهدات." در برخی مواقع باید تعجب کنید که چرا مقامات محلی اینقدر در ساخت این فرودگاه فضایی اهتمام دارند. (ارسال شده توسط zapman987 و Ken the Bin)

  تبلیغات
  گزارش موشک: خبرنامه Ars
  ساده ترین راه برای همگام شدن با گزارش فضایی اریک برگر برای ثبت نام در خبرنامه او، ما داستان های او را در صندوق پستی شما جمع آوری می کنیم. ثبت نام کن!

  اولین نمایش موشک جامد موفقیت آمیز بود. به گزارش اسپیس نیوز، ارائه دهنده خدمات پرتاب چینی CAS Space با موفقیت در اوایل روز چهارشنبه با اولین پرتاب موشک جامد Lijian-1، شش ماهواره کوچک را در مدار قرار داد. Lijian-1 اکنون بزرگترین پرتابگر جامد عملیاتی چین است و CAS Space نیز در حال توسعه راکت های بزرگتر است. موشک Lijian-1 با ارتفاع 30 متر می تواند 1500 کیلوگرم محموله را به مدار 500 کیلومتری خورشید همزمان حمل کند.

  طراحی های مشتق شده ... CAS Space یک اسپین آف شبه تجاری از آکادمی چین است. علوم. شرکت مادر، CAS، طیف وسیعی از فضاپیماها، از جمله ماهواره‌های Beidou را توسعه می‌دهد و قبلاً موشک‌هایی را پرتاب کرده است. اگرچه پرتاب مداری روز چهارشنبه یک گام بزرگ به جلو را نشان می دهد، به نظر می رسد راکت های جامد تنها شروع جاه طلبی های CAS Space باشند. این شرکت همچنین روی موتورهای مایع قابل استفاده مجدد با هدف توسعه پرتابگرهای قابل بازیافت کار می کند. وب‌سایت جدیدی که اخیراً توسط این شرکت رونمایی شده است، رندرهای خودروی پرتابی مشابه پرتابگرهای فالکون 9، فالکون هوی و نیو شپرد را نشان می‌دهد. (submitted by EllPeaTea and Ken the Bin)

  https://techbord.com <b>گزارش</b> موشکی: <b>اسپیس</b> <b>ایکس</b> کره را به ماه، <b>فرودگاه</b> <b>فضایی</b> <b>دعوی</b> <b>گرجستان</b> ، <b>پرتاب</b> کرد

  شرکت های آمریکایی در 4 آگوست راه اندازی-a-palooza را تکمیل کردند. پنجشنبه یک روز کاملاً برای ارائه دهندگان پرتاب ایالات متحده بود. از ساعت 05:00 UTC، وسیله نقلیه الکترون Rocket Lab ماموریت NROL-199 را برای اداره ملی شناسایی ایالات متحده به مدار پایین زمین پرتاب کرد. سپس، در ساعت 10:29 UTC روز پنجشنبه، موشک Atlas V متعلق به United Launch Alliance یک ماهواره سیستم مادون قرمز مبتنی بر فضایی را برای نیروی فضایی ایالات متحده به مدار فرستاد. سرانجام، در 1337 UTC، موشک نیو شپرد شرکت Blue Origin مأموریت گردشگری فضایی زیرمداری NS-22 را پرتاب کرد.

  در مرحله بعد، SpaceX ... عصر پنجشنبه تمرکز به سمت SpaceX و موشک Falcon 9 آن معطوف شد. به دلیل پرتاب فضاپیمای کره ای Pathfinder Orbiter مؤسسه تحقیقات هوافضای کره به ماه. این موشک در ساعت 23:09 UTC از کیپ کاناورال فلوریدا پرتاب شد و موفقیت آمیز بود. نمی توانم زمانی را به یاد بیاورم که چهار موشک مختلف ایالات متحده در یک روز تقویمی پرتاب شده باشند، اما با توجه به توسعه همه تقویت کننده های جدید ایالات متحده، بزرگ و کوچک، احتمالاً این آخرین بار نخواهد بود. ما واقعاً در حال ورود به دوران پرتاب فراوانی هستیم. (ارسال شده توسط EllPeaTea و Ken the Bin)


  تگ ها:

  گزارش , موشکی , اسپیس , ایکس , فرودگاه , فضایی , دعوی , گرجستان , پرتاب


  v 5
خبرهای دیگر از علوم پایه