خبر

 • تک بورد - گزارش شده است که FDA در حال آماده شدن برای حذف محصولات Juul از بازار ایالات متحده است

  گزارش شده است که FDA در حال آماده شدن برای حذف محصولات Juul از بازار ایالات متحده است


  8 روز و 2 ساعت قبل

  وال استریت ژورنال گزارش داد که این انکار قانونی ممکن است در اوایل روز چهارشنبه انجام شود.
  طبق گزارش ها، سازمان غذا و دارو در حال آماده شدن برای رد مجوز محصولات جول با طعم تنباکو و منتول است و در واقع غول سیگار الکترونیکی را مجبور به خروج از این کشور می کند. بر اساس گزارش وال استریت ژورنال، بازار آمریکا.

  در گزارش خود، این ژورنال به افراد ناشناس آشنا با این موضوع اشاره کرد، آنها همچنین گفتند که FDA می تواند انکار خود را تا امروز، چهارشنبه، 22 ژوئن اعلام کند.

  اگر گزارش دقیق باشد، این اقدام پس از اعلامیه FDA در روز سه شنبه انجام می شود که تنظیم کننده در حال کار بر روی برنامه هایی برای ایجاد حداکثر سطح نیکوتین برای سیگار و سایر محصولات تنباکوی احتراق شده است. رابرت کالیف، کمیسر سازمان غذا و داروی آمریکا، در بیانیه‌ای گفت: این اقدامی است که هدف آن کاهش جذابیت محصولات برای جوانان، کمتر اعتیاد و کشنده‌تر کردن آن است.

  جراح عمومی ایالات متحده گزارش داده است که 87 درصد از بزرگسالان سیگاری قبل از 18 سالگی شروع به کشیدن سیگار می کنند و حدود دو سوم از افراد سیگاری روزانه تا 18 سالگی شروع به کشیدن سیگار کردند. این احتمال وجود دارد که نسل‌های آینده جوانان به سیگار معتاد شوند و به تعداد بیشتری از افراد معتاد فعلی سیگار کمک کنند تا سیگار را ترک کنند."

  ژول به دلیل ارتباطش با سیگار کشیدن جوانان بدنام شده است و در سال‌های اخیر به سطوح "اپیدمی" رسیده است. حامیان سلامت همچنین ادعا می‌کنند که Juul محصولات خود را قوی‌تر و اعتیادآورتر می‌کند، و این خطر را افزایش می‌دهد که نوجوانانی که آزمایش‌های ویپینگ را تجربه می‌کنند، به طور بالقوه مادام‌العمر گیر بیفتند.

  تحقیق در سال ۲۰۱۹ توسط لس‌آنجلس تایمز نشان داد که Juul یک سوپ را تند کرده است. ایده RJ Reynolds، سازنده سیگار شتر، برای استفاده از نمک های نیکوتین و مواد شیمیایی نرم کننده به کاربران سیگار الکترونیکی اجازه می دهد تا مقادیر زیادی از نیکوتین را بدون خطر استفراغ یا سوزش گلوی خود مصرف کنند. محققان بهداشتی نیز دریافته‌اند که آئروسل‌های جول می‌توانند نیکوتین بیشتری را نسبت به سایر محصولات تنباکو تحویل دهند. در یک مطالعه، جوندگانی که در معرض آئروسل‌های جول قرار گرفتند، پنج تا هشت برابر بیشتر از میزان نیکوتین در خونشان که پس از قرار گرفتن در معرض دیگر سیگارهای الکترونیکی و محصولات سیگار مشاهده شد، داشتند. > سطوح بالاتر نیکوتین به ویژه نگران کننده است زیرا Juul اغلب به بازاریابی محصولات قوی خود برای جوانان زیر سن قانونی متهم شده است. در سال‌های 2015 و 2016، این شرکت از مدل‌های جوان و مد روز در مواد بازاریابی استفاده کرد و ظاهراً تبلیغات بنری را در وب‌سایت‌هایی با هدف نوجوانان و کودکان، از جمله Cartoonnetwork.com Cartoon Network و سایت‌های Nickelodeon Nick.com و NickJr.com خریداری کرد.

  در سال‌های پس از آن، هم سود جول و هم سودجویانه جوانان افزایش یافت. بر اساس تجزیه و تحلیل ولز فارگو از داده‌های نیلسن، بین سال‌های 2017 تا 2018، فروش دلار جول 783 درصد افزایش یافت و به 942.6 میلیون دلار رسید. و با توجه به مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری‌ها، درصد دانش‌آموزان راهنمایی که اخیراً از سیگار الکترونیکی استفاده کرده‌اند از 0.6 درصد در سال 2011 به 10.5 درصد در سال 2019 افزایش یافته است. .

  هنگامی که هشدار نسبت به روند استخاره جوانان افزایش یافت، Juul در سال 2019 اعلام کرد که به فروش محصولات طعم‌دار محبوب بین جوانان، یعنی انبه، میوه، کرم (کرم بروله) و خیار پایان می‌دهد.

  مدیر عامل Juul در آن زمان KC Crosthwaite گفت: "ما باید با جلب اعتماد جامعه و همکاری با تنظیم کننده ها، سیاست گذاران و سهامداران برای مبارزه با استفاده از افراد زیر سن و در عین حال جایگزینی برای افراد سیگاری بزرگسالان ارائه دهیم." /p>

  در سال 2020، FDA محصولات سیگار الکترونیکی شیرین و میوه ای را ممنوع کرد و شروع به بررسی محصولات ویپینگ، از جمله محصولات باقی مانده Juul کرد.

  وال استریت ژورنال خاطرنشان کرد که انکار برای Juul نیز خواهد بود. خبر بد برای آلتریا، سازنده مارلبرو که در سال 2018 12.8 میلیارد دلار برای 35 درصد از سهام Juul پرداخت کرد. این معامله ارزش Juul را حدود 35 میلیارد دلار اعلام کرد، اما ارزش فعلی آن به میزان قابل توجهی کاهش یافته است. از 31 مارس، Altria سهام Juul خود را 1.6 میلیارد دلار ارزیابی کرد.


  تگ ها:

  گزارش , آماده , محصولات , juul , بازار , ایالات , متحده


  v 6
خبرهای دیگر از علوم پایه