بر اساس آخرین داده های منتشر شده توسط آکادمی اطفال آمریک">

خبر

 • تک بورد - کووید در کودکان: عفونت ها 30 برابر سرسام آور است ، در حال حاضر 30 درصد موارد را تشکیل می دهد

  کووید در کودکان: عفونت ها 30 برابر سرسام آور است ، در حال حاضر 30 درصد موارد را تشکیل می دهد
  7 روز و 12 ساعت قبل

  گروه اطفال گزارش می دهد که موارد "به طور تصاعدی" افزایش یافته و به بالاترین حد خود رسیده است.
  بر اساس آخرین داده های منتشر شده توسط آکادمی اطفال آمریکا در آمریکا ، موارد کووید -19 در کودکان از اواخر ژوئن 30 برابر شده است و اکنون در بالاترین حد خود قرار دارد و نزدیک به 500،000 مورد جدید کودک در دو هفته گذشته گزارش شده است. دوشنبه AAP در بیانیه ای اعلام کرد که موارد کودکان "به طور تصاعدی افزایش

  این صعود همزمان با افزایش چشمگیر انتقال کلی COVID-19 است که توسط نوع دلتا فوق قابل انتقال ایجاد می شود. اما با واکسیناسیون بزرگسالان بیشتر ، کودکان در این موج بیشتر از قبل مورد ضربه قرار می گیرند و سهم بزرگتر و بیشتری از موارد را تشکیل می دهند.

  در این مرحله ، ایالات متحده 5.3 میلیون مورد تجمعی ثبت کرده است در کودکان ، 15.5 درصد از کل موارد در همه گیری را شامل می شود. این درصد به طور مداوم در حال افزایش است و از 14.2 درصد در پایان ماه ژوئن افزایش یافته است. از کل موارد طی هفته منتهی به 24 ژوئن. در میان موج دلتا ، این درصد هفتگی افزایش یافت. در هفته منتهی به 9 سپتامبر ، کودکان 29 درصد موارد را تشکیل می دادند. از نظر شرایط ، کودکان (افراد زیر 18 سال) تنها 22.2 درصد از جمعیت ایالات متحده را تشکیل می دهند.

  با افزایش سهم موارد ، مجموع خام کودکان در حال حاضر در بالاترین سطح خود در همه گیری همه گیر است. در هفته منتهی به 9 سپتامبر ، ایالات متحده 243،373 مورد اطفال (از 49 ایالت ، به علاوه شهر نیویورک ، ناحیه کلمبیا ، پورتوریکو و گوام) را ثبت کرد. این آمار هفتگی پس از هفته قبل دوم است و در 2 سپتامبر به پایان می رسد ، که در آن 251،781 مورد اطفال گزارش شده است.

  تبلیغات

  حفاظت از کودکان

  قبل از افزایش دلتا ، بالاترین آمار هفتگی در هفته منتهی به 14 ژانویه تعیین شد ، که در آن 211،466 مورد در کودکان وجود داشت. از آنجا ، موارد در هفته منتهی به 24 ژوئن به کمترین میزان 8447 نفر رسید. موارد هفتگی فعلی از آن نقطه 30 برابر جهش است.

  حدود نیمی از موارد اطفال کشور در گذشته گزارش شده است. دو هفته است که در ایالت های جنوبی ، جایی که بسیاری از مناطق تحت واکسیناسیون قرار گرفته اند و انتقال آن بسیار بالا بوده است ، محاسبه شده است.

  کودکان زیر 12 سال هنوز واکسیناسیون ندارند. با این حال ، داده ها همچنان نشان می دهد که واکسیناسیون کودکان بزرگتر و بزرگسالان در اطراف کودکان خردسال می تواند آنها را در برابر عفونت محافظت کند. در کل کشورهایی که پوشش واکسیناسیون بالاتری دارند به طور کلی موارد کمتری ، ویزیت های اورژانسی و بستری شدن کودکان در طول موج جاری مشاهده شده است. اکتبر و پایان سال. واکسن برای کودکان 6 ماه تا 5 سال در پی خواهد آمد.

  یک نقطه روشن در بین داده های فعلی این است که بستری شدن کودکان و مرگ و میر ناشی از COVID-19 نسبتاً پایین است. در میان 24 ایالت گزارش دهنده بستری شدن کودکان ، بستری شدن کودکان از 1.6 درصد تا 4 درصد از کل بستری های COVID در کل بیماری همه گیر بوده است. و بر اساس داده های مرگ و میر از 45 ایالت ، کودکان صفر تا 0.27 درصد از کل مرگ و میرهای COVID-19 در طول همه گیری را تشکیل داده اند. هفت ایالت هیچ گونه مرگ و میر در کودکان را در طول همه گیری همه گیر گزارش نکرده اند.

  "در این زمان ، به نظر می رسد که بیماری شدید ناشی از COVID-19 در بین کودکان شایع نیست." "با این حال ، نیاز مبرم به جمع آوری داده های بیشتر در مورد تأثیرات طولانی مدت بیماری همه گیر بر کودکان ، از جمله راه هایی است که ویروس می تواند به سلامت جسمی طولانی مدت کودکان مبتلا آسیب برساند ، و همچنین اثرات روحی و روانی آن."

خبرهای دیگر از علوم پایه