خبر

 • تک بورد - کمیته مجلس نمایندگان دخالت سیاسی در واکنش به بیماری همه گیر را شرح می دهد

  کمیته مجلس نمایندگان دخالت سیاسی در واکنش به بیماری همه گیر را شرح می دهد


  1 ماه قبل

  گزارش جزئیاتی از نحوه سرپیچی منصوبان ترامپ ارائه می‌کند.
  در چند ماه گذشته، کمیته فرعی منتخب مجلس نمایندگان درباره بحران کرونا در حال بررسی واکنش‌های تصادفی و گاه غیرمولد دولت قبلی به همه‌گیری بوده است. با گرفتن شهادت و بررسی اسناد، برخی از جزئیات درگیری بین سیاستمداران و بهداشت عمومی به طور پراکنده از طریق بیانیه های مطبوعاتی اعضای کمیته فرعی منتشر می شد. اما در روز جمعه این گروه گزارش بزرگی را

  این گزارش ظن‌ها را در مورد تلاش دولت ترامپ برای دستکاری روایت عمومی در مورد واکنش خود تأیید می‌کند، حتی زمانی که اعضای آن تلاش کردند مقامات بهداشت عمومی را زیر پا بگذارند. بنابراین، در حالی که خواندن ممکن است این حس را ایجاد کند که "من فکر می کردم ما این را می دانیم"، داشتن همه آن ها در یک مکان همراه با شواهدی برای پشتیبان گیری از آن همچنان عملکرد ارزشمندی را ارائه می دهد.

  حذف CDC

  در اواخر فوریه سال 2020، درست زمانی که همه‌گیری در ایالات متحده شروع به گسترش می‌کرد، CDC کنفرانس مطبوعاتی برگزار کرد که در آن نانسی مسونیه هشدارهای جدی درباره احتمال تداخل کووید-19 در زندگی در ایالات متحده صادر کرد. کمیته فرعی شهادت شنید که هشدار غم انگیز او باعث عصبانیت رئیس جمهور وقت ترامپ شد و در نتیجه، CDC از برگزاری هر گونه کنفرانس مطبوعاتی بیشتر برای بیش از سه ماه ممانعت شد، در این مدت ایالات متحده اولین موج مرگبار عفونت را تجربه کرد.

  در اواخر بهار همان سال، CDC تلاش کرد دستورالعمل‌هایی را برای سازمان‌های مذهبی منتشر کند که استفاده از ماسک را توصیه می‌کردند و به سازمان‌ها پیشنهاد کرد که گروه‌های کر را تعلیق کنند و به خدمات مجازی روی آورند. این زبان پس از مداخله (در همه مکان‌ها) دفتر مدیریت و بودجه تغییر کرد.

  در تابستان، راهنمایی‌های آزمایشی هدف خشم دولت قرار گرفت. در ماه اوت، CDC دستورالعمل‌های گیج‌کننده‌ای صادر کرد که نشان می‌داد افرادی که در معرض افراد آلوده به SARS-CoV-2 قرار می‌گیرند، نیازی به آزمایش ندارند - حتی اگر می‌دانستیم که آنها می‌توانند به راحتی ویروس را قبل از شروع علائم منتشر کنند. بازگشت دستورالعمل های مبتنی بر شواهد یک ماه طول کشید. دبورا بیرکس، که نقش مهمی در واکنش دولت به کووید (COVID) ایفا کرد، شهادت داد که توصیه‌های مشکل‌ساز توسط اسکات اطلس درج شده بود، که از اجازه دادن به ویروس برای ایجاد مصونیت از طریق گسترش گسترده حمایت می‌کرد. بیرکس نشان داد که اطلس زبان را به طور خاص به منظور کاهش تست تغییر داده است و تلاش برای از بین بردن تداخل او و بازگرداندن دستورالعمل های آزمایش مبتنی بر علم با مخالفت برخی از مقامات دولتی مواجه شده است.

  Birx همچنین تایید کرد که Atlas و یک منصوب سیاسی به نام پل الکساندر در داخل دولت از انتشار ویروس حمایت کرد. ادعای دیگر اسکندر برای شهرت، تلاش برای بازنویسی گزارش‌های هفتگی بیماری و مرگ و میر CDC بود تا این همه‌گیری کمتر نگران‌کننده به نظر برسد. این امر باعث شد، رابرت ردفیلد، مدیر CDC، به کارکنان CDC توصیه کند ایمیل الکساندر را حذف کنند، که کمیته فرعی آن را تلاشی برای از بین بردن شواهد مداخله سیاسی می داند.

  فراتر از CDC

  در حالی که CDC، کمیته فرعی به نمونه های دیگری اشاره می کند. برای مثال، کمیته فرعی اسنادی را به دست آورد که نشان می‌دهد منصوبان سیاسی FDA را تحت فشار قرار دادند تا هیدروکسی کلروکین را تأیید کند، حتی اگر هیچ مدرک علمی محکمی مبنی بر مؤثر بودن آن وجود نداشت.

  شاهد همچنین نشان داد که بیش از یک ماه پس از اعلام یک اورژانس بهداشت عمومی، دولت کار با تامین کنندگان تجهیزات تشخیصی و حفاظتی را شروع نکرده بود تا از منابع کافی برای مدیریت همه گیری اطمینان حاصل شود. زمانی که مقامات کاخ سفید شروع به تهیه تدارکات می کردند، گاهی اوقات قراردادهای غیررقابتی را با شرکت هایی که سابقه همکاری با دولت یا ارائه تجهیزات پزشکی نداشتند، تنظیم می کردند - از جمله یک شرکت که درست در زمان شروع همه گیری تشکیل شد.

  شواهد جمع آوری شده توسط کمیته فرعی تصویری از واکنش همه گیر یک دولت را نشان می دهد که ناشی از ترکیبی از توصیه های بهداشت عمومی، ملاحظات سیاسی، نظرات شخصی غیرعلمی و بی کفایتی است. هر تصمیمی می‌تواند تحت تأثیر تعدادی از این عوامل باشد. درجه ای که سه مورد اخیر غالباً غالب بودند به توضیح اینکه چرا ایالات متحده در سال اول شیوع همه گیر بسیار بد شکست خورد کمک می کند.


  تگ ها:

  کمیته , مجلس , نمایندگان , دخالت , سیاسی , واکنش , بیماری


  v 9
خبرهای دیگر از علوم پایه