یکی از مدیران سابق ارتباطات در Blue Origin و 20 نفر دیگر از کارکنان فعلی و سابق ، مقاله ای ت">

خبر

 • تک بورد - کارکنان سابق Blue Origin ایمنی و فرهنگ جنسیتی در این شرکت را محکوم می کنند

  کارکنان سابق Blue Origin ایمنی و فرهنگ جنسیتی در این شرکت را محکوم می کنند
  21 روز و 12 ساعت قبل

  "مخالفان حرفه ای در Blue Origin به طور فعال خفه می شوند."
  یکی از مدیران سابق ارتباطات در Blue Origin و 20 نفر دیگر از کارکنان فعلی و سابق ، مقاله ای تاول انگیز در مورد فرهنگ این شرکت نوشته اند ، با استناد به نگرانی های ایمنی ، نگرش های جنسیتی و عدم تعهد به آینده این سیاره

  "بر اساس تجربیات ما ، فرهنگ Blue Origin بر پایه ای است که شرایط سیاره ما را نادیده می گیرد ، چشم خود را بر جنسیت می بندد ، به اندازه کافی با نگرانی های ایمنی هماهنگ نیست و کسانی را که به دنبال اصلاح اشتباهات هستند ساکت می کند." نویسندگان می نویسند "این دنیایی نیست که ما باید در اینجا روی زمین ایجاد کنیم ، و مطمئناً به عنوان پرشگاه ما برای دنیایی بهتر نیست."

  این مقاله که روز پنجشنبه در وب سایت Lioness منتشر شد ، فقط توسط الکساندرا آبرامز ، که به طور عمومی امضا شده است ، امضا شده است. رهبری ارتباطات کارکنان شرکت را تا زمان خاتمه وی در سال 2019 انجام داد. سایر امضاکنندگان ، که اکثریت آنها مهندس بودند ، از افشای علنی اسامی خود خودداری کردند زیرا نمی خواستند اشتغال در Blue Origin را به خطر بیندازند یا به آینده خود در صنعت هوافضا آسیب برسانند. مشاغل دیگر.

  خواندن بیشتر

  با وجود پرواز روز سه شنبه ، جف بزوس زمان خود را برای ذخیره Blue Origin به پایان می رساند

  گاهی اوقات ، این مقاله در صراحت خود تکان دهنده است. بسیاری از نویسندگان مقاله می گویند از پرواز با وسیله نقلیه Blue Origin احساس امنیت نمی کنند. و حکایات جنسیت گرایی و فرهنگ کار ناسالم زنده است.

  "کارمندان سابق و فعلی تجربیاتی داشته اند که فقط می توانند آن را انسانی توصیف کنند و از پیامدهای احتمالی صحبت علیه ثروتمندترین مرد در وحشت هستند. سیاره "، نویسندگان می نویسند. "دیگران پس از اینکه اشتیاق خود به فضا را در چنین محیط سمی دستکاری کردند ، دوره هایی از افکار خودکشی را تجربه کرده اند. یکی از رهبران ارشد برنامه با دهه ها فعالیت در صنعت هوا و فضا و دفاع گفت کار در Blue Origin بدترین تجربه زندگی او بود."

  تبلیغات

  در پاسخ به مقاله ، Blue Origin بیانیه ای صادر کرد که آبرامز را تحقیر می کرد اما به برخی از اتهامات مقاله به طور مستقیم پاسخ نمی داد.

  "خانم آبرامز به دلیل دو سال اخراج شد پیش از این ، پس از هشدارهای مکرر برای مسائل مربوط به مقررات کنترل صادرات فدرال ، "این شرکت گفت. "Blue Origin هیچ گونه تبعیض یا آزار و اذیتی را تحمل نمی کند. ما راههای متعددی را برای کارکنان ، از جمله یک خط تلفن 24 ساعته و 7 روزه ناشناس ، فراهم می کنیم و هرگونه ادعای جدید سوء رفتار را فوراً مورد بررسی قرار می دهیم."

  آبرامز به Ars گفت. وی هرگز هیچ هشدار شفاهی یا کتبی از مدیریت در مورد مسائل مربوط به مقررات فدرال کنترل صادرات دریافت نکرد. او می گوید که مدتهاست با این نامه علنی می شود و می داند که این امر او را برای دعاوی گسترده باز می کند. او گفت: "آنها می توانند با هر میزان پول مناسب به دنبال من بیایند." که در گذشته اطلاعات موثقی در مورد شرکت ارائه کرده اند. اگرچه واضح است که این مقاله محصول کارگران ناراضی بود ، اما این منابع توافق کردند که عناصر حقیقت در مقاله وجود دارد. برای این منابع ، انتقاد پژمرده از بنیانگذار Blue Origin ، جف بزوس ، و مدیر اجرایی انتخاب شده اش ، باب اسمیت ، بسیار صادق بود.

  نویسندگان مقاله می نویسند: "مخالفت حرفه ای در Blue Origin به طور فعال خفه می شود . اسمیت شخصاً به یکی از ما گفت که س employeesالات کارکنان را در سالن های شهر شرکت آسان نکند - یکی از تنها تالارهای گفتگو برای گفتگوی زنده و باز. "

  این سالن های شهر معمولاً به گونه ای تنظیم می شوند که کارکنان نمی توانند مستقیماً از اسمیت سوال بپرسند. در یکی از مبادلات بدنام ، ظاهراً چند سوال اساسی وجود داشت که اسمیت مایل بود به آن پاسخ دهد و ناظر از اسمیت درخواست کرد بستنی مورد علاقه اش چیست. اسمیت پاسخ داد: "Sorbet." برای حل اختلافات استخدامی در دادگاه.

  "در سال 2019 ، رهبری Blue Origin درخواست کرد که همه کارکنان قراردادهای جدیدی با یک بند عدم تحقیر امضا کنند که آنها و وارثان آنها را ملزم می کند که هرگز از گفتن چیزی که به حسن نیت مردم آسیب می زند نویسندگان مقاله می نویسند. " "در حال حاضر قراردادها برای برخی از کارکنان در حال ترک مقرر است که در صورت انتخاب شرکت به دلیل نقض قرارداد ، هزینه های قانونی شرکت را بپردازند. حلقه داخلی رهبری پیگیری کرد که چه کسانی برنامه های احتمالی را امضا کرده و در مورد کسانی که این کار را نکرده اند بحث کرده اند."

  < p> منابع به Ars تأیید کردند که آنها واقعاً با انتخاب امضای چنین قرارداد سنگینی روبرو هستند یا متوجه شده اند که در نهایت مجبور به ترک Blue Origin می شوند. بسیار ناعادلانه به نظر می رسید.

  شهرت آبی

  این مقاله به احتمال زیاد جایگاه Blue Origin را در جامعه فضایی ، جایی که این شرکت به دلیل خوشحال بودن از دعوی ، به ویژه پس از شکایت Blue Origin از ناسا به دلیل شکست در رقابت سیستم فرود انسان. همچنین ممکن است به جایگاه اسمیت به عنوان مدیرعامل شرکت بیشتر آسیب برساند. اما اینکه آیا این امر در نهایت بزوس را وادار می کند تا اسمیت را که دارای 19 درصد امتیاز مطلوب در Glassdoor است اخراج کند ، باید مشخص شود. منابع می گویند که وی همچنان میلیاردها دلار هزینه می کند زیرا Blue Origin به دنبال تکمیل توسعه موتور موشک BE-4 ، ساخت نیو گلن ، بحث بر سر قرارداد سیستم فرود انسان و حرکت به مناطق جدید ، مانند ایستگاه های فضایی در مدار پایین زمین است. به اما فرهنگ شرکت او اگر نگوییم کاملاً شکسته است ، شکننده است. برای برطرف کردن آن بیش از پول نیاز است.

  آبرامز گفت که مدت ها به راز بزوس اعتقاد داشت. او همه منابع را برای ایجاد یک شرکت فضایی بزرگ و تغییر جهان به سمت بهتر دارد. و دردناک بود که ببینیم اقدامات بزوس از سخنان او کوتاه آمده است. ما فکر می کردیم شما قرار است باشید ، "او گفت. "ما این کار را انجام دادیم زیرا بسیار مشتاق آن بودیم."

خبرهای دیگر از علوم پایه