خبر

 • تک بورد - کارکنان بهداشتی واکسینه نشده

  کارکنان بهداشتی واکسینه نشده "غیراخلاقی و وحشتناک" هستند - کارشناسان خواستار حکم هستند
  1 روز و 11 ساعت قبل

  سازمان های بهداشتی خواستار واکسیناسیون اجباری COVID-19 برای کارکنان مراقبت های بهداشتی هستند.
  سازمان های بهداشت عمومی برجسته و تعداد فزاینده ای از متخصصان بهداشت مستقل در حال گردهمایی هستند تا مراکز درمانی را تحت فشار قرار دهند تا واکسن های COVID-19 را برای همه کارکنان مراقبت های بهداشتی اجباری کنند. برخی از کارشناسان می گویند که این مجوزها به تأخیر افتاده است و عدم واکسیناسیون هر کارگر مراقب

  روز سه شنبه ، هفت سازمان بهداشتی - از جمله انجمن اپیدمیولوژی بهداشت آمریکا ، انجمن متخصصان اپیدمیولوژی و عفونت ، انجمن بیماری های عفونی آمریکا و انجمن بیماری های عفونی کودکان - بیانیه اجماع را منتشر کردند و گفتند که " واکسیناسیون COVID-19 باید شرایط اشتغال برای کلیه پرسنل بهداشت و درمان باشد. "

  واکسیناسیون کامل کارکنان مراقبت های بهداشتی از مزیت محافظت از بیماران آسیب پذیر ، همکاران مراقبت های بهداشتی و جامعه به طور کلی برخوردار است. و ماموریت ها برای گرفتن واکسیناسیون در بین کارکنان مراقبت های بهداشتی بسیار موثر هستند. آنها خاطرنشان كردند ، برای دهه ها ، بسیاری از مراكز بهداشتی درمانی واكسن های فصلی آنفلوانزا را برای موفقیت بزرگ اجباری كرده اند. در فصل آنفلوآنزای 2019-2020 ، مراکز بهداشتی که واکسن آنفلوانزا را اجباری می کردند ، 94 درصد از کارگران واکسینه شدند ، در حالی که تنها 70 درصد از کارگران بهداشتی در مراکز بدون مجوز واکسینه شدند.

  این بیانیه ، نوشته شده توسط بیشتر بیش از دوازده متخصص به نمایندگی از سازمان ها ، با دستورالعمل هایی برای چنین اختیاراتی همراه است ، همه در مجله کنترل عفونت و اپیدمیولوژی بیمارستان منتشر شده است. نویسندگان همچنین از واکسیناسیون COVID-19 برای افرادی که در مراکز درمانی مانند دانشجویان ، کارگران پیمانی و داوطلبان مشغول به کار هستند ، حمایت می کنند.

  هیچ آسیبی نبینید

  با انتشار بیانیه اجماع در روز سه شنبه ، سه پزشک در بوستون مقاله ای را منتشر کردند تفسیر در سالنامه پزشکی داخلی به طور مشابه پرونده های واکسن COVID-19 را برای کارکنان مراقبت های بهداشتی بیان می کند. "ما معتقدیم كه كارگران مراقبت های بهداشتی مسئولیت محافظت از خود در برابر SARS-CoV-2 را به عهده دارند."

  در یك نظرسنجی كه روز چهارشنبه در Stat منتشر شد ، سه متخصص بهداشت در دانشگاه پنسیلوانیا ادامه داد و نوشت که "غیراخلاقی و وحشتناک" است که کارکنان مراقبت های بهداشتی با واکسینه نشدن بیماران را در معرض SARS-CoV-2 قرار دهند.

  "هیچ بیمار آسیب پذیر و دارای نقص ایمنی - افراد مسن ، بیماران سرطانی و پیوندی ، افراد مبتلا به HIV / AIDS و دیگران - که سعی در غلبه بر بیماری خود دارند ، باید نگران باشند که افرادی که از آنها مراقبت می کنند ممکن است ناقل علامت Covid-19 نباشند. " Vaxxed or axed "

  این قطعه با عنوان" Vaxxed or axed: برای محافظت از بیماران ، هر کارمند مراقبت های بهداشتی باید واکسینه شود "توسط Ezekiel Emanuel (مدیر مشترک بهداشت و درمان) نوشته شده است. انستیتوی تحول در دانشگاه پنسیلوانیا) و همچنین اخلاق پزشکی پاتریشیا هونگ و متیو گویدو.

  آنها تأکید می کنند که واکسیناسیون به ویژه در خانه های سالمندان که دارای افراد مسن هستند و بسیار آسیب پذیر به COVID-19 هستند بسیار مهم است. از آغاز ماه ژوئن ، نویسندگان خاطرنشان کردند که تقریباً 150 مورد COVID-19 در هفته در میان ساکنان خانه سالمندان وجود دارد. گرچه تقریباً 80 درصد از ساکنان خانه سالمندان قبلاً واکسینه شده اند ، اما فقط 55 درصد از کارکنان خانه سالمندان در سراسر کشور واکسینه شده اند.

  در مقابل ، بیش از 96 درصد از پزشکان گزارش داده اند که به طور کامل علیه COVID-19 در این کشور واکسینه شده اند نظرسنجی انجمن پزشکی آمریکا ماه گذشته. از پزشکان واکسینه نشده ، 45 درصد اظهار داشتند که قصد واکسیناسیون را دارند.

  در حالی که بیماران مسن و دارای نقص ایمنی به وضوح در معرض خطر کارگران بهداشتی غیر واکسینه هستند ، سایر کارشناسان بهداشتی نسبت به کودکان ابراز نگرانی می کنند ، که اکثر آنها هنوز واجد شرایط نیستند. برای دریافت واکسن COVID-19.

  "آشیش جها ، رئیس دانشگاه" "بیمارستان های کودکان به معنای واقعی کلمه اکثریت قریب به اتفاق بیمارانشان واکسینه نشده اند - و با این حال ، بیشتر بیمارستان های کودکان که من از آنها آگاه هستم ، این امر را مجاز نکرده اند." از دانشکده بهداشت عمومی دانشگاه براون ، به واشنگتن پست گفت. "این خصوصاً خیره کننده من است. و من این را نمی فهمم. "

  بهترین دوره

  بسیاری از کارشناسان معتقدند که ممکن است مراکز بهداشتی درمانی از ترس ایجاد بحث و جدال یا حتی ترس از مواجهه با چالش های حقوقی مانع اجرای دستورات شوند.

  دکتر امانوئل و همكارانش در Stat می نویسند: "هیچ كدام از اینها بهانه های موجهی نیستند." "رهبری مستلزم طی کردن راه اخلاقی است حتی در صورت محبوب نبودن. و اخلاق پزشکی - با حمایت اخیر از مقررات نظارتی و دادگاه - از تصمیم مأموریت به عنوان بهترین دوره برای سلامت کشور حمایت می کند."

  در ماه مه ، کمیسیون فدرال فرصت های شغلی برابر ، تعیین کرد که کارفرمایان می توانند واکسیناسیون COVID-19 را با توجه به امکانات مناسب فراهم کنند.

  اخیراً ، گروهی از 117 کارگر بهداشتی برای اعتراض و شکایت از یک بیمارستان متدیست مستقر در هوستون خبرساز شدند. سیستم لازم برای واکسن COVID-19. یک قاضی فدرال به سرعت این دادخواست را رد کرد و برخی از استدلال های آنها علیه این حکم را "مذموم" خواند.

  "متدیست در تلاش است کار خود را برای نجات جان بدون دادن ویروس COVID-19 به آنها انجام دهد" ، منطقه ایالات متحده قاضی لین هیوز در یک حکم شدید اخراج نوشت. "این انتخابی است که برای ایمن نگه داشتن کارکنان ، بیماران و خانواده های آنها انجام می شود."

  در پایان ، انتصاب در متدیست بسیار موفق بود و حدود 97 درصد از 26000 کارمند سیستم بیمارستان واکسینه شدند. اقلیت صوتی فقط 153 کارگر به دلیل امتناع از واکسیناسیون شغل خود را از دست دادند.

خبرهای دیگر از علوم پایه