خبر

 • تک بورد - وزارت دفاع به سیستم پیشران هسته ای برای فضاپیماهای کوچک علاقه مند است

  وزارت دفاع به سیستم پیشران هسته ای برای فضاپیماهای کوچک علاقه مند است
  9 روز و 5 ساعت قبل

  چه اتفاقی افتاده؟ واحد نوآوری دفاعی وزارت دفاع (DIU) از شرکت های بخش خصوصی می خواهد تا پیشنهادهایی برای فناوری های پیشرفته پیشرانه هسته ای ارائه دهند که می تواند برای تقویت ماموریت های بعدی وزارت دفاع در فضا مورد استفاده قرار گیرد.

  وزارت دفاع آمریکا در درخواست خود اعلام کرد که پیشرانه های الکتریکی و خورشیدی موجود نه برای ماموریت هایی که از مدار زمین فراتر می روند ، مناسب هستند و نه با کوچک شدن فزاینده فضاپیماهای نسل بعدی سازگار هستند. به به این ترتیب ، یک پیشرانه پیشرفته که تغییرات زیادی در سرعت و توان الکتریکی برای محموله ها ایجاد می کند ، در عین حال که از نظر مصرف سوخت نیز مقرون به صرفه است ، ضروری است. در حال حاضر برای توسعه پیشرانه ها و سیستم های قدرت مبتنی بر شکافت کار می کنند. با این حال ، شرکای DIU DIU ترجیح می دهند از فناوری تجاری بالغ استفاده کنند که می تواند در کوتاه مدت مورد استفاده قرار گیرد.

  https://techbord.com وزارت دفاع علاقه مند به سیستم پیشران هسته ای برای فضاپیماهای کوچک

  علاوه بر نیاز به پیشرانه ، وزارت دفاع همچنین می خواهد سیستم های ارسالی بتوانند گرما را برای سفینه های فضایی تامین کنند سیستم ها (فضا می تواند مکان سردی باشد) و مقیاس پذیر تا 4409 پوند (جرم خشک) است ، در حالی که میزان تابش ساطع شده را به حداقل می رسانید. و مسیرهای صدور مجوز که می تواند منجر به توسعه نمونه اولیه در عرض سه تا پنج سال شود.

  از علاقمندان خواسته می شود تا فرم ارسال را در وب سایت DIU پر کنند تا توپ به دست بیاید. از آنجا ، آنها باید یک خلاصه راه حل ارائه دهند که پنج صفحه یا کمتر باشد و صفحات اسلاید متشکل از 15 یا کمتر اسلاید. پاسخ ها باید تا 23 سپتامبر 2021 ارائه شود.

  اعتبار سرسخت ناسا

خبرهای دیگر از علوم پایه