همچنان که موارد COVID-19 در سراسر کشور رو به افزایش است - با برخی از ایال">

خبر

 • تک بورد -

  "واکسن بزنید! دلتا را جدی بگیرید! " کارشناسان آمریکایی به عنوان پرونده ها سر به فلک می کشند
  11 روز و 15 ساعت قبل

  سر CDC: واکسن ها "از جمله م mostثرترین مواردی هستند که در پزشکی مدرن داریم."
  همچنان که موارد COVID-19 در سراسر کشور رو به افزایش است - با برخی از ایالت ها افزایش های عمودی را نشان می دهد - کارشناسان بهداشت عمومی بار دیگر مصرانه از آمریکایی ها درخواست می کنند تا واکسن های بسیار م safeثر و بی خطر COVID-19 را که به راحتی در دسترس هستند دریافت کنند.

  با وجود مصرف بیش از حد دوزهای واکسن ، فقط حدود 49 درصد از کشور به طور کامل واکسینه شده اند - و بسیاری از ایالات و مناطق هنوز پوشش واکسیناسیون کمتری دارند. در همین حال ، ویروس دلتا کرونا ویروس قابل انتقال همچنان از بین جوامع واکسینه نشده شعله ور می شود. در حال حاضر 83 درصد موارد توالی در سراسر کشور را تشکیل می دهد.

  در حالی که موارد به طور کلی در حال افزایش است ، در مکان هایی که میزان واکسیناسیون آنها کم است سریع ترین موارد در حال افزایش است. به عنوان مثال ، لوئیزیانا ، تقریباً 36 درصد از جمعیت آن به طور کامل واکسینه شده اند و یکی از شدیدترین افزایش ها را شاهد است. تعداد روزانه موارد جدید اکنون با آنهایی که در موج زمستان دیده می شوند ، رقیب است. اما از هر پنج مورد جدید در این کشور ، تقریباً یک مورد در فلوریدا است. مهمترین نقطه داغ این ایالت منطقه اطراف جکسونویل است که بالاترین میزان آلودگی را در این ایالت دارد. این شامل شهرستان بیکر است که فقط 20 درصد از جمعیت خود را واکسینه کرده است. آرکانزاس ، میسوری ، نوادا و می سی سی پی نیز شاهد افزایش های شدید - همه با پوشش واکسیناسیون نسبتاً کم هستند.

  "ما هنوز در یک لحظه مهم دیگر در این همه گیر هستیم ، با افزایش مجدد موارد و برخی بیمارستان ها به ظرفیت خود رسیده اند. ، "روشل والنسکی ، مدیر مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری ها ، در جلسه مطبوعاتی کاخ سفید روز پنجشنبه گفت. "ما باید به عنوان یک ملت دور هم جمع شویم ، در تصمیم خود متحد شده ایم تا از سلامتی خود ، فرزندان ، جامعه ، کشور و آینده خود با ابزارهایی که در دسترس داریم محافظت کنیم."

  کارآیی و دستیابی به موفقیت

  در جلسه مطبوعاتی ، والنسکی و آنتونی فاوسی ، مدیر انستیتوی ملی آلرژی و بیماری های عفونی ، تمام دلایلی را که باید همه واکسینه شوند ، تکرار کردند و همچنین سعی کردند تا نگرانی به اصطلاح را کاهش دهند. عفونت های "دستیابی به موفقیت".

  "این واکسن ها از جمله م effectiveثرترین داروهایی هستند که در پزشکی مدرن داریم" ، والنسکی با اشاره به میزان بالای سه واکسن موجود در ایالات متحده گفت: دو واکسن mRNA (واکسن های Pfizer / BioNTech و Moderna) در کارآزمایی های بالینی دارای میزان کارایی بالای 90 درصد بودند. اثر واکسن جانسون و جانسون کمی کمتر بود - 72 درصد در ایالات متحده - اما هنوز هم بسیار بالا است.

  توجه داشته باشید ، فاوسی هشدار داد ، این تعداد بسیار زیاد است ، اما 100 درصد نیست. وی گفت: "انتظار می رود عفونت پس از واکسیناسیون باشد ،" هیچ واکسنی 100 درصد م 100ثر نیست. "

  هدف اصلی واکسن ها محافظت در برابر بیماری شدید و مرگ است - که هر سه واکسن بسیار خوب عمل می کنند فاوسی تأکید کرد ، حتی در برابر نوع دلتا. به عنوان مثال ، در یک مطالعه در دنیای واقعی بر روی افرادی که با واکسن Pfizer / BioNTech واکسینه شده اند ، دو دوز کامل 96 درصد در جلوگیری از بستری شدن در بیمارستان در اثر عفونت با نوع دلتا موثر بود. به همین ترتیب ، واکسن AstraZeneca - که از نظر طراحی بسیار شبیه به واکسن جانسون و جانسون است - 92 درصد در برابر بستری شدن در بیمارستان از دلتا مثر بود. علاوه بر این ، مطالعات آزمایشگاهی اولیه نشان داده است که هر سه واکسن می توانند باعث جلوگیری از خنثی کردن آنتی بادی ها و دفاع سلولی با دوام شوند که می تواند نوع دلتا و سایر انواع مربوط را خنثی کند. در حال حاضر ، 97 درصد از افرادی که با COVID-19 بستری شده اند ، واکسینه نشده اند ، همچنین 99.5 درصد از کسانی که از COVID-19 می میرند ، واکسینه نشده اند.

  تبلیغات

  هنوز هم ، برخی از افراد واکسینه شده پس از رسیدن به یک حالت کاملا واکسینه شده ، آلوده می شوند - دو هفته پس از دریافت دوز دوم واکسن mRNA یا یک دوز واکسن جانسون و جانسون است. به طور معمول ، این عفونت های موفقیت هیچ علائمی ندارند یا علائم نسبتاً خفیفی دارند. شایان ذکر است - همانطور که دیروز بخشی از آن در Slate منتشر شد - عفونتهای نسبتاً خفیف لزوماً بی ضرر نیستند. آنها می توانند کاملا ناخوشایند باشند. اما چند روز در خانه بودن ، احساس تب و لرز و لرز ، به طور قابل توجهی بهتر از نیاز به بستری در بیمارستان ، نیاز به اکسیژن یا بدتر از آن ، فرود در بخش مراقبت های ویژه ، تهویه یا حتی در حال مرگ است.

  "علیرغم اینکه پس از واکسیناسیون شاهد عفونت هستیم ... اما اثربخشی در برابر بیماری شدید هنوز قابل توجه است" ، که باز هم بحث دیگری است که همه ما به طور مداوم می گوییم: واکسیناسیون کنید. "

  سردرگمی تقویت کننده

  در رفت و برگشت با خبرنگاران ، فاوسی همچنین نگرانی بی دلیل از عدم موثر بودن واکسن جانسون و جانسون در برابر نوع دلتا را انتقاد کرد. نگرانی عمدتاً به دلیل مقاله ای در این هفته در نیویورک تایمز بود که بر روی داده های منتشر نشده فقط در سطح آنتی بادی متمرکز بود. این مطالعه (که مورد بررسی قرار نگرفته است) ادعا کرد که واکسن جانسون و جانسون باعث پایین آمدن آنتی بادی های خنثی کننده در برابر نوع دلتا می شود ، در مقایسه با سطح آنتی بادی های خنثی کننده علیه نسخه های دیگر ویروس. نیویورک تایمز اعلام کرد که این داده ها حاکی از آن است که میلیون ها نفری که یک ضربه تک و تک جانسون و جانسون را دریافت کرده اند اکنون به یک تقویت کننده تقویت کننده احتیاج دارند.

  اما کارشناسان خیلی سریع عقب نشینی کردند. آنها خاطرنشان كردند كه واكسن ها آنتي بادي ها را به تنهايي تحريك نمي كنند - آنها همچنين براي محافظت در برابر عفونت و بيماري ، سيستم هاي دفاعي مهم سلولي را ايجاد مي كنند. علاوه بر این ، هیچ سطح مشخصی از آنتی بادی خنثی کننده وجود ندارد که در آن زمان یک فرد محافظت نشده شناخته شود. آخرین ، داده های دیگر نشان می دهد که پاسخ های ایمنی پس از واکسن جانسون و جانسون قوی و پایدار هستند. به طور خلاصه ، این مطالعه به بررسی اثر واکسن نمی پرداخت و داده ها نیازی به تقویت کننده نیست.

  در جلسه مطبوعاتی روز پنجشنبه ، فاوسی واکسن جانسون و جانسون را "یک واکسن بسیار موثر" خواند. .

  "وی گفت:" هیچ دلیلی وجود ندارد که اکنون باور کنیم افرادی که واکسن J&J استفاده کرده اند از هر نوعی به یک دوز تقویت کننده احتیاج دارند. "هیچ داده ای وجود ندارد که نشان دهد چنین است."

  تایمز از آن زمان داستان اصلی و سرفصل آن را به طور قابل توجهی تغییر داده است ، اگرچه مقاله به هیچ یک از این تغییرات اشاره نکرد. عنوان دیگر واکسن را "بی اثر" نمی خواند. در عوض ، تیتر می گوید: "ممکن است کمتر کارآمد باشد." در بالای داستان همچنین اصلاح شده است و خاطرنشان می کند که داده های منتشر نشده ممکن است نشان دهنده اثر واکسن نباشد.

  فشار واکسیناسیون

  در تلاش برای واکسیناسیون بیشتر افراد در کشور ، فاوسی و والنسکی روز پنجشنبه تکرار کردند که مجموع داده ها نشان می دهد که واکسن های موجود بی خطر و بسیار موثر در برابر ویروس همه گیر کرونا ، حتی نوع دلتا هستند. از نظر ایمنی ، واکسن ها اغلب عوارض جانبی خفیف و کوتاه مدتی ایجاد می کنند ، مانند درد در اطراف محل تزریق و ممکن است احساس یک روز یا حدود احساس زیر آب و هوا. اما عوارض جانبی جدی بسیار نادر است. اگرچه برخی از افراد واکسینه نشده گفته اند که آنها نگران عوارض جانبی ناشناخته طولانی مدت هستند ، اما داده های مربوط به واکسیناسیون نشان می دهد که اگر عوارض جانبی ایجاد شود ، آنها ظرف شش هفته پس از واکسیناسیون ، این کار را انجام می دهند. بنابراین بعید است که عوارض جانبی جدید به طور ناگهانی آشکار شود.

  تبلیغات

  اگرچه موفقیت در مورد هر واکسنی همیشه نگران کننده است ، افراد واکسینه شده می توانند برخی از اقدامات بهداشتی مانند ماسک پوشیدن و جلوگیری از ازدحام جمعیت را در صورت ادامه رعایت کنند. آنها می خواهند محتاط باشند. والنسكی افزود: ممكن است رعایت موارد احتیاطی اضافی برای افرادی كه در مناطق با واكسیناسیون پایین و انتقال زیاد در میان شیوع نوع دلتا هستند ، قابل تأمل باشد.

  "اگر واکسینه نشده اید ، لطفاً نوع دلتا را جدی بگیرید ، "والنسکی التماس کرد. "این ویروس انگیزه ای برای رها کردن ندارد و در جستجوی فرد آسیب پذیر بعدی است که باید آن را آلوده کند. لطفاً واکسن بزنید و اقدامات احتیاطی را انجام دهید تا این کار را انجام دهید."

  برای کسانی که از COVID بهبود یافته اند- 19 ، والنسكی خاطرنشان كرد كه CDC "اکیداً توصیه می کند" آنها نیز واکسینه شوند. وی گفت: "این به شما کمک می کند تا با طول عمر و عمق پوشش مورد نیاز برای تسخیر انواع مختلف موجود در این کشور ، از محافظت طولانی مدت و محکم تری برخوردار شوید." / والنسکی آنها را ترغیب کرد تا از نزدیک آنچه را که در پس این تردید وجود دارد بررسی کنند. وی گفت: "اگر هنوز در مورد واکسن ها س questionsالی دارید ، ما از آنها استقبال می کنیم". "درخواست من از شما این است: سوالات خود را بپرسید. با ارائه دهنده خدمات بهداشتی خود صحبت کنید. با داروساز خود صحبت کنید. با دوستان و همسایگان خود که واکسن زده اید صحبت کنید و به س yourالات خود پاسخ دهید تا در انجام این تصمیم مهم احساس راحتی و آگاهی کنید "

  این نکته با موضوع دیگری مرتبط است که اخیراً در یک مقاله دلخراش از آلاباما بیان شد ، در آن پزشکی که در یک بیمارستان در بیرمنگام کار می کند مراقبت از بیماران COVID-19 واکسینه نشده وی را روی تختهای مرگ توصیف کرده است. این قطعه به چند دلیل در حال جابجایی بود ، از جمله توصیف دلخراشی از چگونگی آگاهی از اطلاعات نادرست این همه گیر. در این مقاله به نقل از پزشکان آمده است:

  "من وقتی بیمار COVID جدیدی می گیرم که واکسینه نشده ، بسیار قضاوت نمی کنم ، اما واقعاً تازه از آنها پرسیدم ،" چرا شما واکسن گرفتی؟ و من فقط از آن می خواهم که نقطه خالی ، به کمترین روش قضاوتی ممکن باشد "، [یک دکتر] گفت. "و بسیاری از آنها ، آنها بسیار صادق هستند ، آنها به من پاسخ می دهند." من با این شخص صحبت کردم ، این چیز را در فیس بوک دیدم ، این ایمیل را دریافت کردم ، این را در اخبار دیدم ، "می دانید ، همه اینها دلایلی که من واکسن نزدم.

  "و سوالی که من همیشه از آنها می پرسم این است که ، آیا شما با دکتر مراقبت های اولیه خود قرار ملاقات گذاشته اید و از آنها نظر خود را در مورد این که آیا شما نیستید؟ باید واکسن را دریافت کرد؟ و تاکنون ، هیچ کس به این س yesال پاسخ مثبت نداده است. "

  یک نظرسنجی اخیر توسط انجمن پزشکی آمریکا نشان داد که بیش از 96 درصد پزشکان عملی کاملاً علیه COVID-19 واکسینه شده اند. ، 45 درصد گفتند که قصد واکسیناسیون دارند.

خبرهای دیگر از علوم پایه