خبر

 • تک بورد - هیئت مشاوره CDC به اتفاق آرا افزایش دهنده واکسن COVID را تایید کرد

  هیئت مشاوره CDC به اتفاق آرا افزایش دهنده واکسن COVID را تایید کرد
  17 روز و 6 ساعت قبل

  جلسه CDC یک روز پس از افزایش مجوز FDA برای انجام تزریقات تقویت کننده انجام شد.
  روز پنجشنبه ، کمیته مشورتی مرکز کنترل بیماری در مورد واکسن ها برای رای گیری در مورد دستورالعمل های جدید برای استفاده از تقویت کننده ها برای حفظ ایمنی ارائه شده توسط COVID تشکیل جلسه داد. -19 واکسن در حال استفاده در ایالات متحده. روز قبل ، سازمان غذا و دارو (FDA) مجوز استفاده اضطراری (EUA) را صادر کرده بود که تعداد

  یک مرحله کلیدی در روند سیاست گذاری CDC در اینجا تأیید توسط کمیته مشورتی در زمینه اقدامات ایمن سازی (ACIP) است. در حالی که مدیر CDC مجبور نیست از توصیه های ACIP پیروی کند (و به ویژه در تصمیم تقویت کننده قبلی عمل نکرد) ، غلبه بر ACIP غیر معمول است. با توجه به اینکه ACIP در حال حاضر به اتفاق آرا برای افزایش استفاده از واکسن Moderna و J&J رای داده است ، احتمالاً مدیر CDC از راهنمایی های وی پیروی می کند.

  FDA مرحله را تنظیم می کند

  روز چهارشنبه ، FDA اعلام کرد که در حال گسترش EUA خود برای تزریق واکسن COVID-19 است. در اوایل ماه جاری ، FDA تقویت کننده های Pfizer/BioNTech را برای افرادی که شش ماه از دریافت دوزهای اولیه خود فاصله دارند و در معرض خطر قرار گرفتن در معرض (مانند کارکنان مراقبت های بهداشتی) یا موارد شدید COVID (افراد مسن و کسانی که دارای شرایط بهداشتی هستند) قرار دارد ، تأیید کرد. CDC علیرغم رای مخالف کمیته مشورتی خود به این راهنما ، این راهنما را تأیید کرد.

  تأییدیه های جدید FDA به Moderna همان قوانین Pfizer/BioNTech را می دهد: برای افراد بالای 65 سال با شرایط پزشکی مناسب است آنها را در معرض خطر قرار دهید یا با شغلی که قرار گرفتن در معرض عفونت ها را افزایش می دهد. برای کسانی که شات J&J را دریافت کرده اند ، هر فرد بالای 18 سال می تواند دو ماه بعد از اولین اقدام خود را انجام دهد.

  تبلیغات

  FDA همچنین بر اساس شواهدی مبنی بر تقویت کننده ترکیب و بازی بسیار مثر هستند بر این اساس ، هر فردی که بر اساس هر یک از قوانین ذکر شده در بالا واجد شرایط تقویت کننده باشد ، اکنون مجاز به دریافت هر یک از این سه واکسن است. CDC به طور جداگانه بر اساس توصیه ACIP سیاستی را برای رویکرد ترجیحی خود در مورد واکسیناسیون تعیین می کند - اگرچه همانطور که در اوایل این ماه دیدیم ، مدیر CDC برخی از توصیه های ACIP را نادیده گرفت. راهنمایی های CDC اغلب توسط بخش های بهداشتی ایالتی و محلی ، شرکت های بیمه و دیگران مورد توجه قرار می گیرد ، بنابراین تأثیر قابل توجهی بر نحوه عملی شدن مجوزهای FDA دارد.

  داده ها ، داده های زیاد

  کسانی که نگران هستند ما اطلاعات کافی در مورد این واکسن ها نداریم - گروهی که متأسفانه شامل جراح جدید فلوریدا است - باید مجبور شوند ساعت ها سخنرانی هایی را که ACIP قبل از رای گیری دریافت می کند ، بنشینند. ما در حال حاضر آزمایشات بالینی متعددی (اعم از بودجه صنعت و دولت) و چندین پلتفرم برای ردیابی واکنش های نامطلوب در بین واکسینه شده داریم. و اعداد و ارقام در برخی موارد حیرت انگیز است: بین آزمایشات بالینی و افزایش موقت ، CDC نزدیک به 11 میلیون نفر را که قبلاً دوزهای تقویت کننده واکسن دریافت کرده اند ، ردیابی کرده است تا تصمیم بگیرد که آیا این امر برای عموم مردم باز خواهد شد یا خیر. .

  در حالی که پوشش دادن همه داده ها غیرممکن است ، تعدادی روند مکرر وجود داشت. یکی این است که میزان عوارض جانبی بوسترها تفاوت قابل توجهی با واکسیناسیون اولیه ندارد. مهمترین مسائل (التهاب قلب ناشی از واکسنهای RNA ، مشکلات انعقادی ناشی از J&J) نادر است و هیچ مشکل جدیدی شناسایی نشده است. عمدتا مردم کمی تب ، درد و/یا خستگی می کنند.

  روش های مختلفی برای اندازه گیری اثربخشی وجود دارد: سطوح خنثی سازی آنتی بادی ها ، اجتناب از علائم شدید ، اجتناب از بستری شدن و مرگ. همه اینها با گذشت زمان کاهش می یابد ، هرچند لزوماً به طور موازی - برای مثال ، سطح آنتی بادی سریعتر و چشمگیرتر کاهش می یابد ، در حالی که به نظر می رسد محافظت در برابر بیماریهای شدیدتر کندتر رخ می دهد. با این حال ، همانطور که یکی از اعضای ACIP در هنگام پرس و جو اظهار داشت ، بسیاری از افرادی که زود واکسن دریافت کرده اند در معرض خطر بالایی هستند ، که می تواند هرگونه کاهش آشکار در اجتناب از بیماری شدید را اغراق کند.

  تبلیغات

  در هر صورت ، حتی در مقاطع زمانی که سطح آنتی بادی به طور چشمگیری کاهش یافته است ، واکسن ها به طور جمعی محافظت قابل توجهی را انجام می دهند (به عنوان مثال ، افراد واکسینه نشده 9 تا 15 برابر بیشتر احتمال دارد در صورت ابتلا به بیمارستان منتقل شوند). به نظر می رسد واکسن J&J در مراحل اولیه حفاظت کمتری ارائه می دهد ، اما به نظر می رسد اثربخشی آن به کندی از بین می رود. اما با هر اقدامی که تا کنون آزمایش کرده ایم ، به نظر می رسد تقویت کننده ها هرگونه افتی را که اتفاق می افتد معکوس می کند.

  تا حدودی موافق است

  بنابراین ، تا حدی ، ACIP متهم شد که نه تعیین اینکه آیا تقویت کننده ها کمک خواهند کرد یا نه - بلکه آیا استفاده از آنها مزایای قابل توجهی نسبت به عدم انجام این کار خواهد داشت یا خیر. نمودار زیر ، که در یکی از ارائه ها استفاده شده است ، نشان می دهد که پاسخ "بستگی دارد" است. " src = "https://techbord.com/picsbody/2110/6731-1.jpg" alt = "https://techbord.com هیئت مشاوره CDC به اتفاق آرا افزایش دهنده واکسن COVID را تأیید کرد"> از نظر اجتناب از بستری شدن ، مزایای بوسترها با افزایش سن متفاوت است CDC

  به ACIP این شانس داده شد که به دو پیشنهاد جداگانه رای دهد: یکی برای استفاده از تقویت کننده های مدرن در شش گروه پس از واکسیناسیون اولیه در میان جمعیت های در معرض خطر مانند تقویت کننده های Pfizer/BioNTech. برای اجازه دادن به دریافت کنندگان J&J برای تقویت کننده در دو ماه پس از آن. بیشتر احساس کینه توزانه برای پیشنهاد دیگر وجود داشت - ما به این سیاست برای یک واکسن RNA متعهد شده ایم ، و توجیه سیاست جداگانه برای دیگری دشوار است. بیشتر نظرات دیگر شامل روش هایی بود که می توان با استفاده از آن دستورالعمل استفاده از راهنما را تأیید کرد. (برای ذکر یک مثال ، یکی از اعضا به سادگی به زنان توصیه کرد که برای تقویت کننده چیزی غیر از واکسن J&J دریافت کنند ، با توجه به اینکه آنها بیشترین خطر عوارض جانبی را دارند.)

  علیرغم برخی تردیدها در مورد برخی از نظر جنبه های تصمیم گیری ، رای گیری نهایی به اتفاق آرا پایان یافت و همه 15 عضو هر دو پیشنهاد را تأیید کردند. تصمیم نهایی اکنون بر عهده روشل والنسکی ، مدیر CDC است.

خبرهای دیگر از علوم پایه