techbord.com هوشمندی هلیکوپتر مریخ ناسا ماه آینده به سیاره سرخ خواهد رسید

چیزی که باید منتظر بود: آخرین کاوشگر ناسا قرار است ماه آینده ، در تاریخ 18 فوریه با سطح مریخ تماس بگیرد. این یک گام مهم برای آژانس فضایی است ، و فقط به دلیل مریخ نورد نیست. : محموله آن به همان اندازه مهم است. مریخ نورد Perseverance اولین "هلیکوپتر مریخ" را حمل می کند که به اصطلاح به عنوان نبوغ معروف است.

نبوغ یک هلی کوپتر کوچک و سبک با دو روتور است که هر کدام از الیاف کربن بادوام ساخته شده اند. روتورها در جهت مخالف می چرخند ، با سرعت "حدود 2400 دور در دقیقه" ، که "چندین بار" سریعتر از آنچه در هر بالگرد مسافربری روی زمین مشاهده می کنید ، می باشد.

بنابراین ، چرا این سرعت ها ضروری است و چرا نبوغ بسیار سبک است؟ طبق گفته ناسا ، فضای بسیار نازک مریخ مقصر است. با داشتن هوای قابل استفاده کمتر از زمین ، هر وسیله نقلیه پرنده ای که قصد پرواز بر روی سیاره سرخ را دارد برای تولید بالابر کافی برای خارج شدن از زمین به روتورهای بسیار سریع تری نیاز دارد.

اگر این مأموریت موفقیت آمیز باشد ، می تواند انقلابی ایجاد کند. روشی که دانشمندان به اکتشاف مریخ نزدیک می شوند. تاکنون ، آنها برای پیمایش مجبور بودند به مریخ نوردهای آهسته و زمینی اعتماد کنند ، اما اگر تیزهوشی ثابت کند قادر به مقاومت در برابر محیط سخت مریخ است ، ممکن است این فناوری بسیار رایج شود. شاید بتوان بعداً یک طراحی پالایش شده را بعداً انجام داد؟

ما آرزو می کنیم که مهندسان ناسا و خود نبوغ در تلاش هایشان بهترین ها را داشته باشند. خواه فرود بیاید و هم با موفقیت پرواز کند یا خیر ، مطمئن باشید که ما فرود این نبوغ را در اینجا پوشش خواهیم داد ، بنابراین با ما در 18 فوریه همراه باشید.

هوشمندی هلیکوپتر مریخ ناسا ماه آینده به سیاره سرخ خواهد رسید
science/هوشمندی-هلیکوپتر-مریخ-ناسا-ماه-آینده-به-سیاره-سرخ-خواهد.html

آخرین مطالب سایت
techbord.com پیش سفارش دکل های بازی Ryzen 5 Aya Neo در سراسر جهان در دسترس است
techbord.com 7.5 میلیارد دلار خرید مایکروسافت برای ZeniMax توسط نهادهای نظارتی تأیید شده است
techbord.com ظرف بخرید تا Republic Wireless و 200000 مشترک آن را به دست آورید
techbord.com Super Nintendo World سرانجام پس از تاخیر همه گیر در 18 مارس افتتاح می شود
techbord.com Modder حافظه را در GeForce RTX 3070 تا 16 GB دو برابر می کند
techbord.com پی پال برای سخت گیری امنیت در حال خرید استارت آپ ارزهای رمزپایه Curv است
copyright 2020 techbord.com
تمامی حقوق برای وبسایت تک بورد محفوظ است. استفاده از مطالب فقط با ذکر نام و لینک به صفحه منبع امکان پذیر است.