خبر

 • تک بورد - هماهنگ باشید تا ناسا و ESA تلسکوپ فضایی بزرگ بعدی را پرتاب کنند

  هماهنگ باشید تا ناسا و ESA تلسکوپ فضایی بزرگ بعدی را پرتاب کنند


  1 ماه قبل

  دنبال کنید تا اخترشناسان در ساعت 7 صبح شرق ایالات متحده بسته بندی هدیه ای به اندازه تلسکوپ را باز کنند.
  سالها تاخیر در ساخت و چند لغزش در برنامه پرتاب وجود داشته است که آخرین مورد تاخیر کوتاهی به دلیل آب و هوای بد در منطقه است. سایت پرتاب آمریکای جنوبی اما به نظر می رسد که سرنوشت در 25th برای پرتاب تلسکوپ فضایی جیمز وب مشخص شده است - اکنون کمتر از 24 ساعت دیگر. باورش سخت است که واقعاً اتفاق می

  اگر همه چیز خوب پیش برود، فردا تلسکوپی را خواهیم دید که در مسیر خود به نقطه L2 لاگرانژ با پانل های خورشیدی و آنتن اصلی ارتباطی اش باز شده است. در هفته های بعدی، این سخت افزار با گسترش صفحه خورشیدی تلسکوپ و بعداً باز شدن خود تلسکوپ دنبال خواهد شد. قبل از اینکه بتوانیم مطمئن شویم که سخت افزار به وعده خود عمل می کند، چندین نقطه از شکست بالقوه وجود خواهد داشت.

  (اگر می خواهید یک جدول زمانی نسبتاً کامل از همه چیزهایی که باید در شش ماه بین راه اندازی اتفاق بیفتد، رخ دهد. و عملیات، ناسا شما را تحت پوشش قرار داده است.)

  اگر مایلید خود پرتاب را تماشا کنید، پوشش تلویزیونی ناسا فردا صبح از ساعت 6:00 به وقت شرقی ایالات متحده آغاز می شود. ما همچنین جریان تلویزیون ناسا را ​​بلافاصله در زیر تعبیه کرده ایم. Ars از برنامه معمول نوشیدن و خواب تعطیلات خود برای حضور در مؤسسه علمی تلسکوپ فضایی برای پرتاب زمان صرف می کند، بنابراین منتظر گزارشی از آنجا باشید.


  تگ ها:

  هماهنگ , باشید , ناسا , تلسکوپ , فضایی , بزرگ , بعدی , پرتاب


  v 9
خبرهای دیگر از علوم پایه