خبر

 • تک بورد - همانطور که در این تور ویدیویی 4K مشخص شده است، ایستگاه فضایی بین المللی بزرگتر از آن چیزی است که فکر می کنید

  همانطور که در این تور ویدیویی 4K مشخص شده است، ایستگاه فضایی بین المللی بزرگتر از آن چیزی است که فکر می کنید
  4 ساعت و 9 دقیقه قبل

  برداشت ویراستار: یکی از بزرگ‌ترین نکاتی که در این ویدیو وجود دارد، بزرگی این مجموعه است. به هر دلیلی، من همیشه تصور می‌کردم که نسبتاً کوچک است و از تعداد انگشت شماری ماژول تشکیل شده است، اما به وضوح اینطور نیست. چیز دیگری که به‌شدت مرتب به نظرم رسید، نقشه کوچکی شبیه به بازی ویدیویی در پایین سمت چپ ویدیو بود که نشان می‌دهد شما همیشه در کجای ایستگاه هستید.

  توماس پسکت فضانورد با آژانس فضایی اروپا یک تور عمیق از ایستگاه فضایی بین‌المللی را منتشر کرده است که اولین عکس از نوع خود با کیفیت 4K است.

  پسکت به راه افتاد. برای دومین بار در 23 آوریل 2021، به عنوان بخشی از ماموریت SpaceX Crew-2، در ایستگاه فضایی بین المللی. این تور با صحبت کردن Pesquet به زبان فرانسوی گرفته شده است، اگرچه در صورت نیاز زیرنویس انگلیسی وجود دارد.

  همانطور که خواهید دید، تقریباً همه چیز در ایستگاه فضایی با استفاده از نوار چسب یا تسمه به دیوار چسبانده شده است. در غیر این صورت، دوربین‌ها، رایانه‌ها، لباس‌های فضایی و هر چیزی بین آن‌ها آزادانه در محدوده ماژول‌ها شناور می‌شوند.

  املاک و مستغلات در عرضه بسیار محدود است. مناطق زیادی در ایستگاه فضایی برای ذخیره‌سازی استفاده می‌شوند، و برای فضانوردان کاملاً طبیعی است که هنگام عبور از نقطه A به نقطه B مجبور به عبور از این موانع شوند.

  این تور همچنین به ما امکان می‌دهد تا از طریق برخی از مسیرها نگاه کنیم. دریچه‌ها، نگاهی اجمالی به بخش‌های دیگر ایستگاه فضایی از بیرون.

  علی‌رغم محدودیت‌ها، امکانات رفاهی موجود برای حفظ سلامت فضانوردان وجود دارد. یخچالی اخیراً نصب شده است، و همچنین یک اجاق و یک قسمت غذاخوری با چاشنی‌های استاندارد مانند سس کچاپ، خردل و مایونز و همچنین نمک و فلفل وجود دارد. من حتی نگاهی اجمالی به پخش NFL در یکی از لپ‌تاپ‌ها در پس‌زمینه گرفتم.

  حتی با وجود شرکت‌های فضایی خصوصی که اکنون در حال کسب‌وکار هستند، بعید است که اکثر ما فرصتی برای بازدید داشته باشیم. فضا. در واقع، برای اکثر ما، ویدیوهایی مانند اینها باید کافی باشد.

  Found یک ویژگی TechSpot است که در آن چیزهای هوشمندانه، خنده دار یا جالب دیگری را از سراسر وب به اشتراک می گذاریم.

  p>

خبرهای دیگر از علوم پایه