خبر

 • تک بورد - هلی کوپتر ناسا در مریخ فقط پرواز می کند و پرواز می کند

  هلی کوپتر ناسا در مریخ فقط پرواز می کند و پرواز می کند
  22 روز و 10 ساعت قبل

  برای ناسا ، انجام برخی از خطرها نتیجه بسیار خوبی داشته است.
  روز دوشنبه ، بالگرد Ingenuity ناسا نهمین و بلند پروازانه ترین پرواز خود را انجام داده است.

  این بار ، آژانس فضایی گفت ، هواپیمای ریز پرواز 166.4 ثانیه به آسمان رفت و به حداکثر سرعت 5 متر بر ثانیه رسید. این معادل 10 مایل در ساعت یا یک سرعت سریع است. در طی این پرواز ، نبوغ حدود 625 متر مسافت را طی کرد.

  کمی بیشتر از دو ماه از اولین پرواز Ingenuity یعنی 19 آوریل سال جاری می گذرد. در آن آزمایش اولیه ، هلیکوپتر قبل از اینکه دوباره به زمین بنشیند ، تا حدود 3 متر از سطح زمین معلق شد. از آن زمان ، تیم مهندسی پشت هلیکوپتر وسیله نقلیه را بالاتر ، دورتر و سریعتر از سطح مریخ رانده اند.

  خواندن بیشتر NASA با یک هلیکوپتر در مریخ پرواز کرده است ، و به طور عالی [به روز شده]

  در پرواز دور و دورتر ، نبوغ برخی از مزایای استفاده از پرواز قدرتمند برای کاوش در جهان های دیگر را نشان می دهد. کری بین ، مهندس ناسا ، اشاره کرد مسیری که نبوغ طی این پرواز منفرد طی کرده است ، تقریباً همان مسافتی است که مریخ نورد روح ناسا در کل مأموریت اصلی خود در این سیاره سرخ طی کرده است.

  برای پرواز روز دوشنبه ، ناسا از مریخ نورد Perseverance پرواز کرد و برای شناسایی منطقه Síítah که مورد علاقه دانشمندان است اما به دلیل موج های ماسه ای آن صعب العبور است ، از میانبر استفاده کرد. در هنگام انجام این پرواز ، اداره ماموریت علمی ناسا اذعان کرد که در معرض خطر است و ممکن است هلی کوپتر را از دست بدهد چون به وسیله نقلیه فشار می آورد و نرم افزار آن از مرزهای "امن" عبور می کند. تبلیغات

  ناسا گفت: "ما بر این باوریم که نبوغ بر اساس مقاومت و استحکام نشان داده شده در پروازهای ما آماده چالش است." "دوم ، این تلاش پرخطر و با پاداش بالا کاملاً منطبق با اهداف مرحله نمایش عملیاتی فعلی ما است. یک پرواز موفق نمایشی قدرتمندانه از توانایی یک وسیله نقلیه هوایی و فقط یک وسیله نقلیه هوایی خواهد بود. در زمینه اکتشاف مریخ. "

  به نظر می رسد این خطر بسیار مفید بوده است. نه تنها ناسا دارای نبوغ سالم و سالم است ، بلکه دانشمندان می توانند تصاویر منطقه ای را که در غیر اینصورت از دست می دادند ، مورد مطالعه قرار دهند.

خبرهای دیگر از علوم پایه