خبر

 • تک بورد - نیویورک خود را برای از دست دادن شغل برای دهها هزار کارمند بهداشت واکسینه نشده آماده کرد

  نیویورک خود را برای از دست دادن شغل برای دهها هزار کارمند بهداشت واکسینه نشده آماده کرد
  21 روز و 4 ساعت قبل

  کارکنان مراقبت های بهداشتی فسخ شده واجد شرایط بیکاری نخواهند بود.
  ایالت نیویورک خود را برای از دست دادن ده ها هزار کارگر بهداشت واکسینه نشده که در مهلت دوشنبه این ایالت برای واکسیناسیون COVID-19 عمل نمی کنند ، آماده کرده است.

  ماه گذشته ، وزارت بهداشت نیویورک اعلام کرد که همه کارکنان مراقبت های بهداشتی در امپایر استیت باید تا 27 سپتامبر حداقل اولین دوز واکسن COVID-19 خود را دریافت کنند.

  از هفته گذشته به گفته دفتر کتی هوچول ، فرماندار دموکرات ، 84 درصد از تقریبا 450،000 کارمند بیمارستان نیویورک کاملاً واکسینه شده اند. این امر با گذشت مهلت سرنوشت حدود 72000 کارگر را زیر سوال می برد. علاوه بر این ، تنها 81 درصد از کارکنان مراکز مراقبت از بزرگسالان ایالت و 77 درصد از کارکنان مراکز نگهداری سالمندان از هفته گذشته به طور کامل واکسینه شده بودند.

  در بیانیه ای که آخر هفته منتشر شد ، هوچول گفت که وی "وضعیت پرسنل را از نزدیک زیر نظر دارد." "من از همه کارکنان مراقبت های بهداشتی که برای واکسیناسیون خود قدم برداشته اند تقدیر می کنم و از همه کارکنان مراقبت های بهداشتی که واکسینه نشده اند می خواهم این کار را انجام دهند تا بتوانند به مراقبت خود ادامه دهند."

  تبلیغات

  اگر ضروری است ، برنامه هوچول شامل اعلام وضعیت اضطراری برای ارائه نیروی کار در مراکز درمانی دولتی است. این می تواند شامل دعوت از کارکنان مراقبت های بهداشتی باشد که دارای مجوز در ایالت های دیگر هستند ، کسانی که بازنشسته شده اند یا افرادی که اخیراً از دانشکده پزشکی فارغ التحصیل شده اند. هوچول همچنین امکان اعزام اعضای تحت آموزش پزشکی گارد ملی را باز گذاشت. به دلیل عدم واکسیناسیون ، واجد شرایط بیمه بیکاری نخواهند بود ، مگر اینکه آنها محل اقامت پزشکی مورد تأیید پزشک را ارائه دهند. اما مشخص نیست که این امر چه تعداد از کارکنان مراقبت های بهداشتی را تحت تأثیر قرار خواهد داد. به گفته مقامات ، حدود 5000 کارمند بیمارستان های شهر - حدود 10 درصد از نیروی کار - واکسینه نشده اند. روز دوشنبه ، کمیسیون بهداشت و درمان شهرستان دکتر دیو چوکشی گفت که ممکن است برخی از "تعدیلات عملیاتی" برای محاسبه کارکنان از دست رفته در بخشهای مراقبت ویژه یا اتاقهای عمل مورد نیاز باشد. اما ، وی افزود: "بیمارستانها آماده خواهند بود تا این امر را بدون تأثیر عمده ای بر مراقبت از بیماران پشت سر بگذارند." برای برخی از نگه داری اریک اپلبوم ، افسر ارشد پزشکی بیمارستان سنت بارناباس در برانکس ، روز دوشنبه به روزنامه گفت که درصد کارگران بیمارستان با حداقل یک دوز از 88 درصد روز جمعه به 94 درصد امروز افزایش یافته است. اپلباوم با اشاره به اینکه می ترسد واکسیناسیون به زیر 90 درصد برسد ، گفت: "فکر نمی کردم اینقدر خوب باشد.

خبرهای دیگر از علوم پایه