در ماه ژوئن ، تقویت کننده Falcon 9 که قبلاً پرواز کرده ">

خبر

 • تک بورد - نیروی فضایی شروع به تکیه بر مفاهیم پرتاب نوآورانه کرده است

  نیروی فضایی شروع به تکیه بر مفاهیم پرتاب نوآورانه کرده است
  15 روز و 9 ساعت قبل

  "بزرگترین تهدید برای موفقیت ما این است که خیلی آهسته حرکت می کنیم و از تغییر خودداری می کنیم."
  در ماه ژوئن ، تقویت کننده Falcon 9 که قبلاً پرواز کرده بود ، یک ماهواره موقعیت یابی جهانی جدید برای نیروی فضایی ایالات متحده را نصب کرد. این نقطه عطفی برای ارتش آمریکا و مفهوم موشک های قابل استفاده مجدد بود ، زیرا نیروی فضایی ماهواره ای به ارزش حدود نیم میلیارد دلار به فناوری جدید سپرد.

  در حال حاضر ، به لطف انتشار اخباری از نیروی فضایی ایالات متحده ، ما کمی بیشتر در مورد اینکه چرا نیروی فضایی به موشک های قابل استفاده مجدد و سایر فناوری های شرکت های نوآورانه مانند SpaceX متمایل است ، اطلاعات بیشتری داریم.

  استفاده از تقویت کننده بازسازی شده - این اولین مرحله خاص ماهواره GPS III را در نوامبر 2020 پرتاب کرد - در نیروی نیروی فضایی صرفه جویی کرد. دولت آمریکا با موافقت با پرتاب دو ماهواره جدید GPS III خود بر روی موشک های استفاده شده ، 52 میلیون دلار صرفه جویی در هزینه را به جیب زد. مقامات نیروی فضایی گفتند که این مطمئناً خوش آمدید ، و خوشحالیم که می توانیم سرعت پرتاب را افزایش دهیم. با این حال ، به گفته رئیس نیروی فضایی ایالات متحده ، مهمترین عامل استفاده از نوآوری های آمریکایی است.

  "در حالی که نوآوری و سرعت به ناچار با خطر همراه است ، بزرگترین تهدید برای موفقیت ما حرکت بسیار کند است ژنرال جان "جی" ریموند ، رئیس عملیات فضایی ، در این بیانیه می گوید. "این پرتاب ثابت می کند که نیروی فضایی با هوشمندی نوآوری خواهد کرد تا مزیت ملی ما را در محیط فضایی مورد مناقشه افزایش دهد." مقامات نیروی فضایی برای درک بهتر سخت افزار و استفاده مجدد از فرایند ، در کنار تکنسین های SpaceX همکاری کردند. این هم فرصتی برای یادگیری برای ارتش بود و هم باعث راحتی بیشتر آنها با اسپیس ایکس و تلاش های آن برای پیشبرد مرزهای استفاده مجدد شد. تبلیغات

  این اولین بار نیست که اسپیس ایکس ارتش آمریکا را مجبور به اتخاذ نوآوری می کند. به عنوان بخشی از برنامه "محدوده آینده" ، نیروی فضایی ایالات متحده اخیراً با آزمایش و اتخاذ یک سیستم خاتمه پرواز خودکار برای پرتاب از کیپ کاناورال ، فلوریدا موافقت کرد.

  علاوه بر این ، ارتش ابراز علاقه کرده است در برنامه "Starship" اسپیس ایکس که به دنبال توسعه یک موشک آسانسور با قابلیت استفاده مجدد و فوق سنگین است. به عنوان بخشی از برنامه جدید "حمل موشک" ، نیروی هوایی به دنبال استفاده از قابلیت های موشکی تجاری نوظهور برای حمل محموله از یک مکان و فرود در جاهای دیگر روی زمین است. گرگ اسپانجرز ، دانشمند نیروی هوایی و مدیر برنامه Rocket Cargo ، در اوایل سال جاری گفت: "همیشه از ایده های جالبی برخوردار بوده است." ما هر 10 سال یکبار آن را بررسی کرده ایم ، اما هرگز واقعاً منطقی نبوده است. دلیل اینکه ما در حال حاضر این کار را انجام می دهیم این است که به نظر می رسد ممکن است فناوری با ایده خوبی همراه شده باشد. "

  ارتش ایالات متحده شهرت خوبی برای رویکرد ضعیف در فعالیت های پرخطر دارد ،" اما به نظر می رسد یکی از مزایای ایجاد نیروی فضایی ایالات متحده ، فکر کردن به شیوه ای جدید در مورد فعالیت های فضایی و تمایل به سازگاری با ایده های رادیکال بوده است.

خبرهای دیگر از علوم پایه