طی چند هفته گذشته ، مشاوران بهداشت فدرال داده های مربوط به دوزهای تقویت کننده واکس">

خبر

 • تک بورد - نظرسنجی: 71 درصد واکسیناسیون نشده می گویند دوزهای تقویت کننده به این معنی است که واکسن ها کار نمی کنند

  نظرسنجی: 71 درصد واکسیناسیون نشده می گویند دوزهای تقویت کننده به این معنی است که واکسن ها کار نمی کنند
  23 روز و 14 ساعت قبل

  "ما راه خود را برای خروج از این بیماری همه گیر افزایش نخواهیم داد."
  طی چند هفته گذشته ، مشاوران بهداشت فدرال داده های مربوط به دوزهای تقویت کننده واکسن COVID-19 فایزر را مورد بررسی قرار دادند و از تعیین توصیه هایی برای افرادی که (اگر کسی) باید دریافت کنند ناراحت شدند. شلیک سوم در میان مشورت های خود ، آنها دائماً به یک حقیقت غیرقابل انکار اشاره می کردند که دستان خود را تحت الشعاع قرار می دهد:

  پس از همه بحث ها ، مدیر مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری روز جمعه مشاوران مستقل آژانس را نادیده گرفت. این کارگردان علاوه بر افراد مسن و افراد دارای بیماریهای زمینه ای برای کارکنان بهداشتی و سایر افراد با خطرات زیاد مواجه شد.

  و امروز ، داده های جدید نظرسنجی نشان می دهد که ارائه هرگونه تقویت کننده ممکن است برخی از افراد واکسینه نشده را از ابتلا به این بیماری باز دارد. اولین واکسن بسیار موثر COVID-19 آنها. بر اساس نتایج نظرسنجی که روز سه شنبه توسط بنیاد خانواده قیصر (KFF) منتشر شد ، 71 درصد از افراد واکسینه نشده گفتند که دوزهای تقویت کننده نشان می دهد که واکسن ها به خوبی وعده داده نشده عمل می کنند.

  افزایش بی وقفه

  تجزیه بیشتر واکسیناسیون نشده: از افراد واکسینه نشده که گفته اند قصد دارند قبل از تزریق واکسن "منتظر بمانند و ببینند" ، 69 درصد گفته اند که تقویت کننده ها نشان می دهند واکسن ها به خوبی وعده داده شده عمل نمی کنند. 82 درصد از افراد واکسینه نشده ای که گفته اند "قطعا" شلیک نخواهند کرد ، همین را گفته اند. در مقابل ، در میان افرادی که قبلاً واکسینه شده اند ، 78 درصد گفتند که استفاده از دوزهای تقویت کننده "نشان می دهد که دانشمندان به یافتن راه هایی برای موثرتر ساختن واکسن ادامه می دهند."

  تبلیغات

  نتایج به احتمال زیاد برای متخصصان تلخ خواهد بود. که همچنان در مورد استفاده از دوزهای تقویت کننده در این زمان دچار تردید هستند. از یک سو ، به نظر می رسد محافظت در برابر واکسیناسیون COVID-19 برای برخی ، به ویژه افراد مسن رو به کاهش است. در برخی دیگر ، یک دوز تقویت کننده ممکن است خطر عفونت و انتقال را در میان افزایش دلتا کاهش دهد. اما این حفاظت بالا ممکن است طولانی نباشد ، شاید فقط چند ماه. در همین حال ، برای اکثر مردم ، سری اولیه دو دوز هنوز سطح بالایی از حفاظت در برابر بیماریهای شدید و مرگ را ارائه می دهد - هدف اصلی واکسیناسیون.

  حتی روشل والنسکی ، مدیر CDC ، که توصیه های تقویت کننده را در مورد توصیه کارشناسان ، حداقل مزایا را ذکر می کند. او هفته گذشته در جلسه مطبوعاتی کاخ سفید گفت: "من می خواهم واضح باشم ،" ما راه خود را برای خروج از این همه گیری تقویت نخواهیم کرد. عفونت ها در میان واکسینه نشده همچنان به این افزایش همه گیری دامن می زند و در نتیجه تعداد موارد افزایش می یابد ، بستری شدن در بیمارستان و مرگ در جایی که افراد واکسینه نشده اند. "

  علاوه بر این ، بسیاری از کارشناسان معتقدند که دوزهای واکسن سوم که در ایالات متحده استفاده می شود در صورت استفاده از دوزهای اول در کشورهای با درآمد کم و متوسط ​​، جان افراد بیشتری را نجات می دهد. بسیاری از کشورهای کم درآمد نتوانسته اند به منابع واکسن دسترسی داشته باشند و حتی از کارگران خط مقدم و آسیب پذیرترین آنها نیز محافظت کنند. و به نظر می رسد تجربه دست اول رنج ، بزرگترین انگیزه ای است که باعث می شود افراد واکسینه نشده آستین بالا بزنند. نظرسنجی KFF تنها در مورد افرادی که پس از 1 ژوئن واکسینه شده بودند ، نشان داد که 39 درصد دلیل اصلی واکسیناسیون را افزایش موارد دلتا می دانند. علاوه بر این ، 38 درصد گزارش های پر شدن بیمارستان های محلی و بخش های مراقبت های ویژه را دلیل اصلی اعلام کردند. و 36 درصد گزارش دادند که شناختن فردی که به شدت بیمار شده یا در اثر COVID-19 فوت کرده است عامل اصلی واکسیناسیون است. در پاسخ به این پرسش که عامل اصلی در تصمیم گیری آنها برای واکسیناسیون چیست ، شایع ترین دلیل-با 14 درصد از پاسخ دهندگان-شناختن فردی بود که به شدت بیمار شده یا بر اثر COVID-19 فوت کرده است.

  تبلیغات

  تا اول ژوئن در حال حاضر 33 میلیون مورد COVID-19 در ایالات متحده وجود داشته است که نزدیک به 596،000 نفر را کشته است. از آن زمان ، نزدیک به 91000 نفر دیگر در اثر COVID-19 جان باختند-مرگ هایی که تقریباً با واکسن قابل پیشگیری بود.

  علاوه بر ترس و رنج ، دستورات و الزامات واکسیناسیون تا حدی در جلب رضایت مردم مفید بود. ضربات در بین افرادی که به تازگی واکسینه شده اند ، 35 درصد می گویند که شرایط واکسیناسیون برای شرکت در فعالیتهای خاص ، مانند رفتن به باشگاه ورزشی ، یک رویداد ورزشی یا مسافرت ، عامل اصلی تصمیم گیری برای واکسیناسیون است.

  در میان موارد فعلی حدود 34 درصد بدون واکسیناسیون گفتند که اگر کارفرمای آنها به تزریق واکسن احتیاج داشته باشد ، به احتمال زیاد یا تا حدی واکسن می زنند. 15 درصد دیگر می گویند "به احتمال زیاد" واکسیناسیون برای نیاز کارفرما انجام نمی شود ، در حالی که 50 درصد پاسخ می دهند "به احتمال زیاد". اگر کارفرمای آنها گزینه ای برای آزمایش هفتگی به جای واکسن مورد نیاز ارائه دهد ، 56 درصد از افراد واکسینه نشده می گویند که از گزینه آزمایش استفاده می کنند.

  در حال حاضر ، تقریباً 75 درصد از افراد واجد شرایط واکسیناسیون هستند (افراد 12 ساله و بالاتر) حداقل با یک دوز واکسینه شده اند. تقریبا 65 درصد کاملاً واکسینه شده اند. بر اساس این نظرسنجی ، گروه هایی که دارای کمترین میزان واکسیناسیون هستند عبارتند از: افراد زیر 65 سال ، جمهوری خواهان ، ساکنان روستاها ، مسیحیان انجیلی سفیدپوست ، افراد 30 تا 49 ساله و بزرگسالان بدون مدرک دانشگاهی.

  در این مرحله ، سهام مشابه بزرگسالان اسپانیایی (73 درصد) ، سیاه (70 درصد) و سفید (71 درصد) حداقل یک دوز دریافت کرده اند. KFF خاطرنشان می کند که بیشترین فاصله باقی مانده در میزان واکسیناسیون مربوط به حزب است ، زیرا 90 درصد از دموکرات ها حداقل یک دوز را در مقایسه با 58 درصد جمهوری خواهان و 68 درصد مستقل ها گزارش کرده اند.

خبرهای دیگر از علوم پایه