Relativity Space صبح چهارشنبه اعلام کرد قصد دارد به یک کارخانه جدید منتقل شود - سومین تأسیسات جدید خ">

خبر

 • تک بورد - نسبیت برای افتتاح یک کارخانه بزرگ که جاه طلبی های بزرگ آن را برآورده می کند

  نسبیت برای افتتاح یک کارخانه بزرگ که جاه طلبی های بزرگ آن را برآورده می کند
  3 روز و 1 ساعت قبل

  "این می تواند در Coliseum USC متناسب با آن باشد."
  Relativity Space صبح چهارشنبه اعلام کرد قصد دارد به یک کارخانه جدید منتقل شود - سومین تأسیسات جدید خود در سه سال گذشته - در حالی که این شرکت نوپا در حال برنامه ریزی بلند پروازانه برنامه های خود است. این کارخانه جدید که قبلاً یک مرکز بوئینگ 93 جریب بود و هواپیمای C-17 را در لانگ بیچ کالیفرنیا تولید می کرد ، دارای 1 میلیون فوت مربع فضای کار است.

  "تیم الیس" مدیرعامل Relativity در مصاحبه ای با اشاره به این استادیوم نمادین که میزبان مراسم افتتاحیه بازی های المپیک تابستانی 1984 بود ، گفت: "این می تواند در Coliseum USC در داخل آن جا شود." "از نظر ما ، این دومین کارخانه بزرگ در فضای خصوصی است ، که SpaceX شماره یک است."

  الیس گفت که کارخانه چاپ سه بعدی جدید برای پشتیبانی از تولید موشک پیشنهادی Terran R مورد نیاز است. تقویت کننده کاملاً قابل استفاده مجدد قصد دارد با موشک Falcon 9 بسیار موفق SpaceX رقابت کند. وی گفت ، این شرکت با مجموع 400 کارمند همچنین به سرعت در حال رشد است. این برنامه قصد دارد تا پایان سال 2021 200 نفر دیگر اضافه کند و احتمالاً تا پایان سال آینده دو برابر کند. کارخانه جدید حدود 2000 کارمند را در خود جای خواهد داد.

  مهندسان هوافضا الیس و جوردن نون 5 سال و نیم پیش Relativity Space را تأسیس کردند و حدود یک ماه در دفتر WeWork در سیاتل شروع به کار کردند. آنها سپس شش ماه از یک اتاق کمد در مونت ویو ، کالیفرنیا زندگی و کار کردند تا اینکه به یک دفتر 5000 متر مربعی در لس آنجلس منتقل شدند. آنها فضای بیشتری را در همین نزدیکی قبل از انتقال به تاسیسات جدید کمی بیشتر از یک سال پیش در لانگ بیچ به دست آوردند.

  تبلیغات

  دفتر فعلی این شرکت 120،000 فوت مربع دارد ، اما در حال حاضر با اجزای Terran 1 پر شده است موشک و با پرینترهای بزرگ "Stargate" برای ساخت موشکی به صورت افزودنی. این تقویت کننده موشک Terran 1 که قادر است کمی بیشتر از 1 تن به مدار کم زمین برسد ، باید در اواخر سال جاری یا اوایل سال 2022 آغاز شود. الیس گفت که کارخانه بسیار بزرگتر و جدید باعث می شود Relativity بتواند تولید Terran R را افزایش دهد وسیله نقلیه ای که ممکن است برای اولین بار در سال 2024 به فضا پرتاب شود.

  اگر کارخانه برای شرکتی که هنوز حتی برای پرتاب موشک تلاش نکرده است بسیار بزرگ به نظر برسد ، با این وجود با برنامه های فوق العاده بلند پروازانه Relativity مطابقت دارد. این شرکت نوپا می خواهد از طریق پرینت سه بعدی روند عمدتاً عملی را که در حال حاضر برای ساخت موشک استفاده می شود ، مختل کند. سپس ، Relativity می خواهد با پرتاب Terran R. موقعیت مسلط SpaceX را در پرتاب متوسط ​​بدست آورد. سرانجام ، این شرکت به دنبال ایجاد یک کارخانه چاپ سه بعدی در مریخ است. و Relativity همچنین قصد دارد به چاپ سه بعدی محصولات بزرگ دیگر در این کارخانه جدید منتقل شود ، اگرچه الیس این برنامه ها را فاش نکرده است.

  ReadingRelativity یک برنامه جسورانه برای استفاده از SpaceX دارد و سرمایه گذاران آن را خریداری می کنند این یک آرمان برای یک شرکت اثبات نشده است ، Relativity استخدام های کلیدی را در صنعت هوا فضا انجام داده و بیش از 1.3 میلیارد دلار درآمد کسب کرده است. الیس گفت: "اکنون ده ها میلیون دلار صرف تجهیز کارخانه ای عظیم برای تأمین اهداف بزرگ خود خواهد شد." "الیس گفت:" من نسبت به آنچه واقعاً باید اثبات کرده و انجام دهیم احساس فروتنی می کنم. "اما آنچه که ما انجام می دهیم باید اتفاق بیفتد. در این صنعت ما هنوز در حال ساخت محصولات تک به تک با ابزار ثابت و یک زنجیره تأمین پیچیده هستیم. ما شاهد بوده ایم که بسیاری از صنایع دیگر از اتوماسیون و نرم افزار استفاده می کنند اما به این ترتیب اختلال ایجاد می شود. اما هوا فضا یک صنعت تریلیون دلاری است که در واقع آن سطح از اختلال را ندیده است. "

  تصویر لیست شده توسط Relativity Space

خبرهای دیگر از علوم پایه